چه اتفاقی می افتد اگر من گرفتن coronavirus? چگونه COVID-19 به طور معمول پیشرفت

تورنتو — با این نقطه علائم شایع رمان coronavirus ها به خوبی شناخته شده است: تب و سرفه و مشکل در تنفس و دو ریه ذات الریه.

اما این علائم می تواند ضربه در زمان های مختلف و با سطوح مختلف شدت معنی وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد هر دو COVID-19 بيمار خود را به بیماری پیشرفت به همین ترتیب.

پس از آن وجود دارد که بدون علامت حامل که آلوده می شوند و قادر به انتقال ویروس به مدت دو هفته تا کنون که بدون تحقق آن.

آن اضافه کنید و آن را ایجاد بسیاری از عدم قطعیت در اطراف دقیقا چگونه coronavirus حملات خود انسان میزبان.

اگر چه دانشمندان در سراسر جهان کار کرده اند به قطعه با هم این پازل آنها هنوز برای پیدا کردن بسیاری از خاص, جهانی, حقایق در مورد COVID-19 عفونت است.

آنچه ما با چپ و سپس به دنبال الگوهای در نتایج – تشدید و د تشدید علائم, عوامل مشترک در اطراف هنگامی که بیماران بستری در بیمارستان یا انتقال به Icu.

علائم اغلب نشان می دهد تا ظرف پنج روز

یکی از اولین نمونه های هدایت علمی فکر کردن در اطراف این موضوع این است که یک مطالعه از یک بیمارستان در این بیماری همه گیر را epicentre چینی در شهر ووهان.

دو نفر از 138 بیمارستان بستری COVID-19 بيمار مورد مطالعه در ووهان گزارش داد که آنها تا به حال تب زمانی که آنها برای اولین بار بیمار است. نزدیک به 70 درصد گزارش شده خستگی در آن زمان نیز هست و تقریبا 60 درصد گفت: آنها تا به حال سرفه های خشک.

آخرین کانادا داده است که به نظر می رسد در تمام موارد تایید شده و نه تنها آنهایی که به اندازه کافی شدید نیاز به بستری شدن در بیمارستان – نشان می دهد علائم ارائه متفاوت در کانادا. به عنوان از آوریل 28 سرفه گزارش شده بود به عنوان یک علامت در 74 درصد از بیماران برای آنها اطلاعات دقیق در دسترس بود سردرد در 57 درصد و ضعف جسمی در 55 درصد است.

کسانی که اولین علائم ممکن است به نظر می رسد بلافاصله پس از عفونت ، سازمان بهداشت جهانی و آژانس بهداشت عمومی کانادا در میان بسیاری از نهادهای دیگر می گویند علائم می تواند تا 14 روز به نشان می دهد تا. این است که چرا هر کسی که به سفر خارج از کشور و یا در تماس نزدیک با یک COVID-19 بیمار است گفته بودن به خود جدا برای دو هفته.

با این حال به نظر می رسد احتمال وجود دارد که علائم را نشان می دهد تا بسیار زودتر از 14 روز پس از عفونت است. محققان آمریکایی برآورد کرده اند ميانه عفونت در دوره 5.1 روز.

رابین کالینز’ نبرد با ویروس شروع به در مارس 13 با سردرد و گلو درد و برخی از گرفتگی قفسه سینه – علائم است که او را به حال فکر او احتمالا تا به حال سرما.

“دو یا سه روز فقط احساس مانند سایر ویروس است که من تا به حال” این متخصص فیزیوتراپی گفت: CTV را صبح خود را در 28 آوریل از خانه اش در Guelph, Ont.

کالینز شروع به تحقق بخشیدن به چیزی دیگری که قرار بود در مارس 17, زمانی که او یک تب است که او گفت: غیر معمول است برای او حتی زمانی که او بیمار است. او سقوط کرد و روز بعد پیدا کردن خود را با تنگی نفس و بدون انرژی.

“این یک بیماری جدی برای من از طریق رفتن. این است که بدترین چیزی که من احساس کردم در زندگی من,” او گفت:.

دستیابی به این علائم شدید پنج روز پس از اول متوجه چیزی اشتباه بود آینه تجربه بیماران در ووهان که در آن محققان دریافتند که بیماران به طور معمول گزارش تنگی نفس و پنج روز پس از اولین علائم به نظر می رسد.

بر اساس متوسط ارزش بيماران در ووهان در بیمارستان به پایان رسید و دو روز پس از در حال توسعه و تنگی نفس. کالینز وجود دارد هر چه زودتر – همان روز – و تشخیص داده شد با COVID-19. دکتر احساس او نه نیاز به بستری در بیمارستان با این حال و فرستاده او را به خانه.

کالینز گفت: وضعیت او شروع به بهبود در مارس 22 – نه روز پس از او برای اولین بار متوجه علائم خود را. دو روز پس از آن او احساس تقریبا شبیه خود قدیمی خود را.

این جدول نشان می دهد Collins ممکن است خوشبخت تر از بسیاری از علامتی COVID-19 حامل. یکی دیگر از چینی مطالعه این یکی مربوط به بیماران در دو بیمارستان است که بیماران بستری در بیمارستان که جان سالم به در برده بودند آلوده به صورت متوسط 20 روز در مجموع اگر چه یک پرت جنگیدند ویروس برای 37 روز قبل از آن رفته بود.

ضرب و شتم ویروس نیست پایان آن

دفع ویروس نیست یک بیمار است که به طور کامل از جنگل. اگر COVID-19 انجام داده است به اندازه کافی به بدن آسیب میرساند یک دوره طولانی از بهبود ممکن است هنوز در انتظار بیمار است.

که چه ارین Calver است که رفتن را از طریق. این کوکران علتا. زن برای اولین بار متوجه علائم خود را در مارس 18. این هفته بیش از 40 روز بعد او هنوز سرفه و چپ نفس با اعمال فیزیکی.

“هر هفته آن را بهتر – آن را فقط آهسته و ثابت, بازیابی,” او گفت: CTV را صبح خود را در 27 آوریل.

Calver اولین علائم شامل گلو درد و سینه درد است. مانند کالینز او در ابتدا فکر می کردند که نشانه هایی از یک سرماخوردگی است. سه روز بعد هنگامی که علائم پیشرفت بود به آنچه او به عنوان “شدید … سرفه و تنگی نفس” او به دنبال کمک پزشکی.

هنگامی که او از آزمون برگشتم مثبت برای COVID-19 در مارس 23, او با عجله به بیمارستان و پدر و مادر او گفته شد او را به احتمال زیاد تا پایان در ICU. او صرف بیش از یک هفته متصل به اکسیژن قبل از وضعیت او بهبود یافته است. او منتشر شد از بیمارستان مارس 5.

وضعیت او بدتر شده سریع تر از آنچه ذکر شد توسط محققان در ووهان. بيماران وجود دارد به پایان رسید تا در بیمارستان هفت روز پس از اولین علائم نشان داد و در Icu پس از 10 روز بر اساس متوسط ارزش ها به جای پنج روز بعد از آن برای Calver. نمونه بیمار در ووهان نیز صرف 10 روز در بيمارستان و قبل از ترخيص به جای 12 روز آن را در زمان برای Calver.

Calver طولانی مدت علائم و بهبود آهسته نیز نوعی از تجربه چین به عنوان دو بیمارستان مطالعه نشان داد که 45 درصد از بیماران وجود دارد و هنوز هم تا به حال سرفه زمانی که آنها در سمت چپ بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de