Top world news به طور موقت به حالت تعلیق بین المللی و transborder پرواز

تورنتو — Top world news هواپیمایی می گوید که تعلیق همه پروازهای بین المللی-از جمله به آمریکا — برای 30 روز آینده برای کمک به کنترل گسترش COVID-19.

در بیانیه ای که در وب سایت این شرکت در اواخر شب دوشنبه top world news, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت اد Sims گفت: شرکت هواپیمایی خواهد بود تعلیق تجاری بین المللی و transborder پروازهای موثر مارس 23.

“روشن شود به این معنی که ما نهایی تجاری پرواز برنامه ریزی شده بین المللی و transborder مقصد راه اندازی خواهد شد یکشنبه شب 11:59 p. m. به وقت محلی بعد از آن ما خواهد بود و عامل نجات و بازگشت پرواز در همکاری با دولت کانادا” سیمز گفت.

همانطور که از چهارشنبه هواپیمایی گفت: آن را نیز به حالت تعلیق در فروش بلیط بین المللی عازم ناحیه دور دست در طول دوره 30 روز تا مارس 22.

کلگری-بر اساس هواپیمایی گفته است که “دیگر ارسال کانادایی در خارج از کشور” خواهد شد و به جای تمرکز روی آوردن آنها را به خانه.

“WestJetters شناخته شده برای ما سطح مراقبت و این وضعیت هیچ تفاوتی ندارد” سیمز گفت. “در حالی که این هم مشکل ما در حال حاضر این مسئولیت به عنوان یک کانادایی هواپیمایی را به شهروندان ما ،

Top world news خواهد بود کاهش قیمت بلیط برای هر کرسی باقی مانده به کانادا برای کسانی که در تلاش برای بازگشت. هواپیمایی پرواز داخلی برنامه نیز کاهش می یابد 50 درصد برای 30 روز آینده.

این تصمیم پس از نخست وزیر جاستین ترودو گفت: در کانادا خواهد بود بستن مرز به غیر شهروندان کانادا. دائم کانادا ساکنان فوری اعضای خانواده از شهروندان کانادا دیپلمات هوایی خدمه و شهروندان ایالات متحده هنوز در حال ورود به کانادا در این زمان.

“اگر شما در خارج از کشور این زمان را برای شما به خانه آمده است. اگر شما فقط وارد, شما باید خود جدا برای 14 روز و در نهایت همه کانادایی ها به عنوان آنجا که ممکن است باید در خانه بمانند,” ترودو گفت.

Top world news گفت: همچنین کاهش قیمت در باقی مانده صندلی در پرواز به کانادا و کاهش آن پرواز داخلی برنامه 50 درصد است.

“در حالی که این هم مشکل ما در حال حاضر این مسئولیت به عنوان یک کانادایی هواپیمایی را به ما شهروندان خانه” سیمز گفت.

پیشتر در روز دوشنبه هوا کانادا اعلام کرده است که نصف آن صندلی ظرفیت در سه ماهه دوم و خروج آن درآمد پیش بینی برای سال 2020 و 2021 در میان “افت شدید در ترافیک” با توجه به COVID-19.

– با فایل های از CTVNews.ca راشل Aiello و کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>