چه اتفاقی می افتد اگر ترودو می شود قادر به انجام برسانند PM وظایف?

OTTAWA — دولت فدرال را در یک رهبری ملی طرح احتمالی در جای خود باید نخست وزیر جاستین ترودو تبدیل به قادر به انجام وظایف خود.

در صورتی که بزرگ و بی سابقه ای لحظه ای در سیاست در کانادا رخ می دهد, معاون نخست وزیر Chrystia Freeland را تبدیل به کانادا اقدام نخست وزیر.

که با توجه به دستور رسمی ساخته شده در مارس 13, روز است که ترودو را اعلام کرد که همسرش سوفی حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

نخست وزیر باقی می ماند در خود به انزوا اما در روز دوشنبه ترودو گفت که او و فرزندان او باقی می ماند علامت-در حالی که همسرش علائم خفیف هستند.

ترودو کار کرده است از صفحه اصلی ریاست جلسات کابینه برگزاری منظم آدرس های عمومی و شرکت در تماس های بین المللی با رهبران جهان از دفتر خانه خود را.

“در صورتی که نخست وزیر قادر به انجام وظایف از دفتر” آستانه چپ همتي Freeland را شارژ می خواند سفارش صادر شده توسط شورای خبرگان ،

در خط با بهداشت عمومی مشاوره ترودو تست شده است برای COVID-19 به عنوان او است نه علامتی اما با توجه به سریع و در مورد گسترش فدرال کابینه شده است با توجه به دستورالعمل در نقش آنها بازی اگر وضعیت تکامل یافته است.

پس Freeland بعدی پنج وزیر در خط براساس ارشد: جانبازان وزیر امور لارنس مکالی; بومی خدمات وزیر کارولین بنت; رئیس شورای خبرگان Dominic LeBlanc; وزیر صنعت Navdeep Bains; و وزیر دارایی لایحه Morneau.

دستور همچنین در ادامه به رئوس مطالب چگونه وزرا نقش خواهد شیفت برای دیدن تمام مجموعه تحت پوشش باید Freeland تبدیل به کانادا اقدام نخست وزیر و یا اگر سایر وزرای دیگر قادر به انجام کار خود را.

اگر Freeland در ترودو کار LeBlanc را تبدیل به معاون نخست وزیر ، باید فدرال وزیر بهداشت Patty Hajdu قادر به انجام وظایف خود بنت است که یک دکتر را در آن شغل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو