آنچه را که تهمت و بایدن گفت: در مورد کانادا ؟

OTTAWA — در نوامبر 3, 2020, آمریکایی ها را انتخاب کنید که آیا آنها می خواهند چهار سال بیشتر از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — یا نه دست ریاست جمهوری به نامزد حزب دموکرات جو بایدن.

اما همانطور که در کانادا در ساعت از بال یکی نمی تواند کمک کند اما تعجب آنچه را که این دو نامزد ریاست جمهوری گفت: در مورد ما ؟

به عنوان ضرب المثل می رود که ایالات متحده عطسه, کانادا جلب سرد است. و زمانی که ایالات متحده آرای انتخابات ریاست جمهوری اشاره همسایگان خود به شمال, ما تمایل به گرفتن پاپ کورن.

از مغلوب ساختن پیشی جستن و پرسیدن اگر کانادایی ها سوزانده کاخ سفید در سال 1812 به بایدن خواستار ایالات متحده و کانادا را “برادر بزرگ” CTVNews.ca گرفته با یک نگاه به برخی از قابل توجه به نقل از بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کانادا و نخست وزیر ما — در طول سال.

“VIVE LE کانادا”

پس از آن معاون رئیس جمهور بایدن گفت این کلمات در طول یک شام با نخست وزیر جاستین ترودو در دسامبر 8, 2016 در طول سفر خود به اتاوا. در طول شام صورت گرفت که یک ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شد رئیس جمهور منتخب بایدن خواسته ترودو به یک مدافع بین المللی “قوانین از جاده” با توجه به عدم اطمینان که او گفته بود آوردن جهان در آن زمان بود.

او نیز تا به حال برخی از کلمات محبت آمیز برای کانادایی ها مباهات برادرانه بين دو کشور.

“راه من نگاهی به رابطه ما — و من می دانم که گاهی اوقات ما مثل برادر بزرگ که درد در گردن و از خود راضی — و منظورم این است که صمیمانه. من آن را دریافت کنید. اما ما بیشتر مثل خانواده حتی از متحدان” بایدن گفت: در آن زمان.

در طول سخنرانی بایدن توضیح داد که تعداد کمی از کشورها به عنوان مشترک به عنوان کانادا و ایالات متحده آمریکا به عنوان کشورهای “فنر از همان ریشه است.”

او همچنین هشدار داد از بلندی دوره از تهدید به “لیبرال نظم بین المللی” — بیشتر دیده می شود پس از جنگ جهانی دوم است.

“ما در حال رفتن را از طریق این دوره چون ما آمریکایی ها و ما کانادایی هستیم” گفت: بایدن.

“و تا به حال من یک شیشه من می خواهم نان تست شما با گفتن Vive le کانادا است.”

“من دوست دارم در کانادا…”

“…اما آنها گرفته ایم مزیت کشور ما برای بسیاری از سال!” بود که یک صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن در سپتامبر 1, 2018, زمانی که نفتا مذاکرات ادامه دارد. که روز به روز مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اشاره کرد که “هیچ سیاسی ضرورت حفظ کانادا در نفتا معامله است.”

این مذاکرات که منجر کانادا و مکزیک و ایالات متحده به نفتا ثابت پر سر و صدا در نظر مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد کانادا. او vacillated شدید در توییتر بین decrying کانادا دست زدن به مذاکرات به ستایش آنها. فقط یک ماه پس از گفت و کانادایی بودند با استفاده از ایالات متحده آمریکا و سه کشور یافت مشترک زمین و جعل کرده نونما سه جانبه توافقنامه تجارت در تاریخ 30 سپتامبر سال 2018 است.

“مکزیک کانادا و ایالات متحده در یک همکاری بزرگ و خواهد بود بسیار توانمند تجارت زور. ما در حال حاضر به دلیل USMCA کار بسیار خوبی با هم. روح بزرگ!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اکتبر 3, 2018.

اما این نگرش و در نهایت تغییر بار — هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن متوجه گزارش می دهد که خود را cameo در تنها در خانه 2: گمشده در نیویورک قطع شده بود از CBC را پخش این فیلم.

“من حدس می زنم جاستین T نمی کند بسیار شبیه من او پرداخت تا در ناتو و یا تجارت!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در پاسخ در 26 دسامبر 2019. CBC تا به حال در واقع برش صحنه در سال 2014 به اتاق را برای تبلیغات.

بایدن نتانیاهو به لغو KEYSTONE XL

ریاست جمهوری امیدوار ساخته شده چلپ چلوپ در کانادا به کانادایی ها آموخته است که او قصد دارد به rip کردن مغلوب ساختن پیشی جستن Keystone XL pipeline مصوبات یک بار او را سوگند به دفتر. رئیس جمهور سابق باراک اوباما در ابتدا بود را رد کرد و این تکه از خط لوله که قرار بود ساخته شده در خاک ایالات متحده آمریکا — اما تهمت تصویب این پروژه در ماه ژانویه این سال است.

“توقف کیستون بود و حق تصمیم گیری و سپس آن را هنوز هم حق تصمیم گیری در حال حاضر. در واقع, آن را حتی بیشتر مهم امروز” بایدن سیاست مدیر Stef فلدمن گفت: در بیانیه ای نوشته شده و فرستاده شده به کانادا را فشار دهید.

در حالی که محیط زیست استقبال می کنند دیگران — از جمله آلبرتا برتر جیسون کنی — کمتر بودند هیجان زده به یاد بگیرند که از بایدن ، اما باید بایدن برنده انتخابات کنی آماده نیست را به این تصمیم در دروغ گفتن است.

“ما با استفاده از هر ابزاری که در اختیار ما برای دریافت این پروژه انجام شود” برتر گفت: ژوئیه 3. “ما باید آگاهانه خطر ابتلا به ساخت و ساز آغاز شده برای ایجاد حقایق روی زمین و ما مشتاقانه منتظر به کار با بسیاری از رهبران کلیدی در ایالات متحده به حمایت از آن است.”

“آیا شما بچه ها رایت کردن کاخ سفید؟”

در سال 2018 در میان نفتا مذاکرات تهمت سیلی تعرفه بر واردات از کانادا فولاد و آلومینیوم. تجارت تف دیدم تعرفه lobbed به عقب و جلو بین دو کشور از جمله کانادا تصمیم به سیلی تعرفه ها در یک آرایه وسیعی از محصولات از جمله ایالات متحده quiche مایونز و کاغذ توالت.

پیش از سال 2018 G7 اجلاس وجود دارد بنا به گزارش testy تماس تلفنی بین تهمت و ترودو. طی تماس با توجه به سی ان ان گزارش ترودو فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه یک توضیح برای استفاده از امنیت ملی به عنوان توجیهی برای تعرفه ها.

“آیا شما بچه ها رایت کردن کاخ سفید ؟” رئیس جمهور گزارش پاسخ داد: با توجه به سی ان ان.

نظر بود در اشاره به جنگ سال 1812 است که در آن نیروهای انگلیس — کانادا آنهایی که — حمله به کاخ سفید است.

بایدن با استفاده از ترودو در یک حمله آگهی در برابر تهمت

آن لحظه ای شنیده می شود در سراسر جهان زمانی که ترودو و یک تعداد انگشت شماری از دیگر رهبران جهان گرفتار شده بودند در یک میکروفون غیبت در مورد تهمت — و آنها نمی تبادل تعارف در مورد رئیس جمهور ،

به جای این که به ضرب گلوله کشته شد در طول یک پذیرایی در کاخ باکینگهام در دسامبر 3, نشان می دهد, نخست وزیر بوریس جانسون درخواست رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی چرا او دیر شده بود. در پاسخ ترودو quips به “او دیر شده بود چرا که او طول می کشد 40 دقیقه کنفرانس مطبوعاتی خاموش است.”

هر چند رئیس جمهور این است که هرگز ذکر نام تهمت گرفته بود چند تا سوال از روزنامه نگاران طی یک برنامه ریزی کنفرانس خبری پیش از دیدار با Trudeau, پاکسازی و دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ.

ترودو در ادامه گفت بدون روشن, زمینه که “شما فقط به تماشای تیم خود را فک قطره به طبقه.”

فیلم عناوین ساخته شده در سراسر جهان, اما به عنوان جزئی از این فیلم بود که هنوز هم حل و فصل بعد بایدن منتشر شد حمله آگهی با استفاده از گزیده ای از فیلم به ادعای جهان است “خنده” در رئيس جمهور.

دو ثانیه به حمله آگهی ترودو به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش شایعه پراکنی در مورد رئیس جمهور — قبل از آگهی پیشرفت به کلیپ از صدای ادعا تهمت به بی کفایتی.

اما با وجود بایدن استفاده از این, فیلم, عکس رابطه بين ترودو و ریاست جمهوری به نظر می رسد نزدیک است — حداقل اگر عکس در بایدن معاون ریاست جمهوری instagram خوراک هر چیزی به رفتن.

“او دو رو”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خود را در واکنش به شایعات جلسه شنیده می شود در سراسر جهان. در پی داغ میکروفن فیلم نشت تهمت ناودان ترودو.

“به خوبی او را دو رو” گفت: در تاریخ 4 دسامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به حدس و گمان در مورد ترودو انگیزه برای درگیر شدن در شایعات بی اساس – یعنی کانادا را شکست به دیدار توصیه می شود هزینه های دفاعی هدف از 2 درصد از تولید ناخالص داخلی.

“ترودو او یک پسر خوب. من برای پیدا کردن او را به یک مرد خوب, اما حقیقت این است که من او را به نام در این واقعیت است که او نمی پرداخت 2 درصد و من حدس می زنم او در مورد آن بسیار خوشحال. منظورم این است که شما وجود دارد. یک زن و شوهر از شما وجود دارد,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

انتقاد بود و در عین حال یکی دیگر از ضربه در رابطه سنگی بین دو کشور ، در یک توییت ارسال می شود پس از ماه ژوئن G7 جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت ترودو عمل کرده بود “با حوصله و خفیف” در طول G7 جلسات تنها به تماس تعرفه “توهین” در کنفرانس های مطبوعاتی پس از این واقعیت است.

“بسیار نادرست & ضعیف” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در آن زمان است.

با این حال در آن زمان ترودو شد انتخاب مجدد در ماه اکتبر 2019 تهمت به نظر می رسد به تغییر لحن خود را.

“تبریک به [جاستین ترودو] در فوق العاده و سخت جنگیدند و پیروزی است. کانادا است که به خوبی خدمت کرده است. من مشتاقانه منتظر به همکاری با شما در جهت بهبود هر دو از کشورهای ما!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در تاریخ 22 اکتبر سال گذشته.

آمده نوامبر 3, ترودو به احتمال زیاد خواهد شد ارسال یک شبیه پیام تبریک به یکی از این دو مرد — راه اندازی آغاز بسیاری از نقل قول برای بهتر یا بدتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de