چیست این تست برای coronavirus و چگونه کار می کند ؟

گزارش این ویروس است که بیمار دهها هزار نفر از مردم کشته و بیش از 3000 در سطح جهان تقریبا در همه جا در رسانه های اجتماعی و اخبار بولتن باعث وحشت گسترده در میان شهروندان عادی.

پس چه اتفاقی می افتد اگر شما تب و سرفه و تجربه مشکلات تنفسی? شما ممکن است حتی رفتن به بیمارستان با علائم ذات الریه منجر به ترس است که شما ممکن است قرارداد این ویروس.

اما چگونه می تواند به شما می دانم که با یقین اگر شما واقعا آلوده شده است با رمان coronavirus?

شما می توانید خودتان را تست ویروس برای تایید. اما آنچه که در این آزمون برای ویروس و چگونه آن را انجام شده است ؟

سواب گلو

تست برای COVID-19 است و نه شبیه به آن برای آنفولانزا. اول یک نمونه جمع آوری خواهد شد برای بررسی ویروس.

کارشناسان بهداشت بر این باورند coronavirus تکرار در دستگاه تنفسی باعث خفیف تا متوسط فوقانی دستگاه تنفسی بیماری مانند سرماخوردگی.

سازمان بهداشت جهانی و آمریکا مراکز کنترل بیماری ها (CDC) توصیه می کنیم, عمیق در گلو, گلو سواب رفتن را از طریق هر دو خود را به دهان و بینی خود را. شما همچنین ممکن است خواسته شود به سرفه خلط مخلوط بزاق و مخاط.

این روش در حال دنبال شدن توسط متخصصان در بنگلادش دولت در کنترل بیماری آژانس موسسه اپیدمیولوژی و کنترل بیماری تحقیقات و یا IEDCR.

بر خلاف بیماری های دیگر تست برای رمان coronavirus نمی کند نیاز به مجموعه ای از خون در مدفوع یا ادرار Dr ASM Alamgir اصلی علمی افسر IEDCR بخش حشره شناسی پزشکی گفت: bdnews24.com.

“ما جمع آوری یک نمونه از پتانسیل بیمار بزاق یا خلط و مخاط از بینی. بررسی یک نمونه نشان می دهد در صورت وجود عفونت کروناویروس.”

نمونه ارسال خواهد شد واجد شرایط آزمایشگاه

به گزارش ایسنا به نقل از ما تست روش یک بار در نمونه های جمع آوری شده باید آن را ذخیره شده در یک استریل لوله و یا ویال به عنوان مورد با هر گونه آزمایش پزشکی.

به منظور حفظ نمونه آن است که برای اولین بار سرد قبل از اینکه با حمل یک بسته یخ را به واجد شرایط آزمایشگاه با دسترسی به یک coronavirus کیت تست. در بنگلادش تنها IEDCR امکانات برای انجام چنین آزمون.

آزمایشگاه ملزم به داشتن حداقل ایمنی زیستی سطح یا BSL از 2 اجرای آزمون برای Nipah یا ویروس آنفلوانزا گفت: Alamgir. این IEDCR است که مجهز به هر دو BSL-2 و BSL-3 امکانات.

“تنها یک یا دو دانشکده های پزشکی در بنگلادش چنین labs. اما آنها نمی باید از این ظرفیت برای انجام آزمایشات برای coronavirus. حتی اگر آنها را به آزمایشگاه آنها لازم نیست که یک حشره شناس و یا یک واکنش سریع تیم گفت:” Alamgir.

RT-PCR و آزمون

هنگامی که نمونه وارد آزمایشگاه و تکنسین و استفاده از یک روش به نام روش RT-PCR و یا رونوشت معکوس واکنش زنجيرهای پليمراز به دنبال کد ژنتیکی از coronavirus خاص با استفاده از یک معرف.

در آمریکا CDC توسعه داده است یک تست آزمایشگاهی کیت برای استفاده در تست بیمار نمونه برای سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 (SARS-CoV-2) ویروس است که باعث COVID-19.

تست کیت است که به نام “مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) 2019-رمان Coronavirus (2019-nCoV) زمان واقعی رونوشت معکوس (RT)-PCR تشخیصی پنل”.

این IEDCR است با استفاده از یک کیت تست ارائه شده توسط WHO به نام “PCR اولیه کاوشگر معرف” با توجه به Alamgir.

یک ویروس درست مانند هر دیگر گونه های منحصر به فرد کد ژنتیکی به نام ویروسی در ژنوم. این کد به نام ژنوم ویروسی را فراهم می کند طرح برای ویروس آن را به عنوان تکرار و coronavirus تست با این نسخهها کار با تعیین اینکه آیا هر نمونه شامل متمایز coronavirus ژنوم با توجه به گزارش سی ان ان.

تکنسین آزمایشگاه برای اولین بار استخراج هر گونه اطلاعات ژنتیکی از سواب گلو و خلط نمونه. خالص مواد ژنتیکی است و سپس مخلوط با مجموعه ای از مواد از جمله برخی برگرفته از coronavirus خود و تمام راه حل قرار داده شده است را به یک ماشین تست, این گزارش می افزاید:.

این ویروس ژنتیکی مواد تقویت خواهد شد اگر یک بیمار نمونه شامل coronavirus و ماشین را به یک نتیجه مثبت است. این IEDCR را ارسال نمونه به کسانی که بعد از اجرای یک آزمون برای تایید نتیجه.

چه مدت طول خواهد این آزمون را ؟

با توجه به Alamgir آن طول می کشد IEDCR حداقل سه ساعت برای بازگشت به یک نتیجه برای تست.

“تعدادی از مراحل را به دنبال داشته باشد پس از نمونه به ارمغان آورده است. در ابتدا ما باید برای استخراج RNA قبل از در حال اجرا را از طریق PCR ماشین. وجود دارد چند گام دیگر پس از آن پس آن را به ما طول می کشد حدود سه ساعت برای تکمیل تست.”

اما کل فرایند وابسته به دریافت یک نمونه است. هر RT-PCR test هزینه های بیش از Tk 5,000 اما دولت در حال حاضر تحمل هزینه های.

وجود دارد به اندازه کافی تست کیت?

در حال حاضر IEDCR حدود 1,500 تست کیت با بیش در راه با توجه به Alamgir.

در مورد اینکه آیا این کافی خواهد بود اگر این ویروس در بنگلادش گفت که نمی توان آن را لازم برای اجرای آزمون در هر بیمار بالقوه باید چنین سناریویی رد میکند.

“ما باید نظارت اقدامات در محل در سراسر کشور. بنابراین اگر کسی تست مثبت برای coronavirus ما بپرسید بیمارستان در سراسر زمین به ارسال نمونه ها از هر بیمار مبتلا به سرماخوردگی یا تنفس مشکل است.”

“اگر هر یک از نمونه ها تست مثبت برای coronavirus سپس ما می دانیم که این ویروس شروع به گسترش در کشور است. این است که به نام جامعه انتقال است.”

در این صورت بیمارستان ها خواهد شد به کارگردانی به درمان افراد مبتلا به علائم عفونت کروناویروس بیماران گفت: Alamgir.

چه درمان برای CORONAVIRUS?

بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا coronavirus عفونت نمی کند و هر گونه درمان خاص. پس از یک واکسن برای ویروس است و در عین حال به توسعه تنها راه برای ایمن ماندن است با اجتناب از تماس نزدیک با افراد آلوده.

به عنوان وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان یا درمان برای عفونت بیمارستان در انگلستان در حال تلاش برای از بین بردن علائم در حالی که اجازه می دهد سیستم ایمنی بدن بیمار برای مبارزه با این ویروس با توجه به بی بی سی.

بیماران مبتلا به ذات الریه به طور کلی اکسیژن داده شده و در بدترین موارد ممکن است آنها را در یک دستگاه تنفس مصنوعی.

قوی سیستم ایمنی بدن می تواند کمک به مبارزه با این ویروس به طور طبیعی در عرض چند روز.

با توجه به این که افراد مسن و افراد با شرایط پزشکی از قبل موجود (مانند فشار خون بالا و بیماری های قلبی, بیماری ریه, سرطان یا دیابت) به نظر می رسد برای توسعه بیماری های جدی بیشتر از دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de