مرطوب’suwet’en: در سراسر کشور تظاهرات فوران از طریق تعطیلات آخر هفته

تورنتو — تظاهرات فنر در سراسر کشور به عنوان تظاهر کنندگان با استفاده از تعطیلات آخر هفته به صدای حمایت خود را به صورت ارثی ستاد مرطوب’suwet’en ملت در شمال بریتیش کلمبیا.

در مرکز شهر تورنتو چند صد نفر از تظاهرکنندگان راهپیمایی 4.2 کیلومتر از پارک در پایان غرب به پارک ملکه, خانه انتاریو قانونی ساختمان به طور موثر مسدود کردن ترافیک مرکز شهر در این فرآیند است.

“من فکر می کنم این واقعا برای ما مهم است فقط یک پایه و یک مقدار زیادی از سر و صدا و است که همه ما می توانید انجام دهید در حال حاضر” یکی از شرکت کنندگان گفت: CTV News تورنتو است. “ما می خواهیم در اینجا در همبستگی با مرطوب’suwet’en. ما می خواهیم زمین بازگشت و ما می خواهیم احترام و ما می خواهیم هیچ خط لوله است.”

در مونترال چند ده حامیان مسدود شده یک خیابان در نزدیکی دانشگاه مک گیل برای حدود یک ساعت در بعد از ظهر دوشنبه. آنها حامیان که ایستاده بود در مقابل مدرسه ابتدایی ورودی می تواند شنیده شعار: “از کوه به دریا مرطوب’suwet’en بود. احترام بومی حاکمیت.”

محدودیت ترافیک در جای خود قرار گرفتند در هزار جزیره پل که متصل کانادا و آمریکا فقط در شرق کینگستون, Ont., به مدت سه ساعت با توجه به تظاهرات در پل.

استانی پلیس گفت: حدود 40 نفر در این تظاهرات به مسافران گفته شد به یکی دیگر از نقطه ورود حدود یک ساعت دور اگر آنها برنامه ریزی شده برای عبور از مرز در هر دو جهت.

در Brechin, Ont., در نزدیکی Orillia یک تعداد انگشت شماری از مردم برای جمع آوری یک جلسه نماز در نزدیکی راه آهن عبور در جامعه است.

در اوایل این آخر هفته مشابه تظاهرکنندگان مختل ترافیک در مرز در آبشار نیاگارا و در یک خیابان شلوغ در رجاینا در حالی که تظاهر کنندگان راه اندازی راه آهن محاصره خارج از مونترال در یک قطار در Vaughan, Ont. و در شرق ونکوور.

جداگانه قطار محاصره در Tyendinaga Mohawk خاک در نزدیکی Belleville, Ont. در حال حاضر به هفته دوم خود را. از طریق راه آهن گفت: راه بندان — به طور خاص یکی خارج بلویل — مجبور به لغو تقریبا هر قطار مسیر در سراسر کشور.

کانادا-تظاهرات گسترده ای آغاز شد و پس از RCMP نقل مکان کرد به خیس’suwet’en خاک در شمال بریتیش کلمبیا به اجرای دستور دادگاه اجازه می دهد ساحلی GasLink دسترسی به پيشگيري به صورت یک خط لوله که اجرا خواهد شد از طریق خاک.

ساحلی GasLink امضا توافق نامه با تمام 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر خط لوله, اما, مرطوب’suwet’en ارثی ستاد می گویند گروه شوراهای کار صلاحیت ندارد در این منطقه به زمین هرگز روان در پیمان.

اولین کشور در حال حاضر گفت: آن را نمی خواهد مانع از کارگران دسترسی به سایت ساخت و ساز اما می خواهم افسران به حذف موقت دفتر نصب شده در طول مسیر ورود پیشرو به سایت.

نخست وزیر جاستین ترودو لغو دیپلماتیک سفر به کارائیب روز دوشنبه در حمایت از یک جلسه اضطراری با مقامات ارشد اعضای کابینه به آدرس اختلالات.

برخی از تظاهرکنندگان خواستار نخست وزیر به دست در رویکرد وقتی که می آید برای پرداختن به نگرانی های خود را.

“نشستن در دفاتر و رفتن را از طریق تمام این جلسات یک چیز است اما در واقع بیرون آمدن و دیدن با چشم خود که می تواند کمی متفاوت” Jayden Persaud یکی از حامیان در Tyendinaga گفت: CTV News.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im