‘ما باید به بلند کردن ارواح’: مقابل متری جدید سرگرمی فضاهای طول COVID-19

تورنتو — DJ, پدر, Mack فقط می خواستم به برخی از “موسیقی شاد” به مردم است.

عروسی DJ در غیر این صورت شناخته شده به عنوان میله مک بیشتر بود یک ضربه بر او Victoria, B. C., جلوگیری, جایی که او راه اندازی تجهیزات صدا در چمن جلو و پمپ آهنگ برای محله است.

او حتی در نظر گرفتن درخواست از جسمی فاصله گرفته همسایگان. یکی در این نزدیکی هست من یک فن از کشور خود را انتخاب. یکی دیگر از همسایه می خواستم به شنیدن Cyndi Lauper را “دختران فقط می خواهم از آن لذت ببرید.”

هر کس فقط می خواستم به آن لذت ببرید ماک فکر می کردم حداقل از یک فاصله امن در طول COVID-19 pandemic به عنوان مقامات در ادامه به توصیه کانادایی به ماندن در خانه برای کمک به صاف منحنی. با زمین های بازی سالن های کنسرت, رستوران, patios و سواحل بسته مقابل متری و بالکن محل سکونت — در حال تبدیل به سرگرمی فضاهای.

“ما باید به بلند کردن ارواح” ماک گفت: CTV News. “ما نمی توانیم را در خیابان صدا مانند یک گورستان است.”

اما ماک موقت باشگاه شد و به سرعت تعطیل و پس از شکایت ارسال آئین نامه ماموران به خانه اش.

“پس از 10 خانواده نمی توانید شنیدن موسیقی شاد کنه!!!! مرگ DJ, پدر, ماک” او در توئیتر نوشت: با یک تصویر از Grim Reaper.

در حالی که مک شاد و موسیقی تلاش کرده اند به پایان رسیده کانادایی دیگر از راههایی را برای ادامه گسترش اشکال دیگر از شادی در اطراف در حالی که بسیاری از آنها محدود به خانه های خود.

در Courtney B. C., کریس رقص در بر داشت آرام و ادای احترام به کسانی که قادر به ماندن در خانه مانند مراقبت های بهداشتی کارگران پست الکترونیکی پیک و فروشگاه مواد غذایی کارمندان. او دوخته یک تکه بزرگ از پوستر کاغذ به نرده در حیاط او را به خواندن “با تشکر از شما!!!” و تشویق رهگذران را برای ورزش و یا پیاده روی سگ خود را به نوشتن پیام.

“من فقط می خواستم که قادر به کمک در برخی از راه نشان دادن قدردانی من برای تمام چیزهایی که در خط مقدم مردم انجام می دهند گفت:” رقص. “من خوشحالم که آن را گرفتن بسیاری از پاسخ.”

متری تبدیل شده اند آبادیها برای صاحب خانه و یا در مورد یک مرد در انگلستان یک ماراتن مسیر. در اوایل این ماه یک حرفه ای سابق پرتاب نیزه خود را صرف تولد در حال اجرا 6 متری حلقه در حیاط خلوت کوچک.

جیمز کمپبل تکمیل بسیاری از حلقه که او یک ماراتن کامل در بیش از پنج ساعت یک شاهکار او فیلم برداری و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

برخی از مردم در ایالات متحده و کانادا نیست راضی به نگه داشتن شادی کریسمس محدود به ماه های زمستان و آورده خود را دکوراسیون تعطیلات دوباره. آنها به اشتراک گذاشته تصاویر چراغ های جلو در خانه های خود و درختان در حیاط خود را.

یک Facebook گروهی به نام چراغ از امید انباشته شده است بیش از 2000 عضو برای به اشتراک گذاشتن تصاویر مشابه.

حتی باغبانی است که درمانی برای بسیاری از سبز انگشت شست گرفته اهمیت بسیاری در طول بیماری همه گیر.

یک زن و شوهر آلمانی گفته آسوشیتد پرس در اوایل این ماه که آنها خوش شانس به یک طرح در یک باغ جامعه, که باقی می ماند معاف از جسمی فاصله گرفته است. باغ است مهم تر از همیشه.

“ما قادر خواهید بود برای دیدن افراد دیگر بیش از حد” گفت: هایدی Schaletzky. “تا زمانی که آنها ماندن در سمت خود را از حصار.”

مثبت است و نه فقط محدود به جلو حیاط و باغ. محل سکونت ساکنان در سراسر جهان گرفته اند به بالکن به serenade همسایگان در نزدیکی بالکن و پیاده زیر. تشویق و clanging از گلدان و تابه را تبدیل به یک آیین روزانه در بسیاری از شهرستانها به عنوان جمعی با تشکر از شما به کارگران خط مقدم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im