What dreams may come: چرا شما با داشتن رویاهای واضح تر در طول همه گیر

جالب عوارض این بیماری همه گیر کوروناویروس است که تعداد زیادی از مردم که می گویند آنها با داشتن رویاهای رنگی.

بسیاری از در حال تبدیل شدن به وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی برای توصیف تجارب خود را.

در حالی که چنین رویاها می تواند گیج کننده و یا ناراحت کننده خواب طبیعی است و در نظر گرفته مفید در پردازش بیداری ما وضعیت که برای بسیاری از مردم است که به دور از نرمال در حال حاضر.

در حالی که ما خواب هستند

بزرگسالان توصیه می شود به خواب هفت تا نه ساعت برای حفظ سلامت مطلوب و خوب بودن.


ادامه مطلب: جای تعجب نیست که انزوا را بسیار خسته کننده است. تمام کسانی که فوق العاده کوچک تصمیم گیری مالیات مغز ما


زمانی که ما خواب ما رفتن را از طریق مراحل مختلف که چرخه در طول شب. این شامل نور و خواب عمیق و یک دوره به عنوان شناخته شده حرکت سریع چشم (REM) خواب که ویژگی های برجسته تر در نیمه دوم شب. همانطور که از نام آن پیداست در طول خواب REM چشم به سرعت در حال حرکت.

رویاها می تواند رخ دهد در تمام مراحل خواب است اما خواب REM در نظر گرفته شده است مسئول بسیار احساسی و بصری رویاهای.

ما به طور معمول باید چند REM رویای دوره های یک شب و در عین حال ما لزوما به یاد داشته باشید تجربیات و محتوای. محققان را شناسایی کرده اند که خواب REM دارای خواص منحصر به فرد است که کمک به ما در تنظیم خلق و خوی ما و عملکرد و عملکرد شناختی.

برخی می گویند رویاهای عمل مانند یک دفاع مکانیزم برای سلامت روان ما دادن ما یک شبیه سازی فرصت کار را از طریق ترس ما و به تمرین برای استرس زا در زندگی واقعی حوادث است.

این جهانی همه گیر و همراه محدودیت ممکن است اثرات در مورد چگونگی و زمانی که ما خواب. این دارای اثرات مثبت و برای برخی از اثرات منفی برای دیگران. هر دو موقعیت می تواند منجر به افزایش خاطره ای از رویاهای.

اختلال خواب و رویاهای

در طول این همه گیر مطالعات از چین و انگلستان نشان می دهد بسیاری از مردم گزارش دولت افزایش اضطراب و داشتن کوتاه تر یا بیشتر خواب آشفته.

نشخوار در مورد این بیماری همه گیر یا به طور مستقیم و یا از طریق رسانه ها فقط قبل از رفتن به رختخواب می تواند بر علیه ما نیاز به استراحت و خواب یک شب خوب. آن را نیز ممکن است ارائه علوفه برای رویاهای.

هنگامی که ما از خواب محروم فشار برای خواب REM را افزایش می دهد و بنابراین در آینده خواب فرصت به اصطلاح ارتجاعی در خواب REM رخ می دهد. در طول این زمان رویاهای در حال گزارش زنده تر و عاطفی تر از حد معمول است.

زمان بیشتری را در رختخواب

مطالعات دیگر نشان می دهد که افراد ممکن است خواب بیشتر و حرکت کمتر در طول بیماری همه گیر.

اگر شما در حال کار و یادگیری از صفحه اصلی در برنامه های انعطاف پذیر و بدون معمول رفت و آمد به این معنی که شما اجتناب از عجله صبح و نیازی به دریافت تا اوایل. اوج رویای یاد شده با همراه داشتن یک خواب طولانی و همچنین بیداری به طور طبیعی بیشتر از یک حالت خواب REM.

اگر شما در خانه هستید با افراد دیگر شما مخاطبان اسیر و زمان به تبادل داستان رویای در صبح است. عمل های رویاهای تقویت حافظه ما از آنها. آن را نیز ممکن است آماده سازی ما به یاد داشته باشید بیشتر در مورد پس از آن شب.

این به احتمال زیاد ایجاد شده سنبله در رویا به یاد بیاورید و علاقه در طول این زمان.

همه گیر نگرانی

خواب می تواند کمک به ما برای مقابله روانی با بیداری ما وضعیت و همچنین به سادگی منعکس کننده واقعیت و نگرانی.

در این زمان از اوج هشدار و تغییر هنجارهای اجتماعی مغز ما باید خیلی بیشتر به فرایند در هنگام خواب و خواب دیدن. بیشتر استرس زا رویای محتوا است که انتظار می رود اگر ما احساس اضطراب یا استرس در رابطه با این بیماری همه گیر و یا کار ما و یا شرایط خانواده.

از این رو گزارش های بیشتر از رویاهای حاوی ترس و خجالت تابوهای اجتماعی شغلی و استرس و غم و اندوه و از دست دادن قابل دسترسی خانواده و همچنین بیشتر تحت اللفظی رویاهای اطراف آلودگی یا بیماری در حال ثبت شده است.

افزایش غیر معمول و یا زنده رویاها و کابوس ها تعجب آور نیست. چنین تجارب گزارش شده از قبل در برابر در ارتباط با تغییر ناگهانی اضطراب یا تروما مانند پس از حملات تروریستی در ایالات متحده در سال 2001 و یا بلایای طبیعی یا جنگ.

کسانی که مبتلا به اختلال اضطراب و یا دچار تروما دست اول بسیار به احتمال زیاد نیز به تجربه تغییرات به رویاهای.

اما این تغییرات نیز گزارش شده است توسط کسانی که شاهد حوادث مانند 9/11 حملات دست دوم و یا از طریق رسانه ها.

مشکلات حل شد در خواب

یک تئوری در رویاهای آنها خدمت می کنند به روند خواسته های عاطفی از روز به تعهد و تجارب به حافظه حل مشکلات انطباق و یادگیری است.

این است که از طریق فعال شدن مجدد از مناطق خاص مغز در طول خواب REM و تحکیم ارتباطات عصبی.

در طی REM مناطقی از مغز که مسئول احساسات و حافظه و رفتار و چشم انداز در حال فعال (به عنوان آن نیاز به تفکر منطقی و استدلال جنبش که باقی می ماند در حالت استراحت).

فعالیت و اتصالات ساخته شده در طول خواب در نظر گرفته شود هدایت دریمر بیداری فعالیت های نوردهی و عوامل استرس زا است.


ادامه مطلب: در حالی که ما منتظر یک coronavirus واکسن خوردن و ورزش و مدیریت استرس می تواند سیستم ایمنی بدن شما تقویت


این فعالیت عصبی پیشنهاد شده است به synthesise یادگیری و حافظه است. واقعی رویا تجربه بیشتر یک محصول از این فعالیت است که ما به صورت یک منطقی تر روایت زمانی که باقی مانده از مغز تلاش برای گرفتن و به همین دلیل با فعالیت در بیداری.

لطفا … به خواب رفتن

اگر اختلال خواب و رویاهای مشکل یا ناراحت کننده را برای شما در نظر شما چگونه برنامه خواب و رفتار تغییر کرده است با این بیماری همه گیر. شاید به دنبال مشاوره برای حمایت از خواب خود را و رفاه را در طول این زمان.

من و همکارانم در خواب/ویک مرکز تحقیقات تولید چندین برگه های اطلاعاتی در خواب در طول بیماری همه گیر.

ما همچنین انجام یک نظرسنجی در مورد خواب را از مردم زندگی در نیوزیلند. این بررسی عوامل موثر بر خواب در طول همه گیر و شرکت کنندگان می توانند نظر خود را در خواب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de