مرطوب’suwet’en: آیا بومی بودن حقوق تعریف شده توسط یک شرکت انرژی?

یک unsigned توافق بین یک مرطوب’suwet’en اول ملت و ساحلی GasLink همراه با اسناد و مدارک مالی به دست آمده توسط Yellowhead موسسه بومی رهبری و مرکز تحقیقات ارائه تقویت به Yellowhead ارزیابی از راه های این خصوصی قرارداد می تواند به طور چشمگیری تضعیف اول ملت و حقوق قضایی است.

تاثیر و سود توافق (IBA) و دیگر اسناد پیش نویس در سال 2016 دو سال قبل از اولین پرداخت ساخته شد که برای اولین ملت است. دلیل رسمی موافقت نامه های در دسترس عموم نیست با توجه به محرمانه بودن بند این اسناد ارائه ارزشمند رکورد ساحلی GasLink به اهداف مذاکره.

در حال حاضر RCMP حملات این اسناد ارائه بینش های مهم است که پشتیبانی از ظهور تجزیه و تحلیل پیرامون چگونگی استخراج منابع شرکت های کار با استانها به منظور محدود کردن دامنه های بومی و پیمان حقوق.

یکی از نگران کننده ترین جملات در سند است که مواضع گروه به عنوان پرداخت خبرچین برای سرکوب داخلی مخالفت در داخل کشور در برابر این پروژه در هزینه های “مالی و در نظر گرفتن” و یا پرداخت.

در این سند همچنین به معرفی امکان از آینده مذاکرات با گروه در این خط لوله را تبدیل به نفت خام است.

عامل unceded زمین

خط لوله گاز طبیعی از پروژه های ساحلی GasLink متعلق به TC انرژی تایید شده توسط B. C. دولت, اما آن است که مخالف با مرطوب’suwet’en ملت ارثی رهبری در منطقه است.

آن را مورد انتقاد قرار گرفته توسط سازمان عفو بین الملل, B. C. s کمیسیون حقوق بشر و کمیته سازمان ملل متحد برای از بین بردن تبعیض نژادی که می گویند همه ملت ها را تحت تاثیر قرار توسط این خط لوله باید به رایگان, موافقت قبلی و آگاه قبل از آن را می توانید ادامه دهید.

مرطوب’suwet’en ارثی ستاد از سمت چپ راب آلفرد جان Ridsdale مرکز و آنتوانت Austin که مخالف ساحلی GasLink خط لوله در زمان شرکت در یک تجمع در Smithers, B. C., on Jan. 10, سال 2020 است. کانادا پرس/Jason Franson

استانی و فدرال, دولت, صنعت, صنعت و سازمان ملل LNG داد را در پاسخ به انتقادات در مورد ستیز پروژه با استناد به رضایت از انتخاب گروه شوراها در طول مسیر. ساحلی GasLink امضا توافق نامه با 20 ملل از جمله با هر گروه شورای مرطوب’suwet’en ملت است.

اما از نظر رضایت این unsigned توافق به دنبال امن باید افزایش نگرانی جدی برای کسانی که به تماشای جنگ گشوده است.

غیر قابل فسخ رضایت

با توجه به unsigned IBA ساحلی GasLink با هدف امن “غیر قابل فسخ رضایت” برای این پروژه از اول ملت است.

اولین ملت نیز باید قانون برای منصرف کردن اعضای گروه از درگیر شدن در هر گونه داخلی مخالفت در داخل کشور در برابر این پروژه است. این unsigned توافق می خواند:

“[اولین ملت] را ندارد و تمام اقدامات معقول برای متقاعد کردن [اول ملت] عضو به هر اقدام حقوقی و یا در غیر این صورت از جمله هر رسانه و یا رسانه های اجتماعی کمپین هایی که ممکن است مانع شدن, مانع, درمانده, تاخیر, توقف و یا تداخل با پروژه پیمانکاران هر گونه مجوز و یا هر فرآیندهای تصویب.”

کارشناسان در IBAs شده اند هشدار برای سال های سال است که مسائل جدی می تواند بوجود می آیند که قوانین تجاری استفاده می شود به تفسیر بومی حقوق اساسی. با این توافق ما در حال حاضر ببینید که چگونه. پیش نویس توافق ایران و آمریکا:

“[این] کامل و نهایی رضایت هر حال حاضر و یا در آینده ادعا توسط [اول ملت] … علیه ساحلی GasLink خط لوله … برای هر گونه تخلف توسط این پروژه از [اول کشور] قسمت 35(1) حقوق.”

چلسی Flook دارای یک اعتراض نشانه ارجاع RCMP اقدامات در مرطوب’suwet’en ملت در قبل از میلاد در شهر هال در دانشگاه رجینا در استان ساسکاچوان در Jan. 10, 2019. کانادا پرس/Michael Bell

میزان قانون اساسی بومی حقوق است که در اینجا تعریف شده توسط خصوصی انرژی شرکت به طور خاص محدود کردن ورزش های بومی حقوق. جداگانه ارائه تأکید می کند که این گروه می تواند اقدام قانونی علیه, British Columbia.

حفاظت از آینده داده است, به ساحلی GasLink در صورتی که بومی حقوق در حال گسترش به ملت از طریق قانونی و یا سیاست به معنی. پیش نویس توافق ایران و آمریکا:

“اگر [اول ملت] به دست آوردن هر گونه علاقه در زمین از جمله بومی عنوان و یا مالکیت و یا صلاحیت این دادگاه ها بیش از زمین های مورد استفاده توسط این پروژه … [اول ملت] بر مجوز … ادامه خواهد داد” و این که این تغییرات را نمی خواهد تحت تاثیر قرارداد.

Dayna نادین اسکات یک استاد حقوق در دانشگاه یورک به تازگی به اتمام یک پروژه تحقیقاتی مصاحبه وکلا که تجربه تهیه پیش نویس IBAs به دلیل در بهار. او می گوید این زبان بسیار مشکل است و اغلب به عنوان “تهوع سفارشات” جلوگیری از جوامع از نگرانی در زمانی که مسائل جدید به نور آمده است.

بنابراین unsigned توافق محدود گروه از به چالش کشیدن هر یک از این شرکت حقوق قانونی از توسعه حتی در مورد تغییرات به اولین کشور حقوق قانونی به رسمیت شناخته شده توسط دادگاه و یا دولت.

امکان گاز به نفت خام تبدیل شود ؟

این unsigned توافق نیز مطرح از احتمال تبدیل این خط لوله برای دیگر استفاده می کند. قبلا برای اولین بار سازمان ملل در این منطقه شد و تقریبا به اتفاق آرا مخالف به شمال دروازه خط لوله پیشنهاد شده توسط Enbridge چرا که آن را به انجام قابل توجهی خطرات زیست محیطی مانند نشت نفت در آبهای ساحلی. ساحلی GasLink به دست آورد به طور قابل توجهی بیشتر پشتیبانی در بخشی به دلیل آن خط لوله حمل گاز نمی قیر.

این unsigned توافق می گوید: “ساحلی GasLink را تبدیل خط لوله بخشی از این پروژه برای استفاده از حمل و نقل نفت خام قیر یا dilbit بدون رضایت [اول ملت].”

که خط “بدون اجازه از اول ملت” به معنی موضوع تبدیل شد به احتمال بسیار زیاد مطرح شده در مذاکرات بین طرفین است. اولین ملت محافظت خود با تایید این تغییر نیاز به اصلاح و یا یک توافق جدید در دسترس نباشد برای به دست آوردن اجازه برای تغییر.

حامیان مرطوب’suwet’en ارثی فرماندهان و کسانی که در مخالفت با دندهای GasLink خط لوله ریز ریز کردن چوب برای حمایت از اردوگاه فقط در خارج از Gidimt’en ایست بازرسی در نزدیکی هوستون, B. C., on Jan. 9, 2020. کانادا پرس/Jason Franson.

اما مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در مخالفت با این پروژه نه موافقت و امضا توافق نامه. از آن باقی مانده است دیده می شود اگر مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در مخالفت با این پروژه خواهد بود فراهم همان فرصت است.

هر چند B. C. معرفی مقررات در سال 2015 برابر تبدیل LNG و خط لوله آن را هنوز تست شده و می شود.

یک بار توقیف انرژی راهرو می تواند دوباره ظهور اگر LNG و خط لوله ساخته شده است. هیدروکربن ها هستند و کانادا بزرگترین صادرات کالا با $129 میلیارد دلار صادرات در سال 2018 است. Enbridge قادر به امن یک راهرو از طریق منطقه قبلا اما TC انرژی صاحب ساحلی GasLink است که با هدف به موفقیت است.

پرداخت یارانه سلب مالکیت

LNG کانادا است که در حال حاضر یارانه های استان B. C. برای $5.35 میلیارد دلار است. بیشتر از 1 میلیارد دلار در برآورد یارانه ها خواهد بود ارائه شده توسط دولت فدرال در معافیت از تعرفه بر واردات فولاد.

استانی بودجه تنظیم قرار می دهد B. C. برتر جان هرگن در تضاد منافع با مرطوب’suwet’en ارثی دولت مخالف این پروژه است.

هرگن ابراز نگرانی در مورد اول سازمان ملل تجربه “سیستمیک فقر” و مشخص ساحلی GasLink سرمایه گذاری به سازمان ملل به عنوان “یک مسیر به رفاه” با توجه به اظهارات اخیر در مطبوعات.

اما مقدار قابل توجهی از حمایت های مالی به کشورهای در حال مشتق شده از خزانه عمومی. به جای کاهش “سیستمیک فقر” در جوامع به طور مستقیم, B. C. دولت است هدایت این دلار از طریق شرکت های انرژی. بنابراین ساخت اولین کشور در بودجه مشروط بر پشتیبانی از خط لوله می پردازد.

خلاصه ای از مزایای مالی به دست آمده توسط Yellowhead نشان می دهد که B. C. قرار داده خواهد شد تا 1 میلیون دلار به گروه در امضای پرداخت 5 میلیون دلار در ساخت و ساز و خدمات پرداخت و حدود 40 میلیون دلار در مجموع سالانه عملیات پرداخت بیش از 40 سال است. این اعداد را تایید مقادیر متعهد در یک گاز, مزایای موافقتنامه امضا شده بین طرفین است.

حمله

به عنوان RCMP فرود در’suwet’en قلمرو آن را ارزشمند است به تأمل در چگونگی اجتماعی مجوز به دست آورد صنعت برای دسترسی به بومی سرزمین.

استانی دولت دریافت تعهدات قانون اساسی آن به شرکت های انرژی برای تعیین دامنه و ادعای بومی حقوق.

یک دست در دستکش سیستم B. C. دولت حمایت کرده است زمان حملات از طریق مشوق های مالی که مجبور جوامع از هم جدا.

با بیش از 7 میلیارد دلار در خط, در, دولت, یارانه, منافع ساحلی GasLink را زنده به نظر می رسد قرار داده شده است به مراتب جلوتر از مرطوب’suwet’en حقوق عنوان و عدالت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو