تورنتو — در حالی که بسیاری از کشور مصرف می شود با ادامه تهدید COVID-19 گیر جوامع مختلف شروع به دست و پنجه نرم کردن با یکی دیگر از بلندی خطر: فاجعه طبیعی است.

به عنوان غرب کانادا آماده برای شروع آتش سوزی در فصل بهار و آب و تهدید مناطق مرکزی و شرقی کانادا با جاری شدن سیل کسانی که در مناطق آسیب دیده به سمت چپ سوال که چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد باید بلایای طبیعی اعتصاب در میان جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

این یک سوال آمادگی اضطراری کارشناسان می گویند باید در نظر گرفته شود قبل از آن خیلی دیر است, در حالی که هشدار می داد که خطر مداوم از رمان coronavirus را تغییر دهد واکنش به این فاجعه برای سال آمده است.

“فقط با داشتن معرض خطر بالا برای COVID-19 تغییرات در راه است که ما فکر می کنم در مورد آمادگی در واکنش به این فاجعه و بازیابی” اندرو Kruczkiewicz با تحقیقات بین المللی, موسسه, آب و هوا و جامعه گفت: CTVNews.ca توسط گوشی از New York.

“در حال حاضر ما در یک موقعیت ممتاز برای فکر کردن در مورد برخی از این شرایط… این سوالات مهم هستند و ما باید مسئولیت و امتیاز به درخواست آنها در حال حاضر.”

Kruczkiewicz یک کارشناس در ارزیابی ریسک مرتبط با حوادث طبیعی می گوید که این سوالات رو پاسخ اضطراری مقامات دو قسم هستند چرا که مقامات را به وزن خطر فعلی و بالقوه شیوع است.

“ما در حال تلاش برای کشف کردن چگونه به سوالات ما معمولا از را منحرف در حال حاضر که ما COVID-19. و نه تنها زمان COVID-19 شیوع اما خطر شیوع آینده,” او توضیح داد و اشاره کرد که ویروس رایگان جوامع ممکن است بخواهید کمک از خارج آمدن از مناطق دیگر است که باید COVID-19 شیوع است.

“اگر وجود دارد در مقیاس بزرگ سیل در بخشی از مناطق روستایی کانادا که نمی تواند به این ویروس وجود دارد رفتن به یک تغییر در راه است که ما در پاسخ به این سیل زیرا جامعه نمی خواهید این ویروس در آینده” ؟

دیگر کشورها در حال حاضر با آن مواجه این بحث است.

پس از یک طوفان اخیر زده جزیره وانواتو است که هیچ تایید موارد COVID-19 بشردوستانه لوازم پرواز در توسط دولت استرالیا شدند لمس برای روز با توجه به سخت قرنطینه قوانین.

در کانادا Kruczkiewicz اشاره می کند که وزن خطر ابتلا به معرفی ویروس در معرض خطر جوامع به خصوص جوامع بومی با فقیر مراقبت های بهداشتی حمایت می تواند تاخیر در واکنش به این فاجعه تلاش های چند روز.

“من فکر نمی کنم که مانع آتش نشانان و یا سیل پاسخ از آینده, اما آن را تغییر بزرگی که” او توضیح داد.

کانادایی ها در حال حاضر در معرض خطر

تغییر بزرگی در واکنش به این فاجعه شده است در ذهن مقامات کانادا به عنوان سیل و آتش سوزی های نجومی آغاز می شود.

یک سال پس از رکورد جاری شدن سیل از بین برود خانه و باعث یک نظامی پاسخ روستایی پونتیاک منطقه کبک است که در حال حاضر تجربه جدا شدن سیل منجر به تخلیه.

در همان زمان بریتیش کلمبیا wildfire خدمات نیروبخش است برای مشغول آتش در فصل 83 فعال آتش سوزی در حال حاضر سوزاندن در استان است. هفته گذشته مقامات صادر اول خود را تخلیه متوجه مجبور بیش از 120 Squamish دره ساکنان از خانه های خود به دلیل تجاوز آتش سوزی ،

ملانی سولر, معاون رئیس جمهور از مدیریت اضطراری در کانادا صلیب سرخ می گوید این سازمان شروع به طراحی مجدد پاسخ آن قصد دارد در ژانویه هنگامی که coronavirus شروع به گسترش در سطح جهان است.

“ما از ما گرفته شده به طور منظم ارزیابی خطر و ابزار نقشه برداری و تزیین آنها با COVID-19 اطلاعات” سولر گفت CTVNews.ca توسط تلفن و اشاره کرد که این سازمان توجه ویژه ای به در معرض خطر و جوامع بومی.

“ما در حال همکاری با جوامع به درک راه های جایگزین مدیریت در طول یک تخلیه, تلاش, که آیا آن پناه در محل و یا ارائه ملاحظات ویژه برای جوامع در حال آمدن به جوامع میزبان.”

نقاشی بر تجارب از سال 2016 آتش سوزی در فورت مکمورری و B. C. آتش سوزی از سال 2018 این سازمان می گوید که در حال حاضر گرفته شده بسیاری از خدمات خود را آنلاین و به اجرا PPE پروتکل های کارگران در سراسر کشور است.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه به CTVNews.ca امنیت عمومی کانادا گفت: این کار مشترک با همکاران در تمام سطوح دولت برای آماده سازی به صورت بالقوه شرایط اضطراری اشاره کرد که استان ها و مناطق مسئول تحویل اورژانس خدمات مدیریت.

“طرح های احتمالی برای سیل و آتش سوزی فعالیت در زمینه COVID-19 همچنان به توسعه و گنجاندن ملاحظات به چین با آخرین بهداشت عمومی مشاوره از منطقه ای و فدرال مقامات بهداشت عمومی در COVID-19” خواندن بیانیه.

یک سخنگوی اشاره می کند که بیش از در سال های گذشته پناه در محل خواهد شد توصیه می شود به عنوان یک اندازه گیری برای اولین بار برای کسانی که تحت تاثیر بلایای طبیعی است. در موارد که در آن تخلیه لازم است آژانس یادداشت های تجاری و متوسطه مسکن “است به احتمال زیاد به استفاده از” توجه به بالا نرخ خالی.

نظامی می گوید آن را بیش از حد است و در صورت یک فاجعه طبیعی است.

“در تلاش برای رسیدگی به این فاجعه طبیعی فصل در رابطه با COVID-19 پاسخ دولت کانادا درخواست کمک از CAF با تمام-از-دولت COVID-19 پاسخ به عملیات” خواندن یک ایمیل فرستاده بیانیه صادر شده به CTVNews.ca.

“ما هماهنگ کردن تلاش های خود برای ارائه مناسب درجه ای از انعطاف پذیری را قادر خواهد ساخت که نیروهای ما برای پاسخ به سرعت و قاطعانه به هر دو فاجعه طبیعی و COVID-19 اورژانس فعالیت های صورت همزمان.”

اما Kruczkiewicz اشاره می کند که اگر چه COVID-19 هنوز ثبت نام به عنوان یک “شوک به سیستم” اقدامات بلند مدت باید تصویب رسید برای جلوگیری از شیوع بیماری های جدید به خصوص قبل از واکسن توسعه یافته و منتشر شده است.

“ما باید به طور کلی کاهش انعطاف پذیری به بلایای برای دو سال آینده,” او گفت:.

“پس ما چه عاملی که در به راه است که ما توسعه دستورالعمل های عملیاتی استاندارد برای کاهش خطر ابتلا به تاثیر از حوادث?”

در حال حاضر زمان برای آماده سازی

سولر اشاره می کند که این بیماری همه گیر است روشن جدید بر اهمیت تهیه یک کیت اضطراری.

“در طول این زمان ما تمام شده است واقعا انعکاسی در مورد اصول چه هستند که ما نیاز به” او گفت:.

او نشان می دهد که کانادایی ها با استفاده از زمان اضافی در اطراف خانه برای ایجاد آمادگی کیت که آنها می توانید نگه دارید در ماشین و یا در جایی امن در خانه و در صورت تخلیه.

مطمئن شوید که شامل چیزهایی مانند بیمه مقالات, نسخه, اطلاعات, مواد غذایی حیوان خانگی و یا تجهیزات است که منحصر به فرد هستند به نیازهای خانواده خود را. اطلاعات بیشتر را می توان در صلیب سرخ سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de