آنچه اتفاق می افتد در بخش مراقبت? اگر من آسم دارد ؟ خود را COVID-19 پاسخ سوالات

موارد COVID-19 به سرعت در حال افزایش در استرالیا به عنوان همه گیر نگه دارید. بیش از 27000 نفر که در حال حاضر مرده از رمز و راز بیماری در سراسر جهان است. کل شهرستانها در حال رفتن به مستند جهان شلوغ ترین نقاط توریستی ترک, بازی های المپیک به تعویق افتاد و کسب و کار و مرزها بسته شده است. برای جلوگیری از گسترش ویروس به ما گفته شده به زندگی ما بیشتر از هم جدا – به معنای واقعی کلمه – با اجتناب از تجمع ماندن در خانه و نگهداری 1.5 متر و روشنی از هر یک از دیگر. و این به احتمال زیاد خواهد هنجار برای حداقل شش ماه.

به نظر می رسد وقت پیش که ما آموخته است که یک نوع جدید از coronavirus, خطرناک, نوع, تا به حال شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان ها هزاران کیلومتر دور در چین است. اما آن است که تنها سه ماه. و هنوز هم ما در یک شیب منحنی یادگیری در مورد این ویروس و بیماری های آن, علل COVID-19. تا کنون بیش از 3000 نفر آلوده شده اند در استرالیا و 14 فوت کرده اند.

به عنوان اپیدمی خاموش تر از زندگی روزمره سوال از شما خوانندگان سیل در. درباره ما تیم را به عنوان به خوبی به عنوان ما, سلامت, علم و اطلاعات خبرنگاران پاسخ خواهد به عنوان بسیاری از آنها را به عنوان ما می توانیم در هفته های آینده. و زمانی که اطلاعات جدید می آید به نور ما به شما به روز رسانی بیش از حد. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم.

چه مرگ و میر?

محاسبه مرگ و مير ناشی از یک بیماری همه گیر است که هنوز در حال گسترش است مبهم علم – افراد ممکن است تشخیص داده شود و یا تسلیم شدن به این بیماری بیشتر پایین خط. بر اساس اولین 55,000-عجیب و غریب موارد ثبت شده در چین که برآورد مرگ و میر تا کنون به عنوان 3.4 درصد است. اما با توجه به بسیاری از موارد خفیف تر خواهد شد در زیر رادار بسیاری از کارشناسان از جمله این که موافق این تعداد واقعی است و به احتمال زیاد نزدیک به 1 درصد است. که باعث می شود آن را مرگبارتر از آنفولانزا اما کمتر خطرناک تر از دو نفر دیگر نادر coronaviruses به ظهور در انسان: SARS-CoV است که همچنین باعث جهانی وحشت هنگامی که آن را منفجر بر روی صحنه در اواخر سال 2002 و MERS-CoV است که باعث می شود یک بیماری کشنده تر دوباره شناخته شده به عنوان MERS (Middle East Respiratory Syndrome). در خام ارقام تا کنون در مورد 595,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان – حداقل 27,000 فوت کرده اند اما بیش از 130,000 در حال حاضر رسما به بهبود است.

من می خواهم به مرگ ؟

داده ها از چین یافت می شود اکثر افراد (حدود 80 درصد) بهبود از ویروس جدید خود را حتی اگر آنها توسعه یافته بوده است. اما در حدود یک در پنج بیشتری نیاز جدی مداخله پزشکی (مانند تهویه برای کمک به آنها تنفس) و از کسانی که 6 درصد بودند تحت فشار قرار دادند به مراقبت ويژه – به عنوان چند ارگان شروع به شکست همراه را با ریه ها و یا شوک سپتیک (کل بدن عفونت) در مجموعه.

هر کسی می تواند گرفتن ویروس – اما مردم بیشتر در معرض خطر عوارض مسن تر هستند و یا شرایط دیگر مانند دیابت یا بیماری قلبی, ساخت بدن خود را ممکن است کمتر قادر به مقابله با این فشار اضافی. افراد سیگاری نیز بیشتر احتمال دارد به منظور توسعه یک عفونت تند و زننده به عنوان ویروس نژاد از طریق گیرنده های سلولی در ریه ها شناخته شده است به افزایش و دود سیگار. کارشناسان می گویند بالاتر از دوز ویروس شما با ضربه سریع تر شما را نشان می دهد علائم و خطرناک تر می توان آن را برای سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با. برای مثال ابتلا به این ویروس از یک دستگیره است به احتمال زیاد به شما یک دوز کوچکتر از مراقبت از فرد آلوده بدون لباس های محافظ مانند یک ماسک. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه ویروس جدید بدن تاثیر می گذارد و آنچه در آن احساس می کند مانند آن را دریافت کنید شما می توانید در ادامه این مبین اینجا.

چگونه COVID-19 نسبت به آنفولانزا ؟

“بیایید متوقف کرد و گفت این یک بد آنفولانزا” التماس دکتر دانیل Macchini از شمال ایتالیا در شهر برگامو که در آن ویروس به دست آورده بودند مرگبار پایی. بیماران inundating مراقبت های ویژه بخش بود “به دور از عوارض ناشی از آنفولانزا” دکتر نوشت: در Facebook در آوریل.

در حالی که آنفولانزا است که بسیاری از علائم مشابه و در نتیجه دهها هزار نفر از مرگ و میر در سراسر جهان هر سال COVID-19 بیش از 10 بار مرگبارتر است. در استرالیا, دولت آمار و ارقام اخیر فصل آنفولانزا پایان اکتبر 2019 نشان می دهد 812 نفر از آنفلوانزا از 298,120 موارد گزارش شده – یک مرگ و میر در مورد 0.27%.

در حال ظهور coronaviruses مانند این فشار و سارس نیز می تواند آسیب بیشتر به بدن به خصوص ریه ها. و این ویروس جدید است که بیشتر عفونی از آنفولانزا یا سارس و MERS با یک COVID-19 بیمار به احتمال زیاد آلوده بین دو و سه نفر دیگر.

چه مدت طول خواهد این بیماری همه گیر است ؟

این سوال بزرگ است. این ویروس نزدیک ترین خویشاوند سارس در حالی که کشنده گسترش آهسته تر و به مراتب کمتر از کشور و خیلی زود مهار تلاش می کرد به پاک کردن آن را تا حد زیادی در یک سال است. برای COVID-19 بسیاری از کارشناسان به جای رسم تشابه با 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر که به کشته شدن میلیون ها نفر در سراسر جهان به دلیل گسترش آن تا کنون. خبر خوب این است که پزشکی گرفته شده است یک جهش کوانتومی به جلو پس از آن. هنوز مدل سازی توسط امپریال کالج لندن نشان می دهد کشورها خواهد شد نیاز به استفاده از کنترل اقدامات اجتماعی فاصله تهاجمی مورد تشخیص و حتی خاموش شدن ناگهانی حق را از طریق تا زمانی که یک واکسن در دسترس می شود – بین 12 و 18 ماه.

چگونه سریع است که آن را گسترش?

این ویروس در حال حاضر رسیده بسیاری از جهان – بیش از 170 کشور و سازمان جهانی بهداشت هشدار می دهد آن است که “شتاب”. در آن زمان ویروس 67 روز آلوده اولین 100000 نفر فقط 11 برای رسیدن به 200000 نفر و چهار به بالا 300,000. در استرالیا تعدادی از موارد است که در حال حاضر دو برابر شدن هر سه و نیم روز. در خارج از چین عمده خوشه ویروس شکسته در ایتالیا که در آن بیمارستان ها رانده شده اند به آستانه و همچنین آمریکا, اسپانیا, آلمان, ایران, فرانسه و کره جنوبی.

آیا کشورهای دیگر انجام می دهند به صاف منحنی’?

برخی از جمله های زیادی از اروپا در حال حاضر تبدیل به “چین مدل” از خانه مجبور قرنطينه و حمل و نقل آتن برای جلوگیری از ویروس. اما کارشناسان توجه داشته باشید که چین به عنوان کشورهایی مانند سنگاپور و تایوان و کره جنوبی را نیز شروع کرده اند به “خود را صاف منحنی” عفونت رشد از طریق جامع تست, تماس, ردیابی از موارد شناخته شده و جامعه را از “اجتماعی فاصله” اقدامات مانند کار از خانه و یا در نظر گرفتن مدارس آنلاین.

موفقیت چین تا کنون به معنی آن است که در حال حاضر شروع به استراحت بسیاری از آن مستندات حتی آن را به عنوان پرانتز به صورت بالقوه موج دوم. در ایتالیا و در حال حاضر کشورهای دیگر از جمله اسپانیا و فرانسه و انگلستان افراد تنها مجاز به ترک خانه های خود برای اجرای کارهای ضروری مانند گرفتن مواد غذایی (و آنها باید صف 1.5 متر از هم جدا). و هر کسی گرفتار شکستن سنگاپور اجتماعی فاصله قوانین می توانید زمین خود را در زندان پس از دولت شهر ساخته شده آن را یک جرم برای یک فرد به عمد ایستاده نزدیک به شخص دیگری به عنوان بخشی از آن coronavirus دفاع.

سرد است یا COVID-19?

اصلی علائم کروناویروس جدید عبارتند از:

 • تب
 • سرفه
 • خستگی
 • تنگی نفس

بیمار همچنین ممکن است شکایت از لرز و سردرد و یا درد گلو و حالت تهوع یا اسهال نیز گزارش شده است هر چند در این شماره دیده می شود در طول سارس. کمتر از پنج درصد از موارد تا کنون شامل مسدود بینی (مشترک نشانه ای از به طور منظم سرد نیست COVID-19).

نمی coronaviruses تنها باعث سرما خوردگی ؟

Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها باعث بیماری تنفسی عمدتا در حیوانات. تنها هفت شناخته شده در انسان از جمله چهار که معمولا به ما سرفه و سرماخوردگی است. اما زمانی که یک گونه جدید جهش در سراسر از حیات وحش مانند سارس و در حال حاضر این گونه جدید آن می تواند خطرناک باشد که هیچ ایمنی طبیعی برای مبارزه با آن است.

من آسم. من بیشتر در خطر است ؟

حداقل یک در ده استرالیایی آسم دارند اما وضعیت به این معنا نیست شما بیشتر احتمال دارد به گرفتن COVID-19. مشکل این است که چون ریه های خود را در حال حاضر ملتهب آن می تواند شما را باز به یک مورد شدید و یا باعث حمله آسم. “این دو whammy واقعا” می گوید ملی آسم شورای استرالیا رئیس Siobhan Brophy.

در حال بارگذاری

تنفسی پزشک پیتر Wark می گوید به اندازه کافی وجود ندارد داده و در عین حال به می دانم که دقیقا چگونه COVID-19 تحت تاثیر قرار می افراد مبتلا به آسم اما از تجربه قبلی با دیگر بیماری های تنفسی آنها می شود به احتمال زیاد در معرض خطر بیشتر عوارض – همانطور که مشاهده شد در طول شیوع سارس و هنوز هم رخ می دهد با بیماری های شایع مانند سرماخوردگی و آنفولانزا. چه کسی و دیگر مقامات بهداشت خواستار اقدامات احتیاطی اضافی برای افراد مبتلا به آسم. Brophy می گوید: در حال حاضر زمان به در خود را “بهترین رفتار”: پس آسم خود را برنامه ریزی و مشاوره دکتر به حرف و دوباره پر کردن نسخه خود را ریه های خود به بهترین شکل ممکن باید یک عفونت آمده است. در حالی که افراد بدون بیماری شده اند احتکار ventolin او یادداشت های کمی وجود دارد نقطه به عنوان دارو طراحی شده است برای درمان حمله آسم نه COVID-19.

شده است وجود دارد برخی از نگرانی در مورد ادامه آسم دارو مانند قرص های استروئیدی و یا تزریق آن می تواند سرکوب بدن به طور کلی سیستم ایمنی بدن Brophy می گوید اما استروئید ينهلرس هنوز خوب – آنها تنها سفر به ریه ها باقی می ماند و حیاتی برای افراد مبتلا به آسم. “صحبت کردن با دکتر خود قبل از مصرف هر چیزی اما اگر شما هنوز هم با استفاده از نبولایزر برای داروهای خود را استفاده از پف کننده و یک فضا به جای یک نبولایزر خواهد اسپری کردن ذرات [و احتمالا میکروب ها] از ریه های خود را.” دکتر خود بگویید در مورد آسم خود را و دارو را اگر شما دچار علائم.

که در آن شما تایید موارد در استرالیا ؟

ملی شمارش تا 4 بعد از ظهر در مارس 27 بود 1405 موارد در NSW 574 در ویکتوریا 555 در کوئینزلند 257 در جنوب استرالیا, 255 در غرب استرالیا 62 در عمل 46 در تاسمانی و 12 در قلمرو شمالی.

سیدنی شمالی است که در حال حاضر کانون COVID-19 شیوع در NSW با 105 مورد تأیید زندگی در Waverley, 68 در سواحل شمال و 66 در Woollahra. بیش از 100 مورد نیز مربوط به سه کشتی کروز از جمله روبی شاهزاده که لنگر انداخت در دایره اسکله در اواخر ماه مارس است. از مارس 27 حدود 33 نفر مربوط به Ryde را که محل خوشه ای از موارد در اوایل. موارد مرتبط دوروتی هندرسون تسلیم مراقبت از سالمندان مرکز راید بیمارستان سنت پاتریک Marist College و اپپینگ پسران دبیرستان. اما گسترش جغرافیایی از موارد به سرعت گسترش یافته است. دیگر نقاط در حال حاضر شامل شهر سیدنی با 69 مورد Canterbury-Bankstown با 41 و ساترلند شایر با 35. تعدادی از زمینه های منطقه ای نیز در حال حاضر موارد گزارش شده از جمله تمورته با هفت مورد و پشم ونخ راه راه و Port Macquarie-Hastings با هشت هر. وجود بیش از 1200 مورد تأیید سراسر NSW. – Pallavi Singhal

در ویکتوریا یک بیمارستان و یک دانشگاه نیز در میان مکان های که در آن عفونت داشت اما میزان خوشه نشده است به عنوان بزرگ به عنوان در NSW. تا کنون اکثریت قریب به اتفاق موارد تایید شده اند در ملبورن منطقه شهری ، در مجموع 550 موارد ثبت شده در بیشتر ملبورن و 117 در جای دیگر در ویکتوریا. باقی مانده از موارد این اطلاعات هنوز در دسترس نیست.

در مجموع 61 مورد ثبت شده در Stonnington, 41 در Mornington Peninsula 36 در شهر ملبورن 28 در Boroondara, 32 در Glen Eira, 31 در Moreland و 28 در پورت فیلیپ. در خارج از ملبورن وجود داشته است 33 تایید موارد در بیشتر جیلان هشت در بالارات شش در Moira پنج در لتروب و پنج در میچل. (در نظر داشته باشید که این دولت محلی منطقه داده است بر اساس محل اقامت از فرد تشخیص داده می شود و نه تعداد موارد تایید شده در حال حاضر ساکن در یک منطقه خاص.)

برای دیدن آمار و ارقام شهری ملبورن توسط دولت محلی منطقه کلیک کنید و یا اینجا را ضربه بزنید. – کریگ کون

در حال بارگذاری

چرا بسیاری از نامها برای حذف.

به دلیل آن جدید و در اولین ویروس شناخته شده بود به سادگی به عنوان “رمان” کوروناویروس. پس از آن که نام آن را SARS-CoV-2 داده شده این سهام خیلی از DNA آن – حدود 75 درصد – با SARS-CoV فشار پشت شیوع سارس. بیماری ناشی از این جریان فشار در حال حاضر به نام COVID-19.

کجا virus از آمده است ؟

این بیماری برای اولین بار شناسایی شده در گزارش بازار به فروش حیوانات وحشی در چین در شهر ووهان. بی اساس نظریه که این ویروس توسط انسان ساخته شده به سرعت شروع به گردش آنلاین اما دانشمندان در حال مطالعه آن ژنوم در حال حاضر موافق آن آمد از حیوانات – که بیش از 70 درصد از تمام بیماری های جدید در حال ظهور در انسان انجام دهد. حیوانات وحشی با هم بسته بندی شده و سپس butchered در زنده بازار در سراسر آسیا می تواند برای رشد ویروس ها به تکامل و پرش گونه موانع – سارس بود که به ترسیم یک مستعمره از خفاش ها اما اعتقاد بر این بود گذشت به انسان دوباره در بازار از طریق هیمالیا نخل civet باستانی گونه از پستانداران خورده به عنوان یک ظرافت در چین است. و MERS نیز بت ریشه اما بیشتر گسترش می یابد از آلوده شتر اغلب در کشتارگاه. اوایل کار نشان می دهد این ویروس جدید است که 96 درصد شبیه به سارس-مانند گونه های کشف شده در خفاش ها در سال 2017. خفاش ها ضروری است برای بسیاری از اکوسیستم های ما تکیه می کنند اما از طریق یک تغییر ناگهانی در سیستم ایمنی بدن خود را, آنها همچنین حمل یک میزبان کامل از بیماری ها که به آنها آسیب برساند. گاهی اوقات آنها می تواند گسترش به دیگر گونه است.

چرا ما باید به زندگی می کنند ؟

این ویروس نیاز ما را به حرکت می کند; آن جهش فرد به فرد پس از تماس نزدیک بنابراین ایده این است که به سرعت آن عفونت نرخ به طور موقت تغییر رفتار ما از طریق اجتماعی فاصله (ماندن در منزل در صورت امکان, اجتناب از تجمعات و نگه داشتن 1.5 متر و روشن از دیگران). به عنوان جهان منتظر یک واکسن برای این نجات زندگی با کمک به جلوگیری از افزایش قریب به اتفاق موارد اورژانس همه در یک بار. همراه با اقدامات مانند مستندات و ردیابی و جداسازی موارد اجتماعی فاصله می کرد در برابر شیوع بیماری در گذشته از جمله آنفلوآنزای اسپانیایی.

چه درمان های داده شده در بخش مراقبت?

اشکال در تنفس است که دلیل اصلی که مردم با COVID-19 در حال حاضر به یک بیمارستان می گوید: سر آلفرد مراقبت های ویژه بیمارستان واحد دانشيار استیو Mcgloughin. این ویروس که حملات به ریه ها می تواند پیشرفت بسیار به سرعت فراتر از بدتر شدن تنگی نفس. پس از بستری در بخش و دریافت اکسیژن از طریق ماسک یک فرد بیماری ممکن است بهبود – اما مردم دیگر نیاز مقدار افزایش پشتیبانی برای نگه داشتن ریه های خود را ارسال اکسیژن در سراسر بدن خود را.

“که در آن مراقبت های ویژه خواهد در گام” می گوید: Dr Mcgloughin. “اگر آن را به اندازه کافی بد است که شما نیاز به قرار دادن بر روی دستگاه تنفس و سپس شما قطعا خواهد بود در بخش مراقبت های ویژه. اگر وجود دارد یک حس است که یک بیمار رو به وخامت نسبت به نیاز به ونتیلاتور یا یک زندگی-پشتیبانی از دستگاه ما همچنین می خواهم به آنها را در بخش مراقبت های ویژه. چه مراقبت های ویژه است قادر به ارائه است متخصصان پزشکی و نظارت بیشتر … آن را بسیار شدید – جای تعجب نیست که با توجه به نام.”

در حال بارگذاری

بدون مواد مخدر است که بطور قطعی ثابت برای متوقف و یا حتی کند COVID-19 در این مرحله هدف این است که برای حمایت از بیماران تا زمانی که بهبود می یابند. “ما منتظر این ویروس را پاک و سپس ریه ها اغلب تعمیر کنند اگر ما می توانید صبر کنید و فقط حمایت از آنها در حالی که آنها انجام این کار است. بنابراین شما ممکن است در یک دوره مثلا یک هفته در زندگی-پشتیبانی از دستگاه که در آن ویروس شروع به پاک کردن خود و ریه ها شروع به بهبود و سپس ما را به تنفس ماشین دور است.”

اما همانطور که تجربه نشان داده در سراسر جهان نتیجه این است که همیشه مثبت است. “نگه داشتن مردم در نوعی ناشی از خواب بر خواسته های انرژی از بدن خود را به سمت راست پایین می گوید:” Dr Mcgloughin. “آنها با استفاده از به عنوان مقدار اکسیژن به عنوان آنها به طور معمول. مشکل این است که با این نسخهها کار به خوبی و آن را یک روش درمانی واقعا موثر است اما بدیهی است که در آن دولت قرار می دهد بدن کاملا در یک موقعیت آسیب پذیر.”

دو مشکل وجود دارد که می تواند بوجود می آیند ، یکی این است که عفونت به خودی خود می تواند بر سایر ارگان ها. و وجود دارد “فقط استرس بودن so sick”. “ما قرار است به بالا و راه رفتن در اطراف, اما زمانی که شما در بخش مراقبت های بدن خود را کمی آسیب پذیر و یا گرفتن یکی دیگر از عفونت باکتری یا ویروس خود را تحت تاثیر خود ارگان های دیگر. به همین دلیل یک تفاوت وجود دارد که افرادی که کمی مسن تر و یا کسانی که کمی آسیب پذیر تر از قبل ندارند و همچنین افرادی که جوان تر هستند.”

Dr Mcgloughin که ریاست این گروه که نوشت COVID-19 دستورالعمل برای استرالیا و نیوزیلند بخش مراقبت های جامعه می گوید: بیمارستان استرالیا بهره گیری از مشاوره از همکاران در خارج از کشور از جمله ایتالیا و سنگاپور هر دو مورد درمان و چگونه برای محافظت از خود. “در عرض چند هفته از آنچه اتفاق افتاده است در ایتالیا, آنها در حال حاضر منتشر شده بسیار دقیق خلاصه ای از آنچه اتفاق افتاده است. من شگفت زده هستم بچه ها قادر به انجام آن است.”

بنابراین آنچه که او می گویند به افراد جوان از جمله کسانی که در سن 20 تا 29 که تشخیص داده شده اند با COVID-19 در نیوساوت ولز و ویکتوریا بیش از هر گروه سنی دیگری?

“خانه بمانند. چه دولت درخواست ما را انجام دهد. اجازه دهید که برای یک هفته یا چند ماه. شما انجام آن را به طور بالقوه برای حفاظت از خود — آن را غیر ممکن است که افراد جوان بیمار – اما شما واقعا آن را انجام برای محافظت از افراد در جامعه ما است. به نظر من این یک مسئولیت اجتماعی است. این یه تست خوب از استرالیا توانایی به نگاه پس از هر یک از دیگر ، شما می دانید همه ما به این فکر کنیم که – اما این است که احتمالا این شانس را به آن را اثبات کند.”

چگونه فن های مورد استفاده در درمان COVID-19?

هر کسی که به حال بیهوشی باید متکی به یک دستگاه تنفس مصنوعی که آیا آنها آن را می دانم یا نه. این اتفاق می افتد بین بیت که در آن شما شروع به احساس کسل کننده – “شما توقف تنفس و سپس من را در یک لوله تنفس و شما را به یک دستگاه تنفس می گوید:” Dr سوزی Nou, رئيس جمهور از معماری سیستم های پیشرفته – و کمی که در آن شما از خواب بیدار در اتاق بهبودی. که تنفس دستگاه ونتیلاتور فشار اکسیژن به بدن خود را. “برای سالم بيماران تحت روال عمل جراحی [زمانی که] من به آنها بیهوشی آنها شروع به تنفس خود می گوید:” Dr Nou.

درمان بیماران مبتلا به COVID-19 که ریه ها در معرض خطر این بیماری داستان دیگری است. “آنها بیش از حد ناخوشی به انجام این کار تنفس را برای خود. ما القاء حالت خواب آلودگی قرار دادن یک لوله تنفس در و قرار دادن آنها را بر روی ونتیلاتور.” در حالی که یک بیمار داشتن روال عمل جراحی را بر روی یک تکیه یک دقیقه یا ساعت – و آن را غیر معمول نیست برای یک بیمار در بخش مراقبت های ویژه به تکیه بر یک به چهار یا پنج روز یک بیمار با COVID-19 ممکن است نیاز به یک تا زمانی که 10 روز است.

این است که چرا هواکش باید تبدیل به یک ارزش کالا در سراسر جهان از این بیماری همه گیر در زمان برگزاری باعث یک دکتر در سخت-آمار ایتالیایی منطقه لومباردی به می گویند که آنها در حال تبدیل شدن به عنوان با ارزش طلا. وجود دارد در حال برنامه ریزی برای تعداد هواکش (و تخت های مراقبت ويژه به رفتن با آنها را) در استرالیا به دو برابر افزایش به 4000 در حالی که بیشتر شان آزاد شده اند تا با تعلیق غیر فوری عمل جراحی انتخابی و هنوز هم بیشتر در حال حاضر تولید در استرالیا.

اما در پشت هر یک توسط یک تیم از کارشناسان مانند دکتر نو و بسیار آموزش دیده پرستاران. در استرالیا هر بیمار در یک اختصاص داده شده ، این حرفه ای ها که نیاز به پشتیبانی برای حفظ آمدن به کار در هفته های آینده و ماه می گوید: سر آلفرد مراقبت های ویژه بیمارستان واحد دانشيار استیو Mcgloughin. “هر کس بسیار متمرکز بر روی ماشین” او می گوید: “اما با ارزش ترین منابع ما در بهداشت و درمان مردم است.”

چه خاموش کردن ؟

دولت فدرال حکم داد مردم نباید جمع در اعداد بزرگ به جز “ضروری” فعالیت هایی مانند مدرسه حمل و نقل عمومی و کار. اما کار از خانه است به شدت تشویق. داخل سالن اجتماعات هنوز هم در حال اجرا باید اجازه می دهد فضا برای یک نفر در هر چهار متر مربع و پلیس خواهد بود برای به اجرا درآوردن قوانین جدید. بازدید سالخورده مراقبت از خانه نیز محدود به محافظت از سالمندان آسیب پذیر ساکنان.

 • مردم نباید نگه وقایع در فضای باز و یا جمع در اعداد بزرگ
 • داخل سالن مانند بارها, باشگاه, کازینو, سینما, سالن های ورزشی و اماکن عبادت باید بسته
 • مراکز خرید باز خواهد ماند اما دادگاه های مواد غذایی خواهد بود برای تنها غذای آماده
 • خانه حراج خواهد شد
 • املاک و مستغلات مزایده و باز-خانه بازرسی به نام خاموش
 • خدمات شخصی مانند درمانگران زیبایی اپیلاسیون و سالن برنزه, ناخن, میله, چشمه های معدنی و تو سرو باید بسته
 • آرایشگری و آرایشگاه می توانید باز باقی می ماند – اما آنها باید به شدت مدیریت اجتماعی فاصله و چهار مربع متر حکومت
 • پارک های تفریحی و بازی های آرکید و داخل سالن و فضای باز بازی مراکز نیز به تعطیل
 • بهداشت و درمان باشگاه تناسب اندام و مراکز عمومی استخرهای شنا خواهد شد
 • اردوهای آموزشی و آموزش شخصی باید محدود به 10 نفر در هر کلاس است اما به طور کلی مردم نباید گروه با هم در خارج از منزل
 • گالری ها و موزه ها و نهاد های ملی تاریخی کتابخانه ها و مراکز جامعه و امکاناتی از قبیل سالن باید بسته
 • قوانین برای فضای باز و سرپوشیده بازار و نه از جمله بازار مواد غذایی خواهد بود خطاب به کشورها و مناطق. بازار مواد غذایی ضروری در نظر گرفته شده
 • همه غیر فوری اعمال جراحی الکتیو هستند به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.

“اگر شما می توانید اقامت در خانه شما باید اقامت خانه” ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفته است. “هیچ مهمانی شام, بدون, خرید, سفر است که ارزش یک زندگی است.” او گفت: کودکان در تعطیلات مدرسه نمی تواند با داشتن بیش و نه رفتن به مراکز خرید به “قطع کردن”. این اقدامات کمک به جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است. “ما نمی توانیم به مردم در صف برای تخت های مراقبت ويژه” او گفت:. که به معنی آنها می میرند. ما رو برای خرید زمان است.”

آنچه در مورد مراسم عروسی و مجالس ترحیم?

مراسم محدود به پنج نفر: فقط زن و شوهر برگذار و شهود و تشییع جنازه باید در پوش 10 نفر در آنچه دولت را به نام “بسیار دشوار است” اما اقدامات لازم.

در حال بارگذاری

چگونه خود انزوا کار می کنند ؟

همچنین جرقه سردرگمی این سوال مطرح است که چه کسی باید این تمرین های اجتماعی فاصله (همه) v که باید مهر و موم خود را خاموش به طور کامل. برای جلوگیری از گسترش COVID-19 میلیون ها نفر از افراد مبتلا یا در معرض سراسر جهان نیز خواست برای رفتن به تبعید داوطلبانه در خانه و یا در انزوا بخش. در حالی که برخی از مردم را انتخاب کرده اند برای شروع صفحه اصلی انزوای خود هزاران نفر دیگر در استرالیا شده است در حال حاضر صادر شده رسمی اعلامیه تطابق به عنوان متحده در تماس با پلیس برای کمک به اجرای آنها است.

ما شیرجه رفتن به قوانین در این مبین اوe اما به طور خلاصه: اگر شما شده اند در تماس نزدیک با یک مورد تایید شده از COVID-19 یا بازگشت از خارج از کشور و سپس شما باید خود جدا برای دو هفته (دوره برآورد ویروس جوجه کشی قبل از علائم ظاهر می شود). اگر شما خود منزوی در خانه و خانواده شما هنوز هم می توانید بیرون بروید اما شما باید سعی کنید به نگه داشتن خود را با پوشیدن ماسک در اطراف دیگران سفارش غذا به جای بیرون رفتن از ضد عفونی مشترک مناطق و نگه داشتن چشم و نزدیک در چگونه شما احساس (علائم به تماشای برای تب بالا و تنگی نفس). اگر شما سردستی فایل های خود و یا در انتظار تست و سپس هر کس باید در خانه بمانند.

با وجود این قوانین افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: در تاریخ 27 مارس که استرالیا هنوز هم شاهد تعداد قابل توجهی از بازگشت مسافران با این ویروس در حال توسعه عفونت و در بسیاری از موارد عبور از آن را به خانواده خود را. “بیش از دو سوم بازگشت مسافران و درصد قابل توجهی از موارد دیگر منتقل شده است از بازگشت مسافران,” او گفت:. به عنوان یک نتیجه, نخست وزیر اسکات موریسون گفت: “در حال حاضر آن را سخت تر و سختگیرانه تر”. بعد از نیمه شب از مارس 28 کشورها و مناطق را قرنطینه تمام واردان در هتل ها و دیگر امکانات خوابگاه برای 14 روز جای پای این لایحه برای مسافران باقی می ماند. بنابراین ورود در فرودگاه ها را مستقیما به یک هتل و پلیس را اجرای خود را قرنطینه در صورت لزوم.

اگر من در اجباری انزوا می کنم باید بازدید کننده ها (یا احزاب)?

بازدید از خانه باید به حداقل نگه داشته شود و با اعداد بسیار کوچک از مهمانان – مردم باید با استفاده از عقل سلیم خود آقای موریسون می گوید. حوادث مانند کباب کردن و یا تجمع در اطراف خانواده جدول با تعداد زیادی از خانواده یا دوستان دیگر خوب به عنوان آنها در حال حاضر خطرات. و صحبت از سرگرم کننده police, خانه احزاب حتی ممکن است تبدیل به یک جرم بر اساس قوانین جدید. اما کارشناسان می گویند که آنها منعکس کننده فقط چگونه به راحتی این ویروس می تواند گسترش. ویکتوریا برتر Daniel Andrews هشدار داده است از یک مهمانی شام که در آن فقط یک نفر آلوده شده با COVID-19 – در آغاز شب است. “در پایان مهمانی شام تقریبا همه [وجود دارد] تا به حال coronavirus – این به سرعت در حال گسترش است.”

اما من می توانید بروید بیرون ؟

عموم مردم هنوز هم می توانید بیرون بروید می گویند برای دریافت مواد غذایی یا به, پارک, اما ما نیاز به هدایت و روشنی از دیگران که در آن ما می توانیم و برش غیر ضروری سفر. بیرون رفتن برای اصول ورزش در خارج از منزل با یک شریک یا گروه کوچک رفتن به محل کار که در آن شما می توانید از خانه کار خوب است, نخست وزیر می گوید. اما تجمعات گروه های خارج از منزل – مانند می گویند 10 نفر – است. اگر شما خود در انزوا و شما می توانید سرگردان به باغ یا بالکن اما در حالی که برخی از مقامات گفته اند شما هنوز هم می تواند راه رفتن سگ و یا پاهای خود را دراز پروفسور کلی گفت: اگر شما شده است گفت: برای منزوی کردن شما باید در خانه بمانند. “متاسفم.”

من جوان و در معرض خطر. آیا من می توانم معاشرت?

Er ، در حالی که افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 افراد جوان می تواند بیش از حد. آمار و ارقام از چین و اروپا و آمریکا نشان می دهد concerningly بالا بستری نرخ در میان زیر 60 و در استرالیا وجود دارد افراد زیر 50 در حال حاضر نیاز به مراقبت های ویژه. یکی از دو نفر در بخش مراقبت های ویژه با COVID-19 آذر در تاریخ 25 مارس در 30s خود را (دیگر بود در 60s). و توجه داشته باشید این وجود در حال حاضر شده است بیشتر coronavirus موارد در هر دو NSW و ویکتوریا در میان 25 – 29 ساله از هر گروه سنی دیگری است. (و در هر صورت حتی اگر خفیف تر مورد شما هنوز هم می تواند به گسترش این ویروس به کسی که ممکن است خیلی خوش شانس.)

آیا کسی می تواند تست منفی باشد اما حامل?

بله. برخی از مردم خواهد شد آلوده بدون علائم یا بسیار خفیف علائم. برای تست این ویروس در حال حاضر پزشکان باید یا مستقیم نمونه از گلو و یا بینی گرد و خاک و یا در ریه خلط و بررسی کد ژنتیکی ویروس. این آزمون در نظر گرفته شده بسیار دقیق است اما در برخی موارد اگر آنها از دست ویروس – می گویند به دلیل آن است که بیشتر در ریه ها و کسی نمی سرفه کردن هر گونه خلط (یا خلط) – آنها می تواند بازگشت کاذب منفی باشد. به همین دلیل آزمون اغلب مکرر به خصوص برای بیماران دوره نقاهت و بازگشت به جامعه. آزمایش خون که به دنبال ایمنی بدن در پاسخ به عفونت نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد اما هنوز به طور گسترده ای در دسترس در خارج از چین است.

می توان آن را منتقل افراد بدون علائم ؟

یکی از اسرار این ویروس چگونه عفونی بدون علامت مردم واقعا هستند. برخی از کارشناسان می گویند مردم ریختن ترین ویروس زمانی که آنها در حال ناخوشی به خصوص در حالی که سرفه و محاسبه خطر پنجره از عفونت حدود 48 ساعت قبل از اولین علائم ظاهر می شود. اما مطالعات دیگر دنبال عفونت در بخش هایی از چین و سنگاپور به “مخفیکاری” فرستنده با خفیف یا بدون علائم است. این همچنین در مورد کشتی کروز تبدیل شناور قرنطینه سایت الماس شاهزاده هنگامی که آن را به حال شیوع در اوایل فوریه. یک مطالعه نشان داد 18 درصد از افراد آلوده در هیئت مدیره نشان داد هرگز علائم. از آنجا که این ویروس گسترش می تواند قبل از علائم به نظر می رسد آن است که به ویژه شامل.

چرا ما تست بیشتر ؟

کشورهایی که موفق به “مسطح منحنی های خود را” و به طور چشمگیری کاهش شیوع انجام شده جامع تست و تماس با ردیابی رژیم. در بسیاری از موارد افراد بدون علائم هستند و تست شده و مقامات بهداشت فعال شکار برای دیگران چک کردن درجه حرارت در ورود به ساختمان. استرالیا تست نرخ متناسب بالا در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان (بیش از 178,000 انجام شده است تا کنون) اما معیار برای آزمایش شده است که هنوز هم بسیار سخت به دلیل کمبود جهانی تست کیت دولت می گوید.

در حال بارگذاری

در روزهای اخیر آن را نقل مکان کرد به هر دو سطح شیب دار تا عملیات به 10000 آزمون در روز و گسترش است که معیارهای معنی خط مقدم کارکنان با علائم می تواند در حال حاضر واجد شرایط بیش از حد. نمونه تست از مردم با علائم که شده اند در خارج از کشور و یا در معرض یک مورد شناخته شده نیز پرچم در مناطق شناسایی شده به عنوان در معرض خطر جامعه انتقال اما دولت ارائه نشده است جزئیات بیشتر. افسر ارشد پزشکی Paul Kelly می گوید سریعتر آزمون است که می تواند در خانه انجام می شود نیز با توجه به وارد در استرالیا اما هنوز هم نیاز به رفتن را از طریق کیفیت و ایمنی و اثر چک توسط Therapeutic Goods Administration.

در آن زمان مقامات بهداشتی نیز مواجه انتقاد برای اجازه دادن به تماس از موارد لغزش از طریق شبکه که مهمترین آنها اجازه می دهد 2700 مسافر را پیاده در سیدنی از روبی شاهزاده کشتی کروز حدود 200 نفر از آنها بعد از تست مثبت است. اما متحده نیز تهدید به جریمه های سنگین و حتی زندان هم برای کسانی که در معرض خطر از گسترش این ویروس که شکستن صفحه اصلی قرنطینه سفارشات.

چه مدت آن را به بهبود می یابند ؟

نشانه های تمایل به روشن کردن فقط در یک یا دو هفته در موارد خفیف یا سه تا شش به صورت جدی تر با توجه به داده اما شواهد اولیه نشان می دهد این ویروس می تواند به چوب در اطراف در بدن حتی طولانی تر است. محققان استرالیایی در حال حاضر نقشه برداری پاسخ ایمنی بدن است شناسایی آنتی بادی آن را جذب به شکست این ویروس جدید در برخی از مردم شروع به مبارزه در عرض تنها سه روز پس از عفونت اولیه. کارشناسان می گویند هنوز خیلی زود است برای گفتن که اگر این بیماری منجر به آسیب دائمی مانند بافت ریه زخم دیده در بیشتر شدید سارس و MERS بیماران.

شما ایمنی بدن پس از ابتلا به COVID-19?

دانشمندان مطمئن نیستند نشده است. دوره نقاهت بعد از یک ویروس برگ ما مسلح با آنتی بادی در سیستم ما را به مبارزه با آن و معمولا اعطا حداقل یک دوره ایمنی (هر چند نه همیشه یک زندگی طولانی سپر). بسیاری از کارشناسان می گویند گزارش از مردم ظاهر می شود برای گرفتن این ویروس جدید دو بار احتمالا بهترین توضیح منفی کاذب تست پاکسازی آنها از عفونت بیش از حد اولیه (زمانی که این ویروس تا به حال در واقع باقی مانده در سیستم خود را). مشترک coronaviruses مانند آنهایی که شما را سرد تمایل به از بین رفتن حداقل برای یک سال یا بیشتر قبل از ما مستعد تبدیل شده دوباره. مطالعات MERS-CoV پیدا کرده است آنتی بادی هنوز هم در حال حاضر در بازماندگان بیش از 18 ماه پس از بهبودی و برخی از بازماندگان سارس حفظ آنتی بادی برای بسیاری از سال پس از آن.

آیا من می توانم هنوز هم سفر ؟

تنها اگر شما واقعا به. مرزهای ما را بسته اند و سفر در خارج از کشور است که در حال حاضر ممنوع تحت امنیت زیستی قدرت به جز در شرایط استثنایی. شهروندان هنوز هم سفر به خارج از کشور می خواست به خانه می آیند به عنوان کشور تحمیل شبیه خاموش شدن ناگهانی خود را.

شروع با تاسمانی اکثر ایالت ها نیز شروع به خود را نزدیک مرزهای داخلی – گشت های پلیس را در حال حاضر درخواست مردم عبور بیش از به رفتن به قرنطینه برای توصیه می شود 14-بعد پنجره.

چگونه ویروس بر زنان باردار و نوزادان?

در این مرحله اولیه ما هنوز کاملا مطمئن شوید که چگونه این ویروس بر زنان و نوزادان است. دولت های مختلف باید ارائه مشاوره های مختلف.
در حال حاضر, اجازه دهید چوب به آنچه در استرالیا اوج بدن سلطنتی استرالیا و نیوزیلند کالج متخصصان زنان و Gynaecologists (RANZOG) می گویند. توجه داشته باشید این دستورالعمل در حال تغییر به طور منظم و شما باید چک کنید در وب سایت خود را برای به روز مشاوره. با توجه به دستورالعمل در این مرحله به نظر نمی رسد که زنان باردار در معرض خطر بیشتری از COVID-19 از بقیه جمعیت. بیشتر خواهد شد و خفیف علائم شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. وجود دارد هیچ گزارش مرگ و میر در زنان باردار است.

اما به طور کلی زنان باردار که دریافت هر گونه بیماری تنفسی مانند آنفولانزا در افزایش خطر ابتلا به عوارض جدی است. این واقعیت همراه با دانشمندان نمی دانستند به اندازه کافی در مورد این ویروس به معنی زنان باردار باید هوشیار باشند و از سلامت خود را. وجود دارد هیچ مدرکی دال بر افزایش خطر سقط جنین یا تولد ناهنجاری و نه وجود دارد شواهد این ویروس می تواند عبور از زن به فرزند متولد نشده است. نوزادان تازه متولد شده به نظر نمی رسد که در افزایش خطر ابتلا به عفونت. هیچ شواهدی وجود ندارد که ویروس را می توان در شیر مادر است. “امن ترین مکان برای تولد کودک شما در یک بیمارستان که در آن شما باید دسترسی به کارکنان بسیار آموزش دیده و امکانات اضطراری,” دستورالعمل دولت است. اگر مادر شما در زمان تولد او نباید جدا از نوزاد تازه متولد شده, اما باید پوشیدن یک ماسک و اقدامات احتیاطی. بهداشت و درمان توصیه همان است که برای زنان باردار به عنوان آن را برای هر کس دیگری: کار از خانه اجتناب از اماکن عمومی و ناخن خود را از دست میدهد ،

آیا زنان باردار مجاز به حمایت از فرد در بخش کار با آنها ؟

این RANZCOG دستورالعمل نشان می دهد بازدید کنندگان در بیمارستان ها فقط محدود به فوری شریک است. اما این فقط یک پیشنهاد – بیمارستان های مختلف خواهد شد که قوانین متفاوت است.

چه این ویروس زندگی می کنند در سطوح?

ویروس ها نیاز به میزبان برای زنده ماندن – آنها نمی توانند آن را در خود را دارند. این یکی از ریختن قطرات آب از بینی و دهان معمولا اخراج توسط سرفه. آنها می توانند سفر حدود یک متر است اما نه برای زنده ماندن به مدت طولانی در هوا به عنوان دیگر عفونی و ویروس ها مانند سرخک. در سطوح تخمین می زند که این ویروس می تواند معطل شدن برای چند ساعت یا چند روز بسته به شرایط. تا کنون یک مطالعه نشان داده است می تواند تا سه روز بر روی سطوح سخت مانند پلاستیک و استیل بود اما کمتر پایدار بر دیگران مانند مقوا و مس. البته این بدان معنا نیست که این ویروس می تواند مردم آلوده است که برای مدت زمان. و خبر خوب این است که می توان آن را کشته و با ساده ترین مواد ضد عفونی کننده.

در حال بارگذاری

چرا ما در حال حرکت سریع تر در استرالیا ؟

بحث مواج در استرالیا مورد اگر و یا هنگامی که ما باید حرکت از خاموش شدن ناگهانی مبهوت به اجرا مستندات مانند آن دیده می شود در ایتالیا و نیوزیلند. ویکتوریا NSW و این عمل موجب سردرگمی به طور خلاصه در مارس 22, زمانی که آنها پرچم آنها را نزدیک همه چیز اما خدمات ضروری از قبیل سوپر مارکت ها و سوخت متوقف می شود اما چند ساعت بعد آنها افتاده بود به خط با موریسون دولت قوانین. هنوز هم یک گروه کر در حال رشد از پزشکان و کارشناسان می خواهم سخت تر اقدامات در نیروی بلافاصله به عنوان نگرانی در بیمارستان منابع غرق خواهد شد و کادر پزشکی قرار دادن در معرض خطر بیشتری اگر محلی شیوع بیماری هستند و نه تحت کنترل در آورد. اما دولت استرالیا برای یک رویکرد مرحله به مرحله به منظور نرم کردن اقتصادی خرید اینترنتی از مبارزه با ویروس. آقای موریسون می گوید او نمی تواند معتاد به اسب دوانی با مردم معیشت تاکید رهبران این کشور به دنبال توصیه های پزشکی قرار داده و به آنها و وزن هر تصمیم گیری دقت کنید. استاد مورفی نیز هشدار داده بود که در حال حرکت با سرعتی بیش از حد سرعت بیش از حد خطرات رایت کردن بیش از مدت طولانی. “شما نمی توانید فقط بسته همه چیز را برای دو هفته و آن. آن را به نگه داشتن رفتن به ماه.”

توسط حمل و نقل عمومی متوقف می کنیم ؟

هیچ. حمل و نقل عمومی است که هنوز هم در حال اجرا آن را به عنوان در نظر گرفته شده است یکی از فعالیت های ضروری معاف از دولت ممنوعیت تجمعات اما تمیز شده است یافت. در حالی که تماس در حال رشد از برخی از کارشناسان را تعطیل حمل و نقل عمومی در حال حاضر بسیاری از مردم با تکیه بر آن. هنوز هم به عنوان اجتماعی فاصله قوانین به اجرا در آمده است مسافران در حال ترک به طور معمول بسته بندی شده مسیر در droves. هنگامی که حمل و نقل عمومی, مقامات بهداشتی می گویند شما باید اجازه می دهد تا اتاق را برای دیگران به عنوان آنجا که ممکن است به جای ازدحام در. این نیز مهم است برای نگه داشتن چشم در آنچه شما بوده ام ، اگر شما پس از آن صورت خود را لمس یک ویروس زنده ماندن در یک فلز با روکش پلاستیکی می تواند پرش در سراسر – پس از حمل مواد ضد عفونی کننده و یا حتی پوشیدن یک (شیک) دستکش برای برگزاری و دست زدن به همه چیز.

چرا مدارس بسته شدن?

ویکتوریا NSW و عمل در حال حرکت مدارس به آموزش آنلاین اما دولت فدرال می گوید: توصیه های خود به دنبال کشورهایی مانند ایتالیا و انگلستان در بسته شدن مدارس هنوز هم می ایستد – به عنوان کودکان تمایل به تنها گرفتن بسیار خفیف یا بدون علامت موارد ویروس. در زیر یک جدول زمانی حداقل شش ماه بسته شدن مدارس خیلی زود و در نتیجه می تواند قبل از موعد مقرر مختل هر دو خود را در آموزش و پرورش (از طریق پدر و مادر خود) نیروی کار آقای موریسون می گوید. مسن معلمان و یا کسانی که با شرایط است که آنها را بیشتر در معرض خطر حذف خواهد شد از محل عوارض در بحث و گفتگو با اتحادیه ها و مدارس را بلافاصله در صورت شیوع تنها باز پس کسانی که در معرض شده اند قرنطینه. سنگاپور نیز نگهداری مدارس باز است اما دقیق چک های بهداشتی از جمله درجه حرارت اسکن در مدرسه دروازه.

شما می توانید آن را گرفتن از حیوانات خانگی ؟

به نظر می رسد که با سارس آن را ممکن است برای حیوانات خانگی ما به گرفتن ویروس از ما در موارد بسیار نادر (اگر چه آنها نمی افتد بیمار و یا عفونی شدن). اما با وجود هیستری در مورد یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا در هنگ کنگ بازگشت “ضعیف مثبت” آزمون برای COVID-19 که تنش هیچ مدرکی وجود ندارد که این ویروس می تواند پرش راه دیگر از حیوانات خانگی به مردم و هیچ کس نباید خود را رها حیوانات. خطر ابتلا به جای آن در می آیند اگر حیوان خانگی خود را تبدیل به یک آلوده به “سطح” (از تمام کسانی که درهم و برهم بوسه). شما باید ورزش معمول هشدار در اطراف حیوانات شستن دست های خود را پس از دست زدن به آنها را.

شما می توانید COVID-19 و آنفولانزا در همان زمان ؟

بله این امکان وجود دارد. آن را به عنوان نژاد در ریه ها ویروس می تواند شما را مختل توانایی بدن را برای فیلتر کردن میکروب سقوط از راه های هوایی فوقانی و پس از ترک برخی از افراد مستعد ابتلا به دیگر اشکال – آیا سرماخوردگی و آنفلوانزا و یا یک مورد پنومونی باکتریایی. بنابراین در این سال وجود دارد خاص ضرورت پشت calls برای مردم به خود, عکس های آنفولانزا به عنوان بیمارستان بریس برای افزایش COVID-19 و آنفولانزا مورد هدف قرار دادن همه در یک بار.

در حال بارگذاری

چگونه دور یک واکسن?

امیدوار ترین برآورد سقوط در محدوده 12 تا 18 ماه. یک گزارش برای دولت بریتانیا را “بالقوه 18 ماه یا بیشتر”. چرا ؟ چرا که ساخت یک واکسن است که واقعا واقعا سخت است. برای ایجاد یک واکسن برای بار اول شما نیاز به طراحی یک راه دادن یک انسان ایمنی در برابر ویروس. سپس شما نیاز به مطمئن شوید که واکسن سمی نیست. سپس شما نیاز به تست آن در حیوانات. سپس شما نیاز به تست آن در انسان – و آزمون نیاز به بزرگ بنابراین ما می توانید مطمئن شوید که کار می کند و بی خطر است. و سپس شما نیاز به میلیاردها دوز مورد نیاز است. و در هر فرصتی وجود دارد یک واکسن است که به نظر می رسد امیدوار کننده در آزمایشگاه و یا در حیوانات آزمایش نمی خواهد کار در انسان است. کارشناسان امیدوار هستند به رول امن واکسن در عرض 18 ماه. اما حتی است که می تواند بی سابقه است. هیچ واکسن تا به حال شده است که به سرعت. – لیام Mannix علم گزارشگر

چه درمان است که توسعه یافته ؟

پیتر دوهرتی موسسه در استرالیا کار در هر دو واکسن و درمانی بالقوه برای درمان این ویروس و مدیر شارون Lewin می گوید دومی ممکن است ارائه سریع تر حل کنند. مواد مخدر است که می تواند جلوگیری از ویروسی تکثیر در بدن (و یا آرام کردن بدن شدید پاسخ ایمنی به آن) می تواند نگه داشتن بیماران مبتلا به عفونت های شدید زنده و در مورد یک ضد ویروسی و کاهش انتقال است. چندین داروهای موجود در حال حاضر trialled در برابر ویروس جدید در سراسر جهان و از جمله کسانی که مورد استفاده در درمان ایدز مالاریا و ورم مفاصل است. نتایج نگاه امیدوار کننده اما آن را به عجله به داروخانه فقط رتبهدهی نشده است.

آیا ماسک های صورت واقعا متوقف کردن گسترش و نباید همه ما با پوشیدن آنها ؟

ماسک صورت می تواند به محافظت در برابر قطرات آب که گسترش ویروس (و باید تغییر به طور منظم). اما از آنجا که گسترش این ویروس از طریق تماس نزدیک و نه از سادگی عبور کسی در خیابان کارشناسان می گویند با پوشیدن ماسک اگر شما در حال برقراری ارتباط با یک فرد آلوده است که تا حد زیادی بی معنی است. بیشتر concerningly مردم احتکار ماسک است که منجر به بحرانی کمبود برای کسانی که واقعا به آنها نیاز دارید – بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم. استاد مورفی است خواست مردم را به “زباله” ماسک مگر اینکه آنها خود را نشانه و یا مراقبت از کسی که آلوده است.

در حال بارگذاری

چگونه این شیوع مقایسه با دیگران مانند سارس?

در آن زمان این coronavirus 48 روز آلوده اولین هزار نفر است. در مقابل سارس در زمان 130 روز و کمتر عفونی MERS بیش از دو سال به آلوده یک هزار نفر از مردم پس از آن ظهور در سال 2012. زمانی که سارس به پایان رسید و گسترش آن پس از نه ماه در سال 2003 تنها 8098 موارد تاييد شده بود در 26 کشور اما نزدیک به 10 درصد از کسانی که کشنده است. (اکثر خوشه های اتفاق افتاده در بیمارستان ها و یا خانواده ها.) MERS گردش شده است به مدت هشت سال در سراسر 27 کشور تا کنون جان حدود یک سوم از کسانی که سقوط بیمار از حدود 2500 موارد تایید شده. ابولا است و حتی بیشتر مرگبار, کشته شدن بیش از 40 درصد از کسانی که تشخیص داده بیش از یک تعداد از شیوع بیماری از آنجا که 1970s اما آن گزارش شده است و فقط در تعداد انگشت شماری از کشورها است.

در این بیماری همه گیر سوابق بدنام 1918 “آنفلوآنزای اسپانیایی” کشته شدن حدود 2.5 درصد از قربانیان آن بیش از دو سال – اما از آنجا که آن را آلوده بسیاری از مردم (نزدیک به 27 درصد از جمعیت جهان) در یک زمان بسیار cruder مراقبت های پزشکی در مورد 50 میلیون درگذشت. امروز پزشکان بسیار بهتر قادر به دفع عفونت های ثانویه باکتریایی که ثابت خصوص مرگبار در آن شیوع. و بر خلاف آنفولانزای اسپانیایی افراد جوان در حال مرگ هستند در همان نرخ — با تعداد بسیار کمی از کودکان پایین آمدن با موارد شدید ( یک پدیده نیز مشاهده شده در طول سارس).

گذشته همه گیر شد آنفولانزای خوکی در سال 2009 آمدن دوم از آنفلوانزا H1N1 که آلوده بین 11 و 21 درصد از جمعیت جهان است. دولت هزینه نصب شده تا پاسخ آن رد شد و به بیش از در ماه اکتبر سال 2010. اما این ویروس کشته شدن حدود 285,000 مردم (کمتر از آنفولانزای فصلی به طور معمول می کند) با نسبتا پایین مرگ و میر .02 درصد و copped انتقاد برای برچسب زدن آن را یک بیماری همه گیر در همه.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

چه اتفاقی می افتد اگر من از دست دادن درآمد ؟

میلیون ها دلار هستند که ریخت و به اقتصاد استرالیا به جبران خسارت در حال انجام است به کسب و کار و اشتغال توسط coronavirus بیماری همه گیر. برای جزئیات که چه از محرک بسته در اینجا نگاه کنید.

و اگر شما در واقع از دست داده و کار خود را به دلیل بحران, این, مبین, به تشریح آنچه پشتیبانی در دسترس است.

تیم ما خواهد شد پاسخ به سوالات بیشتر و به روز رسانی اطلاعات در این داستان به طور منظم.

اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو