اگر چه من نمی توانم پرداخت اجاره ؟ این گزینه برای اجاره امداد در استرالیا

شما درآمد از دست رفته به دلیل coronavirus بحران و پیدا کردن آن سخت به پرداخت صورتحساب. اگر شما نمی توانید پرداخت خود را اجاره ؟

پاسخ کوتاه اگر شما در استرالیا زندگی می کنند این است که تغییرات قوانین به شما زمان بیشتری را – حداقل شش ماه قبل از شما در صورت اخراج.

اما این همه. هیچ چیز دیگری تغییر کرده است. به عنوان نخست وزیر اسکات موریسون گفت: مهلت قانونی برای اخراج “معنا وجود دارد یک مهلت قانونی برای اجاره”.


ادامه مطلب: نا امنی خصوصی مستاجرها – چگونه آنها آن را مدیریت کنید ؟


هر چه اجاره شما پرداخت نمی, شما هنوز هم مدیون با عواقب نهایت.

وجود دارد بعید است به هر گونه دیگر ملی کمک برای مستاجران مسکونی در امتداد خطوط تجاری اجاره بازار ممکن است دریافت کنید.

اما ممکن است کمک های دیگر در ارائه با توجه به دولت و خاک. در کوئینزلند, برای مثال, شما ممکن است واجد شرایط برای یک اجاره پرداخت.

بنابراین این است که چگونه گزینه های خود را ایستاده.

اخراج و توقف

ملی کابینه – ترکیب کابینه فدرال و ایالت و قلمرو رهبران اعلام کرد اخراج توقف در مارس 29. اجاره قانون دولت است و قلمرو ماده پس از اجرای قانونی بستگی به این دولت تصویب شد.

تاسمانی برای اولین بار به انجام این کار قبل از empting ملی تصمیم دولت با چهار ماه ممنوعیت اخراج. این احتمال وجود دارد نشانه خوبی از آنچه در دیگر کشورها و مناطق انجام خواهد شد.

تاسمانی قانون ممنوع تجاری و مسکونی صاحبخانه از خدمت و مقررات به تخلیه به عقب افتادگی اجاره برای مدت زمان از “اورژانس دوره” مگر اینکه:

  • اجاره نامه غیر ثابت مدت و اموال به فروش می رسد (با توجه خدمت قبل از آوریل 3)
  • مسکونی اجاره کمیسر سفارشات ختم به دلیل “مشکلات شدید” به هر دو حزب.

شدید مشکلات تاسیس شده است بخشی از اجاره قانون است. این اجازه می دهد تا احزاب به درخواست برای ثابت-مدت اجاره را فسخ شود بدون مجازات. ممکن است یک مالک می تواند استدلال می کنند مشکلات مالی بر اساس نیاز به اجاره برای پوشش بدهی های خود را, اما کمیسیون (یا دادگاه در حوزه های قضایی دیگر) هستند به احتمال زیاد به مورد مداقه قرار دادن چنین برنامه های کاربردی از نزدیک.

(شديد و مشکلات مورد بحث و بررسی بیشتر در زیر تحت عنوان “چه می شود اگر من می خواهم برای شکستن اجاره؟”).

اگر چه من نمی پرداخت اجاره ؟

اگر شما نمی پرداخت خود را اجاره بدهی های خود را حفظ خواهد کرد accruing. پس از مهلت قانونی به پایان می رسد, شما در صورت اخراج.

خود را مالک این حق را به حفظ پیوند خود را برای پوشش اجاره. اگر شما مدیون آنها می توانید آن را تعقیب از طریق جمع بدهی ها و یا فایل های دادگاه. اگر این اتفاق می افتد شخصی خود را رتبه بندی اعتباری می تواند یک ضربه و هزینه ها ممکن است اضافه شده به هر گونه قضاوت در برابر شما.

بنابراین نخست وزیر مشاوره: مذاکره خود را با آژانس یا صاحبخانه.

سعی کنید به کار کردن یک تنظیم در هر دو طرف می تواند با زندگی می کنند. به یاد داشته باشید بسیاری از خصوصی صاحبخانه تکیه بر اجاره به پرداخت وام مسکن. حتی با بانک های بزرگ ارائه وام مسکن تسکین در طول coronavirus بحران بهره این بدهی را حفظ خواهد کرد accruing.

می توانم هر اجاره کمک ؟

به طور کلی وجود دارد هیچ مقررات خاصی برای اجاره کمک در طول coronavirus بحران است.

تا کنون تنها کوئینزلند ارائه هر شکل ویژه اجاره کمک – یکی کردن پرداخت تا به 2000 $پرداخت به طور مستقیم به موجر. برای واجد شرایط, شما باید از دست داده اند کار خود را با توجه به همه گیر و اعمال به Centrelink برای درآمد پشتیبانی می کند.

در کشورهای دیگر قوانین معمول برای اجاره درخواست کمک. شما نیاز به واجد شرایط برای Centrelink درآمد پشتیبانی مانند کارجویان پرداخت, جوانان کمک هزینه و یا پدر و مادر پرداخت. Centrelink فراهم می کند تا به یک$139 دو هفته اگر شما مجرد هستید و یک$164 برای یک زن و شوهر با دو فرزند.

چه در مورد کاهش اجاره?

همانطور که ذکر شد وجود دارد هیچ نشانه ای وجود دارد خواهید بود یارانه های مستقیم برای مستاجران مسکونی اگرچه ممکن است یک ملی بسته برای کاهش تجاری اجاره.

لینک متن

نزدیک ترین چیزی که تا کنون اعلام شده است Australian Capital Territory را تشویق به صاحبخانه مسکونی به اجاره پایین تر حداقل 25% مستقیم از طریق کاهش مالیات برابر با نصف تخفیف (تا حدود 100 دلار در هفته). این طرح داوطلبانه است پس از آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه موثر خواهد بود.

چه می شود اگر من می خواهم برای شکستن اجاره ؟

اگر شما بر روی یک ثابت-مدت اجاره اما ماهانه یا هفتگی اجاره, شما به سادگی باید به این نیاز توجه به صاحبخانه (معمولا 21 روز).

اگر شما ثابت-مدت اجاره دولت و قلمرو قوانین اجازه می دهد هر دو مستاجران و صاحبان اعمال می شود برای شکستن اجاره بدون مجازات اگر ادامه آن باعث “مشکلات شدید”.

اما این گزینه “باید به عنوان آخرین چاره” توصیه تاسمانی دولت است. “بهتر است برای حفظ یک رابطه مثبت بین مالکان و مستاجران. بهترین راه برای انجام این کار است برای مالکان و مستاجران به بحث در مورد نگرانی های خود را.”

ممکن است اجاره خود را ممکن است حاوی یک نیروی majeure بند ارائه برای تعلیق یا فسخ در هنگام حوادث پیش بینی نشده (که نه حزب مسئول است) رخ می دهد. متاسفانه چنین جملات بسیار نادر است در اجاره و بعید است به پوشش بیماری های همه گیر.

وجود دارد هر چیز دیگری را در نظر بگیرید?

هر زمان شما از دست اجاره پرداخت شما در معرض خطر رفتن در یک “لیست سیاه” – متعلق به بخش خصوصی اجاره پایگاه داده است که عوامل املاک و مستغلات استفاده از صفحه نمایش مستاجران. هر بد سابقه پرداخت می تواند به معنای یک علامت سیاه و سفید در یک آینده درخواست اجاره.

بنابراین خط پایین: بحث خود را با صاحبخانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im