تورنتو — تظاهرات در سراسر این کشور در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد باید سوالاتی پیرامون تفاوت بین این ستاد و با انتخاب گروه شوراهای — و پاسخ پیچیده است.

اصولا ارثی ستاد نظارت بر مدیریت سنتی سرزمین و قدرت خود را predates تحمیلی استعماری قانون شکل گرفته است که منتخب شورای گروه.

در حالی که گروه شورای اسلامی در حمایت از ساحلی GasLink خط لوله ارثی ستاد هستند.

“(گروه شورای) علت سعی و کوشش خود را انجام داده و آنها می خواهند به بخشی از این اقتصادی ابتکار ایجاد شغل برای مردم خود بخشی از اقتصاد و آنها متعادل محیط زیست و اقتصاد” ملی رئیس پری بللگرد مجلس از سازمان ملل گفت: CTV قدرت بازی در اوایل این هفته.

“در سرزمین آبا و اجدادی اراضی مرطوب’suwet’en مردم آن را ارثی ستاد و قبیله خود را و خانه های بزرگ که دارای صلاحیت” بللگرد اضافه شده است. “که قطعه گم شده پس وقتی ساحلی GasLink و دولت ها می آیند و در آنها نیست را مرطوب’suwet’en ملت و مناسب مردم در محل برای مقابله با سرزمین اجدادی خود.”

ضد خط لوله تظاهرات در حمایت از ارثی ستاد باید متوقف قطار مسیرهای کشتی در بنادر و مشغول تقاطع ها در سراسر کشور از اواخر هفته گذشته است.

در Victoria, B. C., معترضان مسدود مقامات دولتی و رسانه های اعضا از ورود به بریتیش کلمبیا مقننه در روز سه شنبه پیش از دولت استانی تخت گفتار. یک روز بعد, British Columbia برتر جان هرگن اذعان گاهی اوقات گیج کننده طبیعت از دو گروه مجزا.

“وجود دارد یک سوء تفاهم گسترده از چه ارثی رهبری است و ما در حال کار سخت به شکل که با مرطوب’suwet’en و دیگران” به خبرنگاران گفت:.

چه ارثی ستاد?

ارثی روسای نمایندگی های مختلف خانه را تشکیل می دهند که اولین ملت به عنوان یک کل. خود عناوین گذشت را از طریق نسل و تا قبل استعمار است.

“ارثی ستاد قرعه کشی قدرت خود را از مرطوب’suwet’en قانون پس از خود قانون است که از قبل وجود دارد و استعمار در سرزمین” Kim Stanton یک وکیل در Goldblatt Partners, LLP که متخصص بومی در قانون گفته CTVNews.ca در یک مصاحبه تلفنی پنج شنبه.

“ارثی ستاد’ اقتدار است که با احترام به همه آبا و اجدادی خود و کسانی که اراضی که آنها به دنبال محافظت می کند.”

در سال 1997 مرطوب’suwet’en مردم بخشی از Delgamuukw v. بریتیش کلمبیا است که در نهایت تایید مردم بومی ” زمین ادعا می کند به زمین که هرگز واگذار طریق یک پیمان که شامل مرطوب’suwet’en ملت و خیلی از بریتیش کلمبیا.

“آنچه رئیس دادگستری آن زمان گفته بود که دولت باید در مذاکره با ارثی ستاد برای تعیین عنوان و ما هرگز به انجام به اطراف کردم که” ما “بودن کانادا دولت” استانتون گفت. “ارثی ستاد سعی کردم برای چند دهه به عنوان خود را به رسمیت شناخته و سعی کردم با استفاده از سیستم حقوقی کانادا…و سیستم حقوقی کانادا شکست خورده آنها است.

آن را تعجب آور نیست که آنها در حال حاضر می تواند در یک وضعیت که در آن آنها نیاز به دفاع از سرزمین آبا و اجدادی خود را.”

چه انتخاب گروه شوراهای?

از سوی دیگر انتخاب گروه شوراهای — به عنوان نشان می دهد — در حال انتخاب اعضای جامعه.

این شورا شد و در نتیجه از عمل که برای اولین بار تاسیس شد و در سال 1876 و تعریف شده چگونه دولت کانادا در تعامل با مردم بومی. آنها تشکیل شد برای تحمیل یک ساختار رهبری که بیشتر شبیه کانادا سیستم حکومت.

“آنها نمی باید قدرت تحت هندی قانون برای تصمیم گیری سنتی در قلمرو” پم Palmater یک بومی وکیل و صندلی در بومی حکومت در دانشگاه رایرسون گفت: CTV قدرت بازی در روز پنج شنبه.

از شوراهای منتخب مردم در برگزاری عنوان “هند وضعیت” تحت هندی, عمل که می آید با یک میزبان کامل از مسائل استانتون گفت: به عنوان دولت فدرال اساسا می توانید تعیین کنید چه کسی رای برای شورای.

“کسانی که مقررات ثبت نام شده اند به بسیاری از چالش های قانونی هستند زیرا مملو از تبعیض شده اند و پس از آنها قرار گرفتند و به اثر” او گفت:.

استانتون افزود که هند عمل بیشتر پیچیده چیزهایی که در بریتیش کلمبیا زیرا بسیاری از این استان هرگز واگذار به استعمار است.

“هندی قانون صلاحیت تحمیل شده بر آنها را بدون در واقع واگذار زمین های خود را به طوری که آن را در واقع نامشروع اما دولت کانادا به رسمیت نمی شناسد که آن را ندارد یک مبنای قانونی برای آن قدرت وجود دارد,” او گفت:.

“ما در یک وضعیت که در آن کانادا و B. C. فرض کنیم که آنها صلاحیت این دادگاه ها که در واقع آنها هرگز از نظر قانونی آن را کردم.”

استانتون گفت: این مهم است که توجه داشته باشید که با وجود تمام 20 انتخاب گروه شورا موافقت خود را برای ساخت ساحلی GasLink, خط لوله, مقدار زیادی از زمان این شورا مجبور به توافق با توجه به بحرانی underfunding از دولت فدرال است.

“من نمی خواهد می گویند که فرماندهان و شورای ورود به تاثیر نفع توافق برای مثال لزوما نشانه ای از بی حد و حصر برای حمایت از خط لوله” او گفت:.

چه اتفاقی می افتد ؟

در حالی که به نظر می رسد این تظاهرات می تواند برای آینده قابل پیش بینی بللگرد معتقد است بهتر است اگر مرطوب’suwet’en مردم باقی مانده برای حل و فصل اختلافات خود را در خود را دارند.

“آنچه که ما باید برای تشویق در حال حاضر برای حل و فصل این است که مطمئن شوید مرطوب’suwet’en مردم خود را با هم دریافت کنید,” او گفت:. “با هم به طولانی خود را در خانه خود خانه های بزرگ و اعیاد و مراسم و باید خود را با قوانین و سنت های حاکم بر این که چگونه حل و فصل می شود.”

هرگن توافق با بللگرد که موثر ترین روش ممکن است به فقط اجازه دهید مرطوب’suwet’en کار آن را در میان خود.

“من شنیده ام که آنها می گویند آن را بارها و بارها که:” ما نیاز به گرد هم می آیند به عنوان مرطوب’suwet’en مردم به شکل که” او گفت:.

با فایل های از CTV ونکوور

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو