پیدا کردن یک گونه کاملا جدید به علم است که همیشه هیجان انگیز است و ما خوشحال می شود بخشی از کشف دو sixgill sawsharks (به نام Pliotrema kajae و Pliotrema annae) در سواحل شرق آفریقا.

ما می دانیم بسیار کمی در مورد sawsharks. تا به حال تنها یک sixgill گونه (Pliotrema warreni) به رسمیت شناخته شده بود. اما ما می دانیم sawsharks گوشتخوار هستند, زندگی در یک رژیم غذایی از ماهی و سخت پوستان و ماهی مرکب. آنها با استفاده از خود را دندانه دار snouts برای کشتن طعمه خود را با سریع سمت به سمت دیگر شکستن آنها را به تکه های نیش اندازه.

دندانه دار پوزه یک sixgill sawshark (Pliotrema annae). الن Barrowclift-مهن/دریایی MEGAfauna آزمایشگاه/دانشگاه نیوکاسل., نویسنده ارائه شده

Sawsharks شبیه به sawfish (که در واقع اشعه) اما آنها بسیار کوچکتر است. Sawsharks رشد به حدود 1.5 متر طول در مقایسه با 7 متر برای یک sawfish و آنها نیز barbels (ماهی “سبیل”) که sawfish نبود. Sawsharks باید آبشش در کنار سر خود را در حالی که sawfish اند آنها را در قسمت زیرین بدن خود را.

یک sixgill sawshark (Pliotrema annae) را در کنار خود روشن نشان آبشش و barbels. الن Barrowclift-مهن, نویسنده ارائه شده

با ما همکاران ما کشف این دو sawsharks در حالی که تحقیق در مورد در مقیاس کوچک شیلات بودند که عامل خاموش سواحل ماداگاسکار و زنگبار. در حالی که کشف این فوق العاده و جالب کوسه تعجب را در خود دارد, آن را نیز برجسته چقدر است که هنوز هم ناشناخته در مورد تنوع زیستی در آبهای ساحلی اطراف جهان و چگونه آسیب پذیر ممکن است به ضعیف تحت نظارت و مدیریت شیلات.

سه گونه شناخته شده از sixgill sawshark. دو گونه جدید پهلو اصلی گونه های شناخته شده. از چپ به راست: Pliotrema kajae, Pliotrema warreni (juvenile زن) و Pliotrema annae (فرض نر بالغ). سیمون Weigmann, نویسنده ارائه شده

ماهیگیری در تاریکی

با وجود آنچه که نام خود را ممکن است نشان می دهد در مقیاس کوچک شیلات استخدام حدود 95 درصد از جهان را فیشر و فوق العاده منبع مهم مواد غذایی و پول به خصوص در مناطق گرمسیری کشورهای در حال توسعه. این شیلات معمولا کار نزدیک به ساحل در برخی از مهم ترین های جهان, تنوع زیستی نقاط مانند صخره های مرجانی, جنگل های حرا و seagrass تخت.

برای بسیاری از شیلات در مقیاس کوچک وجود دارد که اطلاعات بسیار کمی در مورد ماهیگیری خود را در تلاش است که چگونه بسیاری از ماهیگیران وجود دارد و زمانی که و چگونه آنها را در ماهی و همچنین دقیقا چه آنها را گرفتن. بدون این آن را بسیار دشوار است برای دولت به منظور توسعه برنامه های مدیریت است که می تواند اطمینان حاصل شود پایدار ماهیگیری و حفاظت از اکوسیستم و معیشت ماهیگیران و جوامع است که بر روی آنها بستگی دارد.

در مقیاس کوچک از ماهیگیران زنگبار حضور خود driftnets. هر Berggren/دریایی MEGAfauna آزمایشگاه/دانشگاه نیوکاسل, نویسنده ارائه شده

در حالی که شیلات در مقیاس کوچک از شرق آفریقا و جزایر نزدیک هستند به خوبی مستند شده است, ما نمی دانیم که وجود دارد حداقل یک و نیم میلیون در مقیاس کوچک ماهیگیران با استفاده از بیش از 150 ، 000 قایق. که بسیاری از ماهیگیری. در حالی که هر فیشر و قایق ممکن است گرفتن است که بسیاری از ماهی ها هر روز با بسیاری از عامل آن را واقعا شروع به اضافه کردن. بسیاری از استفاده از شبکه – یا driftnets شناور در سطح یا تور که لنگر به کف دریا. هم ارزان هستند اما نه بسیار گزینشی با آنچه آنها را گرفتن. استفاده از برخی longlines که موثر در صید ماهی های بزرگ از جمله کوسه ها و اشعه.


ادامه مطلب: کوسه: یکی در چهار زیستگاه های از راه دور در اقیانوس باز تهدید longline ماهیگیری


در سال 2019 تیم ما گزارش شده است که گرفتن سوابق انبوه underreporting تعداد کوسه ها و اشعه در شرق آفریقا و جزایر نزدیک. با کشف دو گونه جدید در اینجا – جهانی hotspot برای کوسه و ری تنوع زیستی – نیاز به درستی ارزیابی تاثیر شیلات در مقیاس کوچک در زندگی دریایی است و حتی ضروری تر.

Pliotrema kajaeآن را به عنوان ممکن است در نگاه شنا در نیمه گرمسیری آبهای غربی اقیانوس هند. سیمون Weigmann, نویسنده ارائه شده

چگونه بسیاری از دیگر ناشناس کوسه ها و دیگر گونه ها معمولا در این شیلات? وجود یک خطر واقعی از گونه انقراض قبل از آنها حتی کشف شده است.

تلاش برای نظارت و مدیریت شیلات در این منطقه و در سطح جهان باید گسترش یافته و برای جلوگیری از از دست رفتن تنوع زیستی و توسعه پایدار شیلات. وجود دارد روش های ساده در دسترس است که می تواند کار بر روی قایق های کوچک که در آن نظارت است که در حال حاضر وجود ندارد و از جمله با استفاده از دوربین های دیجیتال به سند آنچه را گرفتار.

انتخاب فرود آمد ماهی – از جمله کوسه ماهی و اره ماهی گرفتیم. هر Berggren, نویسنده ارائه شده

کشف دو sixgill sawsharks نیز نشان می دهد ارزش از دانشمندان در حال کار با جوامع محلی. بدون حضور ماهیگیران ما ممکن است هرگز پیدا کرده اند این حیوانات است. از ساده ارزیابی تمام راه را از طریق به توسعه روش ها برای تغییر جلب و مدیریت شیلات, هدف ما این است به شیلات پایدار و حفظ دراز مدت آینده از گونه ها مانند این sawsharks این اکوسیستم آنها در زندگی و جوامع است که تکیه بر آنها برای نسل های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو