چه ‘بازگشایی’ معترضان واقعا گفت ؟

“ضد مستند” و #بازگشایی تظاهرات در آمریکا قدرتمند و مرموز حامیان اما واقعی وجود دارد آمریکایی ها در خیابان ها ابراز نظرات خود را.

به عنوان یک مردم نگار – کسی که مطالعات فرهنگی مشارکت – من علاقه مند هستم که در آن آمریکایی ها هستند و به همین دلیل آنها ناراحت هستید.

من صرف در هفته گذشته در آنچه که شما ممکن است تماس آنلاین سفر جاده تحصیل 30 پست در اعتراض به فیلم از حوادث در 15 شهر. من در بر داشت برخی از مشترک تم که اصلا متناسب با محبوب روایات درباره این اعتراضات.

معترضان در اعتراض به جزوات اما می خواهید کار می کنند.

1. فقر تابو است اما کار ضروری ‘

با وجود تلفات اقتصادی این مستندات مصرف در آمریکا فقیر هیچ معترضان قرار داده و خود را از فقر خود بر روی صفحه نمایش مانند ارسال علائم درخواست کمک.

به جای آنها علائم با کلی تر زبان مانند “فقر جان” و یا ابراز نگرانی مانند رستوران در شهر فینیکس, آریزونا گفت که عبور videographer او نگران بود در مورد 121 “درد و رنج را ویران کرد” کارکنان.

پیام های خود را ساخته شده روشن است که آنها نمی خواهید به درخواست برای یک جزوه یا خیریه – اما آنها درخواست شد اجازه داده می شود به کار می کنند. معترضان در سراسر بسیاری از کشورهای اظهار داشت کار خود را – و یا حتی تمام کار – بود “ضروری است.”

در یک ویدئو از یک “عملیات ترافیکی” اعتراض در لانسینگ, میشیگان, که در آن فعالان برنامه ریزی شده برای جلوگیری از ترافیک یک مبارز فیلم برداری از پنجره اتومبیل خود را زمانی که او سوار گذشته نشانه ای گفت: “من کار نه پول.” این تجمع اعتراضی خود را به نام در تصویب “من نه پول می شنوم که!”

یک مرد جوان در یک المپیا رویداد توضیح داده شده کار به عنوان یک منبع نه تنها از پول اما هویت: “من می خواهم به بازگشت به کار! که غرور و افتخار است که شما احساس می کنید هر روز زمانی که شما به خانه از محل کار ؟ آن را مانند چیزی است که می تواند … گرفته شود.”

اعتراض نشانه ها در دنور, کلرادو, شامل محزون “من می خواهم زندگی حرفه ای من به عقب” و کارآفرینی “سگ نیاز Groomers.”

خارج از میسوری کنگره در آوریل 21, برخی از معترضان عینک ماسک – هر چند دیگران نیست. AP Photo/جف رابرتسون

2. تهدید ویروس جدی است

با وجود اخبار نگران کننده گزارش می دهد که معترضان نادیده گرفتن اجتماعی فاصله بسیاری از معترضان مشاهده دستورالعمل های ایمنی. عکس نشان داد که حداقل برخی از مردم با پوشیدن ماسک. یک Infinite استخدام شرکت کنندگان از میشیگان عملیات ترافیکی تشویق معترضان به امن; هواپیماهای بدون سرنشین فیلم نشان می دهد که اکثر شرکت کنندگان در کاپیتول دولت ماند در اتومبیل های خود را به دور از سایر افراد است.

معترضان نشانه های واقعا بی اهمیت جلوه دادن تهدید ویروس, بلکه آن را در مقایسه با پتانسیل آسیب از مستند. مثلا ثبت نام در دنور به رهبری بود “تجارت زندگی” و برجسته در مقیاس با ویروس مرگ و میر در یک طرف با بیکاری و خودکشی و بی خانمانی ،

معترضان در خودرو هستند به طور کلی رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

3. ضد علم نمایش در حاشیه

وجود دارد معترضان در چندین تظاهرات که عینک ضد واکسیناسیون تی شرت و علائم نشان می دهد آنها اعتماد ندارند بهداشت عمومی کارشناسان و دانشمندان است.

اما تنها یک اعتراض تحت سلطه بود که تم. که در آن یکی در 18 آوریل در شهر آستین در تگزاس صدها نفر از شرکت کنندگان شعار می دادند “آتش Fauci!” با اشاره به Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که مکرر صورت عمومی دولت فدرال در تلاش برای مبارزه با ویروس. که او نیز در این تجمع که در آن جناح راست میزبان رادیو الکس جونز اجرا می شود که یک توطئه-نظریه وب سایت سوار در اطراف در یک کامیون egging در شرکت کنندگان شعارهای طریق یک بلند گو حرف زدن.

در رویدادی دیگر آن به نظر می رسد معترضان شده بود انتظار بیشتری از عفونت از واقع اتفاق افتاده است. به جای دیدن که به عنوان شواهد از موفقیت اجتماعی فاصله آنها به نظر می رسید به این تفسیر عنوان کرد و گفت علم بود دیگر معتبر نیست. “مدل اشتباه بودند” بود که در بیش از یک علامت نشان می دهد معترضان پرداخت کرده بود با توجه به مدل های علمی در ابتدا اما تا به حال به این باور رسیده این بیماری را جدی شده بود اغراق شده است.

Idahoans رالی برای مبارزه با شیوع این عوارض در راه آنها با برخورد بیشتر آشنا مشکلات.

4. مردم می خواهید برای مبارزه با این ویروس در راه آشنا

حتی زمانی که معترضان اذعان تهدید ویروس, تعداد کمی از آنها را خواستار شدند برای کارشناسان پزشکی به ارائه راه حل. من تو را دیدم هیچ کدام از تظاهرکنندگان خواستار گسترده تر, تست, به عنوان مثال.

زمانی که آنها ابراز نگرانی اعتراض علائم همراه آن را با تمایل به مبارزه با سرایت. در بویزی آیداهو, یکی از نشانه بخوانید “آزادی بیش از ترس.” در دنور یکی گفت: “اجازه ندهید که شما ماسک خود را پوزه بند.”

اما معترضان می خواستم برای مبارزه با این ویروس در راه است که بیشتر به آنها آشنا و شاید بیشتر توانمند سازی: در هریسبورگ پنسیلوانیا یک غول سبز کامیون بود “عیسی من واکسن” ناخوانا در کنار آن.

برخی از معترضان خواستار دولت ها اجازه می دهد مردم را به تصمیم گیری خود را و حتی نمایش داده می شود طرفدار انتخاب شعار “بدن من انتخاب من است.” دیگران نشان داد تا با اسلحه. یک مرد در فرانکفورت, کنتاکی, منفجر shofar یک یهودی مذهبی ابزار ساخته شده از ram را در صور دمیده در شروع یک نبرد است.

مسلح معترضان در میان جمعیت در میشیگان در 30 آوریل. جف Kowalsky/خبرگزاری گتی ایماژ

5. ‘استبداد’ بستگی دارد که حاکم نیست چگونه

در بسیاری از حوادث در سراسر کشورهای مختلف تظاهرات و اعتراض به آنچه که آنها به نام “استبداد” و برگزار شد تا انقلاب دوران “don’t Tread On Me” گدسدن پرچم نماد مقاومت خود را به دولت قوانین. آنها با اعتراض به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 13 اعلامیه که به عنوان رئیس جمهور خود را “اقتدار مجموع” بیش از این ملت است.

به جای آنها در اعتراض به فرمانداران’ مستند قوانین که آنها برجسته به عنوان overreaching قدرت خود را. بسیاری از معترضان تشبیه دولت رفتار نازی ها با معترضان اضافه کردن “Heil” قبل از Democratic governors’ نام.

هیچ نر فرماندار هدف قرار داده بود به عنوان زشت و آشکارا به عنوان زن میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer. یک کثیرالانتشار پوستر به تصویر کشیده او را در لباس پوشیدن به عنوان آدولف هیتلر دادن سلام نازی در کنار یک صلیب شکسته. دیگر تظاهر کنندگان صحبت در مورد Whitmer به عنوان اگر او بودند بچهداری آنها به جای حاکم بر آنها مانند کسی که اصرار داشت “ما کودکان خود را!”

میشیگان معترضان صحبت کردن در مورد نگرانی های خود را.

6. مسابقه یک عامل

یکی به وضوح قابل مشاهده موضوع در #بازگشایی تظاهرات است چگونه سفید از شرکت کنندگان هستند – اما نه فقط از نظر نژاد خود را. آنها شفقت همچنین به نظر می رسید محدود به همکار مردم سفید. هیچ که من دیدم خواستار شد توجه به این واقعیت است که coronavirus را ضربه نیست همه جمعیت به همان اندازه: سیاه پوستان و سایر اقلیت نژادی تا به حال کمتر دسترسی به کیفیت بالا و مراقبت های بهداشتی قبل از وقوع و به عنوان نتیجه کمتر سالم و کمتر قادر به مبارزه با این ویروس زمانی که آن را اعتصاب.

وجود دارد آشکار نژادپرستی نسبت به چینی, هم, بازتاب سخنان رئیس جمهور و دیگر رهبران سیاسی که در شهر Jefferson, Missouri, نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “استبداد در حال گسترش است سریع تر از چین است. virus.”

وجود پتانسیل های گسترده تر جنبش است.

7. تقسیم شده و دور آن را یک جنبش ؟

اکثر معترضان نیست اشاره به این اعتراضات به یک جنبش است. من فقط یک تصویری ارائه یک چشم انداز است که آنها می تواند به شکل یک. در آن livestream از عملیات ترافیکی در یک نقطه videographer فریاد زد: “‘joe!”

سپس نهان خود همراه پاسخ در مراقبه تون در مورد پتانسیل او را دیدم که در جاده: “ما با هم در حال قوی تقسیم ما ضعیف است. که ایجاد بزرگترین ترس برای مردم به هم و نمی توان تقسیم کرد. … که چه آنها از ترس بیشتر است. از آنجا که ما دارای قدرت است.” هنوز روشن نیست که اگر این افراد با قدرت شامل مقدار تعداد بیشتری از مردم در سراسر آمریکا بودند پناه در محل.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خواندن این گفتگو را در خبرنامه.]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de