آنچه که نگهبان نظارت و چگونه ممکن است آن را به کمک در مبارزه با کروناویروس?

توسط استانداردهای بین المللی استرالیا تا به حال موفقیت قابل توجهی در شامل COVID-19 شیوع. به عنوان تعداد موارد جدید همچنان به کاهش چند متحده اعلام کرده اند آنها آغاز خواهد شد به سهولت محدودیت.

اما بحث در مورد زمانی که و چگونه ما می تواند به سهولت فیزیکی فاصله اقدامات با خیال راحت باقی مانده ادامه دارد.

تغییر محدودیت های بیش از حد به زودی و یا ساخت بیش از حد بسیاری از تغییرات همزمان به راحتی می تواند احیا موج دوم COVID-19.


ادامه مطلب: 6 کشور 6 منحنی: چگونه سازمان ملل که نقل مکان کرد و سریع در برابر COVID-19 اجتناب از فاجعه


برای جلوگیری از این کار ما نیاز به اطمینان حاصل شود هر گونه عفونت های جدید در جامعه در حال شناسایی فوری و تماس های خود را ترسیم شامل انتقال به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

نگهبان نظارت – یا تست به صورت تصادفی در جامعه می تواند به ما کمک کند با این.

تست کلید

تست فراهم می کند پنجره ما بر روی میزان عفونت در یک جمعیت: در جایی که ما تعیین می کند که ما می بینیم.

تفاوت در گزارش مورد اعداد بین کشورهای مختلف می تواند حداقل تا حدی نسبت به سطوح مختلف از تست. برای مثال اگر تست است تنها محدود به بیماران در بیمارستان کمتر موارد شدید نمی شود.

اعتماد به نفس انتقال را افزایش نمی دهد, به عنوان فاصله اقدامات برداشته ما نیاز به تست گسترده و استراتژیک در سراسر جمعیت است.


ادامه مطلب: آنچه ممکن است باعث بازگشت به حالت عادی’? چرا ما coronavirus استراتژی خروج است … TBC


به طوری که ما تست ؟

تست منابع محدود است: خدمات بهداشتی و درمانی نیاز فیزیکی کیت برای انجام آزمایش و آزمایشگاه و نیاز به زمان و مردم به تجزیه و تحلیل نمونه. بنابراین تلاش های تست متمرکز هستند که در آن آنها به احتمال زیاد برای کمک به تلاش های کنترل.

تصمیم به تست کسی است که هدایت معیارهای تست که در استرالیا هستند و در مجموعه دولت و خاک سطح.

تست خواهد بود به خصوص مهم است که ما شروع به سهولت محدودیت. شاتر

در مراحل اولیه از استرالیا شیوع بیشترین خطر ابتلا به عفونت در میان مردم ورود از خارج از کشور. تست طبعا با تمرکز بر این گروه و همچنین افرادی که تا به حال شده است در تماس با موارد تایید شده.

در آن زمان و پس از استرالیا را حفظ کرده است و یکی از بالاترین نرخ از تست در سطح جهان است.

به عنوان تعدادی از موارد وارداتی از خارج از کشور کاهش یافت و توجه معطوف به انتقال اتفاق می افتد در جامعه است. از اوایل ماه آوریل معیارهای تست شد و گسترش در سراسر کشور شامل هر گونه مراقبت های بهداشتی و مراقبت از سالمندان کارگران که توسعه علائم تنفسی.


گفتگوCC BY-ND

که در آن ما در حال حاضر ؟

هفته گذشته معیارهای تست شد گسترش و حتی بیشتر. کسی در استرالیا دچار علائم عفونت تنفسی هم اکنون می توانید تست.

ما می دانیم COVID-19 می تواند با طیف گسترده ای از برنامه به طور بالقوه علائم جزئی بنابراین این رویکرد باید کمک به برجسته کردن موارد خفیف تر از عفونت است.

اما حتی در این سطح از تست ممکن است به اندازه کافی برای ارائه هشدار دهنده و جلوگیری از قریب الوقوع شیوع.


ادامه مطلب: تست بیشتر ما را در یک تصویر بهتر از coronavirus گسترش و رکود


در حالی که ما هنوز باید بیشتر به یادگیری در مورد ویروس شواهدی وجود دارد که افراد آلوده ممکن است قادر به انتقال عفونت به دیگران قبل از آنها نشانه توسعه.

شمار این یک چالش هنگامی که نظارت بر بهداشت عمومی بر اساس علائم. آن زمان کسی متوجه آنها بیمار و ارائه برای آزمایش آنها در حال حاضر ممکن است ریختن ویروس و آلوده کردن دیگران است.

در ضمن دیگر از افراد ممکن است تجربه بی اهمیت و یا بدون علائم است. ما هنوز نمی دانیم که آیا این افراد می تواند گسترش عفونت است.

برخی از مردم ممکن است coronavirus اما نشان نمی دهد هیچ نشانه ای. جوئل Carrett/AAP

فیزیکی فاصله اقدامات در حال حاضر محدود کردن تعداد تماس های در معرض خطر از بالقوه عفونی در افراد بدون علائم است. هنگامی که ما آسانسور این اقدامات تعداد زیادی از مردم ما با افزایش خواهد یافت.

بنابراین شناسایی افراد آلوده بدون علائم بسیار مهم است, به خصوص در حال حاضر. ما نیاز به در نظر گرفتن فعال تر روش به نظارت است.

وارد نگهبان نظارت

نگهبان نظارت شامل تست های مردم در سراسر جامعه از جمله کسانی که ظاهرا به منظور کشف غیب انتقال است.

اغلب نگهبان نظارت برنامه شامل یک prearranged مجموعه ای از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. برای مثال ویکتوریا نگهبان عمل آنفلوانزا شبکه (VicSPIN) یک عمل به طور کلی بر اساس برنامه فراهم می کند که اطلاعات در مورد بسیاری از بیماران مبتلا به آنفولانزا مانند بیماری است.

دولت و سازمان بهداشت و درمان هنوز تعیین مناسب طراحی یک نگهبان نظارت برنامه برای COVID-19 در استرالیا.

نیوزیلند به تازگی تاسیس نگهبان جامعه مرکز آزمون به طور تصادفی آزمون داوطلبان با هیچ علائم COVID-19.

در انگلستان که در آن شیوع بسیار بالاتر وجود داشته است خواستار توده تست از کل جمعیت به طور منظم برای کمک به شیوع بیماری تحت کنترل است. اما چنین منابع فشرده رویکرد خواهد بود به چالش کشیدن برای پیاده سازی.

آن را بیشتر احتمال دارد یک نگهبان سیستم نظارت در استرالیا خواهد هدف به آزمون از لحاظ جغرافیایی و جمعیتی متنوع نمونه از جمعیت است.

تاکید بیشتر قرار گیرد ممکن در گروه های در معرض خطر بالاتر باید شیوع رخ می دهد از جمله کسانی که در بازداشتگاه ها و یا گروه های مسکونی تنظیمات.


ادامه مطلب: در بالا از coronavirus ما نیز نیاز به آزمایش افراد بدون علائم


Sentinel تست می تواند شامل به عنوان مثال تست پنجم هر فرد خاص GP می بیند در یک روز دهم هر فرد ترک یک مرکز خرید در یک روز و یا یک گروه انتخاب شده از خط مقدم کارگران بدون علائم است.

در حالی که ما هنوز نمی باید ملی, جدول زمانی, نگهبان نظارت است به احتمال زیاد به شکل گام بعدی در استرالیا تست رژیم است.

ویکتوریا در حال حاضر آغاز گسترده تر در مقیاس تست متعهد به آزمون تا 100,000 مردم بیش از دو هفته از جمله داوطلبان از آسیب پذیر تنظیمات بدون علائم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de