از این هفته هر کس با یک کارت مدیکر واجد شرایط برای مدیکر-بودجه telehealth. که به معنی شما می توانید یک مشاوره خود را با GP روانشناس و دیگر ارائه دهندگان خدمات سلامت از طریق ویدئو و یا تلفن به جای رفتن در.

این باید کمک به اجتماعی فاصله – هسته سلاح در جامعه ما مبارزه برای مهار این بیماری همه گیر.

برخی اما نه همه مراقبت های بهداشتی می تواند با خیال راحت منتقل می شود آنلاین. اما می توان آن را دشوار است به دانستن زمانی که آن را OK به جست و خیز در شخص مراجعه کنید. در اینجا برخی از اشاره گرها به شما برای رفتن.


ادامه مطلب: همه استرالیایی ها خواهد بود قادر به دسترسی به telehealth تحت 1.1 میلیارد دلار coronavirus برنامه


آنچه که شما می توانید از طریق پزشکی از راه دور

وجود دارد گفت در پزشکی است که “سابقه 80 درصد از تشخیص”. توسط “تاریخچه” منظور ما از چیزهایی که بیماران ما به ما بگویید; خوشبختانه تصویری و تلفن اتصالات انتقال صدای خود را و داستان هست.

بنابراین برای مسائل که در آن پزشکان و بیماران عمدتا نیاز به صحبت می کنند و در جایی که خطر ابتلا به بیماری های جدی کم است telehealth مشورت یک گزینه خوب است. شواهد پشت این پیدا نسبتا راضی پزشکان و بیماران – و حتی گاهی اوقات هزینه و یا صرفه جویی در زمان.


گفتگوCC BY-ND

من راحت ترین استفاده از پزشکی از راه دور با بیماران من به خوبی می دانم و زمانی که ما در حال مدیریت دیرینه مسائل مربوط به سلامت. به عنوان مثال:

  • روال بیماری مزمن مدیریت به خصوص که در آن وضعیت نسبتا پایدار – برای مثال شرایط مانند دیابت و کلسترول بالا یا فشار خون بالا

  • نوشتن تکرار نسخه برای داروهای مورد استفاده در دراز مدت بیماری – مانند نمونه های بالا و یا قرص برای پیشگیری از بارداری, اسید معده و یا دردهای مزمن

  • بررسی مسائل مربوط به سلامت روان

  • بحث در مورد رژیم غذایی و فعالیت بدنی

  • نوشتن ارجاع نامه ها.

برخی شرایط نیز می توان نظارت از راه دور. به ویژه در بسیاری از بیماران با فشار خون بالا می توانید با خیال راحت این اندازه گیری با استفاده از یک دستگاه در خانه. این است که توصیه می شود در فشار خون دستورالعمل آن را به عنوان در واقع قابل اعتماد تر از درمانگاه خوانش.

اما خانه نظارت بر فشار خون نمی تواند یک راه حل برای همه. آن نیاز به دقت و تکنیک و همچنین پول کافی برای خرید یک ماشین.


ادامه مطلب: فشار خون اهداف – چه دستورالعمل جدید می گویند و چگونه کم باید به شما برود ؟


برخی از ساده کوتاه مدت بیماری نیز ممکن است موفق از طریق پزشکی از راه دور تا زمانی که خطر از هر چیزی جدی در رفتن به نظر می رسد کم است. نمونه می تواند شامل ساده دستگاه ادراری فوقانی یا عفونت های مجاری تنفسی.

اما وجود دارد نگران کننده است همپوشانی در علائم بین عفونت های معمول ویروسی و علائم اولیه COVID-19. دستورالعمل های نوشته شده برای کمک به GPs ارزیابی بیش از telehealth که نیاز به سادگی جدا که نیاز به تست و کسی که نیاز به رفتن به بیمارستان.

آنچه شما نیاز دارید به دکتر مراجعه کنید برای

گاهی اوقات یک معاینه فیزیکی مهم است. وجود دارد تمام انواع از سخنرانی در, که من ممکن است نیاز به گوش دادن به قلب یا ریه یا احساس شکم خود را و یا درجه حرارت خود را اگر شما یک دماسنج در خانه. این امر به ویژه در مورد زمانی که علائم جدید هستند.

عکس روی حیله و تزویر. من نمی توانم انتظار بیماران قادر به توصیف و یا عکس یک تغییر ضایعه پوستی به خوبی به اندازه کافی برای من به تصمیم گیری. (اغلب این خوش خیم هستند اما من می خواهم نفرت به دست یک سرطان پوست است.)


ادامه مطلب: بررسی سلامت: آیا من نیاز به یک سرطان پوست بررسی کنید ؟


وجود دارد روش های است که نمی تواند انجام شود از طریق پزشکی از راه دور. برداشته ضایعات پوستی گرفتن سواب و لام قرار دادن طولانی اثر پیشگیری از بارداری, دستگاه, دادن تزریق – این به سادگی اتفاق نمی افتد “عملا”.

به خصوص مهم است در حال حاضر واکسن آنفولانزا: در حالی که این پیشنهاد بدون حفاظت در برابر coronavirus آنها ممکن است خطرناک “double whammy” گرفتن آنفلوآنزا و کروناویروس با هم.

شما نیاز به رفتن برای واکسن. شاتر

ادامه مطلب: این ‘مخوف duo’: استرالیا به احتمال زیاد خواهد شد به یک قله در coronavirus موارد در سراسر فصل آنفولانزا


آنچه که شما ممکن است نیاز به قرار دادن خاموش

برخی از معاینات معمول و آزمایش غربالگری در خطر ابتلا به کم افراد بدون علائم ممکن است به سادگی بهترین قرار داده می شود تا زمانی که این بیماری همه گیر حل و فصل. اما آن را سخت به generalise. اگر در شک دکتر بپرسید چه کسی می داند که شما به خوبی.

رزرو نسخه و آزمایش خون

زمانی که رزرو وقت ملاقات نیست به سادگی کتاب های چهره به چهره ملاقات خارج از عادت است. امیدوارم کارکنان پذیرش ارائه خواهد شد telehealth گزینه, اما این است که تمام, جدید, و آن را نمی تواند صدمه دیده است را برای شما به جمع آوری ایده بیش از حد.

زمانی که GPs مطمئن نیستید که آیا telehealth مناسب است, ما می توانید شروع با یک telehealth گفتگو و سپس به مبادله سنتی مشاوره در صورت نیاز.

نسخه ها و آزمایش خون و یا تصویربرداری ارجاع در حال حاضر بی دست و پا از طریق پزشکی از راه دور. من می توانم ایمیل های غیر ضروری نسخه و درخواست به بیماران در داروخانه ها و یا دیگر ارائه دهندگان.

به صورت فوری و نسخه ما در حال استفاده از یک کثیف ترکیبی از تماس های تلفنی فکس یا ایمیل برای دریافت دستورالعمل به داروسازان به سرعت و پس از آن پستی اصل.

انگشتان عبور وجود دارد به زودی اصلاحات اجازه می دهد صرفا دیجیتال تجویز.

فقط یک اقدام موقت برای همه گیر?

مدیکر قبلا بسیار سخت در مورد تنها بودجه GP مشاوره زمانی که آنها رخ می دهد و چهره به چهره. تغییر به بودجه telehealth مجبور شده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس; تا کنون دولت امیدوار کننده است telehealth بودجه به اواخر ماه سپتامبر.

مانند بیماران مبتلا به همه شیوه های آماده به صورت تصویری مشاوره. وب کم, مانند facemasks و دست sanitiser هستند سخت برای پیدا کردن. و ما هنوز در حال یادگیری است که خدمات ویدئویی کنه تمام جعبه ها برای عملکرد و حفظ حریم خصوصی.

پزشکان مانند بیماران هنوز در حال کار کردن چگونه به مشورت از طریق پزشکی از راه دور. شاتر

در یک زمان بهتر در تاریخ ما محدود telehealth مشاوره به وضوح ایمن مشاوره و انجام تمام آنهایی که دیگر چهره به چهره.
اما ما در حال حاضر نیاز به تعادل خطرات ناشی از صرف نظر کردن از برخی از معاینه فیزیکی و روشهای برابر خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض بالقوه به کوروناویروس.

شواهد پژوهشی در پزشکی از راه دور ندارد چرا که آن را انجام نداده در coronavirus عصر. در عوض ما باید به عنوان امن و عاقلانه می کنیم و یاد می گیرند که ما بروید.

من امیدوارم که ما قادر خواهید بود برای ذخیره کردن پایه و اساس برای telehealth نه فقط به عنوان یک اقدام اضطراری, اما به عنوان یک پایدار از ویژگی های تمرین – مکمل و نه جایگزین چهره به چهره و مشاوره.


ادامه مطلب: است که سلامت روانی خود را رو به وخامت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? در اینجا آنچه به نگاه کردن به


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو