چه بلومبرگ می تواند خریداری کرده اید به جای او US$560 میلیون کمپین

تورنتو — میلیاردر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار صرف ثروت در تبلیغات به امید ایستاده در شلوغ زمینه دموکراتیک نامزد رقابت به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

بلومبرگ ریخته صدها میلیون دلار به تبلیغات برای خود 101-روز مبارزه است. نهایی, pricetag: US$560 میلیون.

که 35 دلار برای هر $1 صرف شده توسط سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن که انتظار می رود به انتخاب کنید تا حدود 380 نمایندگان از سه شنبه.

بلومبرگ برداشت حدود 12 نمایندگان. که برابر است با $46.6 میلیون هر نماینده است.

بلومبرگ هدر رفته هیچ زمان حمایت از نژاد و انداخت حمایت خود را پشت بایدن روز چهارشنبه حتی به عنوان نتیجه ادامه به تیک تیک از ایالات مانند کالیفرنیا و ایالت مین است.

بلومبرگ است در کوتاه مدت مبارزات انتخاباتی خواهد شد به احتمال زیاد بهترین راه حل به عنوان یکی از گران ترین تا حدودی در آمریکا تاریخ سیاسی.

اما فقط تا چه یک میلیارد و نیم شما در این روز ؟ برای بافت در اینجا چیزی است که بلومبرگ می تواند خریداری برای قیمت خود US$560 میلیون سیاسی قمار است.

هر کمپین بیش از هفت انتخابات کانادا

البته میلیاردرهای آمریکایی نمی تواند پشتوانه انتخابات کانادا. اما اگر آنها می تواند بلومبرگ انتخاباتی می تواند پرداخت کرده ام برای هر حزب در مبارزات انتخاباتی هزینه در هفت گذشته انتخابات کانادا از سال 1997 تا سال 2015 ارائه دهه های سیاسی جمع آوری کمک منسوخ شده است.

و او می خواهم که بیش از 200 میلیون دلار به یدکی. با توجه به انتخابات کانادا داده کسانی که هفت انتخابات هزینه CAD$422,104,336 یا US$315,269,728. که به احتمال زیاد ترک به اندازه کافی پول برای بلومبرگ به پوشش 2019 انتخابات اما انتخابات کانادا نیست انتشار تعداد کسانی که هنوز رتبهدهی نشده است.

هر کس دیگری تبلیغات

sanders

بلومبرگ را صرف تحت الشعاع رقبای خود. اگر او می خواست به او می میرم برای پرداخت تمام تبلیغات خود را – از جمله کسانی که از همکار خود میلیاردر تام Steyer – و هنوز هم $133.5 میلیون در جیب.

شعله کلگری

Calgary Flames

به عنوان دفاع از قهرمان جهان تورنتو رپتورز را دیده اند ارزش خود را به موشک وار رفتن در گذشته سال است. با توجه به فوربس تورنتو رپتورز به ارزش $2.1 میلیارد دلار است.

این بدان معناست که این تیم هنوز هم در خارج از بلومبرگ انتخابات بودجه, اما او می خواهم که قادر به پرداخت هزینه حدود یک چهارم از این تیم را به ارزش.

خوشبختانه بلومبرگ هنوز هم قادر خواهد بود به پرداخت هزینه دیگری جشن کانادا تیم. با توجه به فوربس شعله کلگری هستند به ارزش حدود 500 میلیون دلار است.

جهان PRICIEST قطعه از هنر

art

انتخابات می آیند و می روند اما یک اثر هنری طول می کشد برای همیشه لطفا برای.

بلومبرگ بودجه را داده ام او را از بودجه به خرید گران قیمت ترین قطعه از هنر تا کنون فروخته شده در حراج: لئوناردو داوینچی “Salvator موندی,” به فروش می رسد در سال 2017 برای $450.3 میلیون.

کمک برای فقیرترین آمریکایی

homeless,

در سال 2018 اداره آمار ایالات متحده یافت می شود که 38.1 میلیون آمریکایی هنوز زندگی در زیر خط فقر در $25,465 برای یک خانواده دو بزرگسال و دو کودک.

اگر بلومبرگ بودند برای متفرق کردن مبارزات انتخاباتی خود بودجه در میان کسانی که فقیرترین آمریکایی هر یک را دریافت متوسط 14 دلار.

اگر به جای, عصر ایران, می خواستم به تمرکز بر روی کمک به 553,000 افراد بی خانمان زندگی در آمریکا, او می تواند داده اید هر یک از آنها $958.

101 طول عمر شامپاین

Dom Perignon

اگر بلومبرگ ترجیح داده برای دو برابر کردن در زندگی cushy زندگی یک میلیاردر او می تواند صرف کرده اید مبارزات انتخاباتی خود پول نقد در 2,786,069 بطری تناسبات که خرده فروشی در انتاریو برای $269.95 هر.

که بیش از اندازه کافی برای یک بطری شامپاین در هر روز برای 101 طول عمر.

صدها نفر از تورنتو خانه

toronto real estate

تورنتو یکی از داغترین بازار مسکن در این سیاره با متوسط قیمت یک نیمه جدا خانه معلق در هوا در حدود 1 میلیون دلار است.

اگر بلومبرگ می خواستم به گسترش خود را نمونه کارها املاک و مستغلات او می تواند خریداری کرده اید هر نیمه جدا خانه های فروخته شده در تورنتو در ماه های نوامبر و دسامبر به علاوه نزدیک به نیمی از تمام خانه های فروخته شده در ماه اکتبر.

در پایان او را به حال 539 خانه در کانادا بزرگترین شهر – با فرض اینکه او را از دست دادن نیست هر مناقصه جنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im