چه اتفاقی می افتد اگر شما یک اورژانس پزشکی در دوران COVID-19?

تورنتو — به عنوان COVID-19 pandemic گسترش در سراسر کانادا و مقامات بهداشت را صادر استارک warning: ما سیستم مراقبت های بهداشتی در معرض خطر است.

در میان مداوم دستورالعمل ها را به خود جدا لغو روش انتخابی و سفت از بیمارستان غربالگری اقدامات کانادایی از قبل موجود شرایط پزشکی شده اند را با نگرانی های جدی پیرامون رمان coronavirus.

اما یک سوال خاص در غالب گفتگو: چه اتفاقی می افتد اگر من یک اورژانس پزشکی در میان همه گیر?

“اورژانس اورژانس” دکتر Abdu farm animal rights, متخصص بیماری های عفونی با تورنتو دانشگاه شبکه بهداشت و درمان گفت: CTVNews.ca توسط تلفن.

“مردم نباید از دست دادن بینایی از این واقعیت است که آنها هنوز هم باید به دنبال اتاق اورژانس اگر آنها بشدت در پریشانی. آن را هرگز نباید دلسرد بر اساس هر درجه از نگرانی است که سیستم بهداشت و درمان است که تحت فشار است.”

Farm animal rights, که, کار در خط مقدم از شیوع کروناویروس می گوید که کسانی که با شرایط مزمن و یا هر کسی که تجربه فوری پریشانی دریغ نکنید باید به دنبال یک اورژانس پزشکی است.

او اشاره می کند که اتاق های اورژانس هنوز triaging شدید ترین بیمار موارد به عنوان آنها به طور معمول خواهد بود.

“ما نمی خواهیم مردم را به فکر می کنم وجود دارد بدون مراجعه به آنها,” او گفت:.

کسانی که کفران در مراقبت از بیمار به احتمال زیاد متوجه وهم آور “آرام تنش” در بیمارستان راهرو اشاره کرد که بیشتر آنها توقیف خدمات غیر ضروری.

“مقدار حجم در بسیاری از بخش های بیمارستان است که بسیار کندتر است.” “وجود دارد برخی شوم احساس به همه چیز. اما در اتاق اورژانس وجود دارد و در صورت لمس استرس است.”

بیمارستان در سراسر کشور گامهای به حد بالقوه قرار گرفتن در معرض این ویروس لغو هر روش و عمل جراحی که فوری اورژانس گرفتند و یا در اکثر موارد.

B. C. s فریزر بهداشت برای مثال اشاره می کند که آن را اولویت بندی فوری و اضطراری روش و انتاریو وزارت بهداشت موظف است که بیمارستان های سطح شیب دار به پایین اعمال جراحی الکتیو به کمک به حداکثر رساندن بیمارستان منابع و اولویت بندی خدمات است.

“اعمال جراحی الکتیو هستند خالیست نهاد در چند هفته گذشته گفت:” farm animal rights خود بیمارستان.

“وجود دارد به سادگی هیچ منطقی یا توجیه به بسیج منابع برای چیزی است که به طور بالقوه می تواند صبر کنید یک شماره از هفته زمانی که شما از لحاظ تئوری افشای مردم به بی خطر است.”

Farm animal rights اشاره می کند که این خطرات نه تنها مربوط به بیماران است. باید انتخابی بیمار در معرض بهداشت و درمان کارگران به این ویروس در آنها نیاز به جدا قرار دادن فشار بیشتر بر روی سیستم.

“همه ما واقعا نیاز به اولویت بندی هر اونس از انرژی و توانایی است که ما می توانید برای آماده شدن برای این تبدیل شدن به یک بحران در اینجا—و همه ما پیش بینی است که” او اضافه شده است.

Farm animal rights اشاره می کند که اگر شما برنامه ریزی در بازدید از یک بیمار دوست یا عضو خانواده به خاطر داشته باشید که بسیاری از بیمارستان ها را در میان غربالگری دقیق اقدامات در ورودی و در حال محدود کردن تعداد بازدید کنندگان مجاز برای هر بیمار است.

باید من هنوز 911 تماس بگیرید?

اولین پاسخ دهندگان ممکن است دچار کاهش حجم تماس میان COVID-19 شیوع, اما آنها متوجه تغییر در رفتار است.

“آنچه ما واقعا تجربه در این زمینه هنگامی که ما در حال گرفتن به ‘تماس های عادی,’ مانند درد قفسه سینه و قلب حوادث است که مردم کمی بیشتر نگران در مورد رفتن به یک بیمارستان که در آن وجود دارد که هر یک پتانسیل برای قرار گرفتن در معرض” تروی کلیفورد استانی رئیس جمهور آمبولانس امدادگران بریتیش کلمبیا, اتحادیه است که نشان دهنده امدادگران و اورژانس کنندگان در این استان گفت: CTVNews.ca.

کلیفورد اشاره می کند که بیماران به احتمال زیاد مورد تاکید مداوم دستورالعمل به ترک خانه های خود که می تواند منجر آنها را به انکار کمک های پزشکی.

“انکار قلبی حملات کلاسیک نشانه و علامت — در حال حاضر آن را دو برابر,” او گفت: توسط تلفن.

“ما می خواهیم به مدیریت آن دسته از بیماران به دلیل در حال حاضر شما اضافه شده استرس از اینکه یک بار و رفتن به یک مرکز پزشکی در زمانی که شما باید این شرایط است.”

Paramedic خدمات در سراسر کشور اشاره کرده اند که بیماران خواسته می شود COVID-19 غربالگری سوال در هنگام صحبت کردن به dispatchers. کلیفورد نیز اشاره می کند که این اتحادیه در حال همکاری با وزارت بهداشت به دنبال پروتکل خواهد کرد که حفاظت از سلامت و ایمنی بیماران و متخصصین.

اما همان کلیفورد تکرار همان احساسات: اگر شما در حال تجربه یک اورژانس پزشکی, دریغ نکنید به دنبال کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو