تورنتو — به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, پزشکان از شناسایی جدید ممکن است نشانه ای از عفونت: ضایعات پوستی.

لقب “COVID انگشتان پا” توسط پوست جامعه ضایعات می تواند به طور معمول به نظر می رسد در پا نیز دیده شده است ،

دکتر Ebbing Lautenbach ارشد از بیماری های عفونی در دانشگاه پنسیلوانیا در دانشکده پزشکی می گوید: ضایعات نظر می رسد به عنوان blueish-قرمز یا بنفش برجستگی که صدمه دیده و یا احساس گرم هنگامی که لمس کرد. او گفت که آنها اغلب رخ می دهد در پد انگشتان پا, اما همچنین می تواند به نظر می رسد در سمت بالای پا.

“آنها اغلب دردناک است هنگامی که شما آنها را لمس و برخی از افراد نیز توصیف احساس داغ و یا سوزاندن” Lautenbach گفت: در یک مصاحبه تلفنی با CTVNews.ca. “آنها نشان داده شده است به زود مرتب کردن بر اساس از تجلی فیزیکی COVID حداقل در برخی از بیماران است.”

Lautenbach اضافه شده که این ضایعات ممکن است نشانه ای برای کسانی که بیش از یک سن خاص.

“این گرایش به مرتب کردن از گروه های سنی که به نظر می رسد ارائه این معمولا به طوری که بچه ها یا بزرگسالان جوان به نظر می رسد که این بیشتر از افراد مسن,” او گفت:.

Lautenbach گفت: ضایعات شبیه به pernio یا آنچه معمولا به عنوان سرمازدگی, اما آنها به نظر نمی رسد به هر گونه رابطه با آب و هوا.

“هر چیزی که می تواند باعث یک نوع ضایعه در پا خود را است که معمولا پس از سانحه. چه این در واقع به نظر می رسد بسیاری مانند است و شبیه به دنبال ضایعات در انگشتان پا است که به طور معمول با توجه به قرار گرفتن در معرض هوای سرد” Lautenbach گفت. “با توجه به آب و هوا است که در این زمان از سال است که کمتر احتمال دارد به علت این.

“اما از آنجا که چیزهای دیگر وجود دارد که می تواند باعث این نوع از ظاهر شدن ضایعات آن نیست مطلقا به این معنی نیست که شما باید یک COVID عفونت است.”

Lautenbach گفت: چه جالب در مورد “COVID انگشتان پا” است که این ضایعات عمدتا به نظر می رسد در COVID-19 بيمار که نمی نمایشگاه هر گونه علائم دیگر.

همین طور ناگهانی از دست دادن بویایی و یا حس چشایی یافت شده است به عنوان یک پتانسیل نشانه ای از COVID-19 عفونت در موارد غیر از این بیماران بدون علامت.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) در لیست نیست, از دست دادن, بو, طعم و مزه و یا مشکلات پوستی به عنوان شناخته شده علائم COVID-19 اما شده است از نزدیک به عنوان کارشناسان در کشورهای مختلف مطالعه این موضوع است.

“ما می دانیم که وجود دارد بسیاری از مردم وجود دارد که باید COVID عفونت که برای تمام مفاهیم و اهداف معمولا بدون علامت است. در برخی از بیماران مبتلا به [اين ضايعات] ممکن است تنها تظاهر بالینی است که آنها از یک COVID عفونت” Lautenbach گفت.

متخصصان پوست و پزشکان در سراسر جهان در حال شروع به دیدن یک افزایش از مردم با این ضایعات منجر آنها را به باور آن ممکن است متصل به COVID-19.

اما Lautenbach گفت: موارد متفاوت هستند و برخی از بیماران باید توسعه یافته دیگر علائم کروناویروس در علاوه بر این به ضایعات.

گزارش اولیه در مورد مشکلات پوستی مرتبط با COVID-19 شد اولین مستند در اواخر ماه مارس توسط یک دکتر در ایتالیا که در بر داشت که 18 از 88 بيمار مورد مطالعه (20 درصد) به نوعی از مشکل پوستی.

اما نویسنده در این گزارش اشاره کرد که مطالعه بیش از حد کوچک را به هر گونه کلی در مورد کوروناویروس و شرایط پوست.

“این است که نسبتا جدید جزء از آنچه بالینی ارائه COVID ممکن است مانند نگاه کنید اما زمانی که چیزی شبیه به این است که اول توضیح داده شده, آن را می سازد پزشکان و بیماران به احتمال زیاد به دنبال آن به عنوان بخشی از یک صورت فلکی از علائم” Lautenbach گفت.

در پاسخ آکادمی پوست آمریکا خواسته است تا اعضای آن و دیگر پزشکان در سراسر جهان برای گزارش هر گونه پوست علائم مرتبط با COVID-19 به رجیستری به طوری که پزشکان بهتر می تواند درک چگونه COVID-19 پوست تاثیر می گذارد.

یک podiatrists’ association در اسپانیا نیز باز رجیستری به مسیر پوستی است که ممکن است مربوط به ویروس. فرانسه اتحادیه ملی متخصصین پوست نیز با صدور اطلاعیه به اعضای خود است که این ضایعات می شود ممکن است نشانه ای از عفونت است.

در حالی که این شواهد هنوز حمایت کارشناسی مطالعات Lautenbach پیشنهاد کرد که هر کسی که دچار “COVID انگشتان پا” باید خود جدا.

“برای افرادی که این ضایعات حتی بدون علائم ریوی آن است که احتمالا معقول ایده به خود منزوی,” او گفت:.

علاوه بر موارد در اروپا Lautenbach گفت شده اند وجود دارد موارد از ضايعات “شرح داده شده در سراسر ایالات متحده”

بیماری های عفونی متخصص دکتر اسحاق Bogoch گفت CTVNews.ca از طریق ایمیل است که او هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود هر گونه کانادا بیماران با COVID-19 مبتلا به “COVID انگشتان پا” اما گفت که این ضایعات هستند که “به طور فزاینده ای به رسمیت شناخته شده” در میان پزشکان به عنوان نشانه ای از عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو