چه hypnobirthing روش دوشس کمبریج استفاده می شود ؟

در یک فرزند جدید, پادکست, کاترین دوشس کمبریج گفت که او استفاده می شود hypnobirthing تکنیک های برای کمک به او از طریق صبحگاهی شدید – یک بیماری به نام تهوع و استفراغ بارداری.

او همچنین با استفاده از این تکنیک در طول کار.

او گفت: مبارک مادر مبارک عزیزم پادکست:

من دیدم قدرت آن مدیتیشن و تنفس عمیق و چیزهایی مانند آن است که آنها به شما آموزش در hypnobirthing که من خیلی مریض بودم و در واقع من متوجه شدم که این چیزی بود که من می تواند کنترل در طول کار.

آن را بسیار قدرتمند است.

پس چه hypnobirthing و چه شواهد می گویند در مورد آن استفاده کرد ؟

آرامش و تمدد اعصاب

Hypnobirthing با هدف کاهش درد و اضطراب حین زایمان است. این شامل یادگیری آرام تکنیک های تنفس برخی از آرامش عمیق وساطت هدایت و تجسم مثبت پیشنهادات و تصدیق.

این تصدیق ممکن است شامل عباراتی مانند “من باید این توانایی را به هنگام تولد به نوزاد من” یا “من اعتماد به بدن من و کودک من به من کمک کند.”


ادامه مطلب: مبین: چه هستند گزینه های زنان برای زایمان?


Hypnobirthing می آموزد که زنان را وادار به یک “خود هیپنوتیزم” دولت از ذهن است که در آن یک زن با تمرکز توجه خود را داخل کنسانتره عمیقا و این کمک می کند تا به کاهش محیطی آگاهی است. اما او هنوز هم می تواند پاسخ به پیشنهادات و تصدیق.

هنگامی که یک زن می ترسد او را از لحاظ جسمی تبدیل تنش و سفت و سخت و تولید هورمون های استرس آدرنالین و کورتیزول. درک او از درد را افزایش می دهد و این می تواند کار.

Hypnobirthing با هدف مقابله با اثرات ترس و کمک به زنان ترشح هورمون اکسی توسین و اندورفین را قادر می سازد که او را به آرامش و آرامش پس از کار می تواند پیشرفت.

برخی از زنان که با استفاده از hypnobirthing تکنیک می گویند که آنها احساس آنها بعد خواب در خلسه و دست خوش پیشامد میشه به یک آرامش عمیق و آرام اما نه در واقع ،

زنانی که از hypnobirthing تکنیک های هدف به کاهش خود را در محیطی آگاهی است. شاتر

Hypnobirthing تکنیک های در حال تاسیس در انگلیسی متخصص Grantly دیک-جزئیات مشاهدات. در سال 1942 کتاب زایمان بدون ترس او پیشنهاد شده زنان در یک حالت آرامش ذهن و کسی که تا به حال ایمان در توانایی خود را برای تولد بنابراین با درد کمتر.

این روزها زنان و شرکای خود و یا حمایت از مردم می توانند یادگیری خود هیپنوتیزم تکنیک های hypnobirthing با حضور در یکی از به یکی از جلسات گروه کلاس و یا دوره های آنلاین.

معمولا زنان از حضور در جلسات از حدود 25-30 هفته بارداری, اما خود هیپنوتیزم و هدایت میانجیگری تکنیک های گاهی تدریس در اوایل بارداری است.

نیز وجود دارد در حال ظهور شواهد آن را می توان postnatally اگر زنان تا به حال ضربه تولد و یا در حال تجربه افزایش سطح اضطراب و استرس و یا افسردگی پس از تولد.

ترس و اضطراب در هنگام زایمان

از لحاظ تاریخی زنان شده اند پشتیبانی می کند و با آسودگی توسط دیگر زنان در طول زایمان و تولد از جمله سنتی و بومی تولد شیوه های. زنان به حمایت از زنان دیگر با انجام ویژه آهنگ ها, مناجات و مراسم به سهولت فرایند تولد و زن احساس امنیت و آرامش است.

اما در حالی که پیشرفت های بزرگ در مراقبت های منجر به نتایج بهتر برای مادران و نوزادان در هنگام زایمان بسیاری از زنان امروز بسیار مضطرب و ترس از این فرایند است.

بنابراین مهم است که پیدا کردن راه هایی برای کاهش اضطراب و ترس در ارتباط با زایمان.


ادامه مطلب: پدر و مادر آموزش و پرورش و درمان های مکمل کاهش خطرات زایمان


دیگر استراتژی های زنان نیز می توانید استفاده کنید در کنار hypnobirthing شامل داشتن یک پشتیبانی مداوم فرد برای کار و تحت ترکیب درمان های مکمل مانند یوگا و طب فشاری و یادگیری تکنیک های تنفس در آماده سازی برای تولد.

چه شواهد می گویند در مورد hypnobirthing?

یک سال 2016 کوکران, نقد و بررسی اثربخشی و ایمنی از هیپنوتیزم برای مدیریت درد در زايمان و تولد. نقد و بررسی بررسی نه مطالعات مختلف با کیفیت که شامل کمتر از 3000 زنان است.

آن یافت می شود زنانی که مورد استفاده hypnobirthing تکنیک های مورد استفاده کمتر از برخی از انواع درد مانند مصرف دارو درد یا استنشاق اکسید نیتروژن و اکسیژن نسبت به زنانی که نمی. اما اپیدورال نرخ مشابه در هر دو گروه ،

شواهد نشان می دهد hypnobirthing مرتبط است به کاهش استفاده از مواد مخدر و گاز اما نه اپیدورال. شاتر

وجود دارد بدون پاک کردن تفاوت های بین زنان است که با استفاده hypnobirthing تکنیک ها و کسانی که نمی برای بسیاری از اقدامات دیگر. این شامل رضایت خود را با درد و احساس خود را از مقابله با کار و احتمال خود را از داشتن خود به خود زايمان.

از همه مهمتر در بر داشت بررسی hypnobirthing نمی تواند هر گونه آسیب.

به طور کلی تحقیقات کمی انجام شده در hypnobirthing. ما باید بیشتر به خوبی طراحی شده مطالعات به دقت ارزیابی اثربخشی این تکنیک است.

این ممکن است کمک به برخی از زنان و نه به دیگران

برخی از زنانی که در یک کارآزمایی بالینی از خود هیپنوتیزم قرار گرفتند و مصاحبه و گزارش احساس آرامش و اعتماد به نفس و توانمندی.

اما تکنیک های کار نمی کند برای همه.

برخی از زنان گزارش شده احساس سرخوردگی و یا نا امید زمانی که آنها کار و تولد تجارب مطابقت ندارد انتظارات خود را و یا زمانی که خود را به ماماها اشتباه خود را آرام.

زنان دیگر برای پیدا کردن آن بسیار دشوار است برای خاموش کردن و استراحت. آنها ممکن است پیدا کردن آنها را قادر به قرار دادن خود را به یک حالت آرامش عمیق و پس از آن پاسخ به پیشنهادات مثبت و تصدیق.

برخی از زنان ممکن است تردید از روند و نمی بینم از هر گونه مزایای بالقوه.


ادامه مطلب: باور نمی کنم همه چیز شما را در تلویزیون: هیپنوتیزم کمتر است دور از ذهن و مراتب مهم تر


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>