کلگری — کلگری-بر اساس top world news اعلام کرده است که حدود 7000 از کارمندان آن را ترک هواپیمایی با اکثریت خروج داوطلبانه بودن.

“امروز 6,900 WestJetters در حال دریافت اعلامیه تایید اولیه بازنشستگی زود هنگام ناشران و هر دو داوطلبانه و غیر ارادی برگ” گفت: Ed سیمز top world news, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای که سه شنبه منتشر شد.

“این اخبار ویرانگر برای همه WestJetters. این واقعیت است که ما اجتناب شود یک برنامه به طور بالقوه بدتر نتیجه عهد به روح و فداکارانه نگرش نشان داد مردم ما که باید فعال top world news به ادامه فعالیت با جمعی باقی مانده نیروی کار 7,100.”

Top world news مقامات می گویند حدود 90 درصد از بیاورد و کارکنان خواهد بود ترک داوطلبانه.

با توجه به شرکت هواپیمایی اجرایی آن تیم گرفته است 50 درصد کاهش پرداخت در حالی که معاون رئیس جمهور و مدیران را به حال خود قطع پرداخت 25 درصد است.

نزدیک به دو سوم از هواپیمایی ناوگان 120 هواپیما در حال حاضر مبتنی

“متاسفانه ما به سادگی نمی باید تقاضا به اندازه کافی برای حمایت از نیروی کار ما در حال حاضر ما تعداد.”

Rajbir Bhatti یک دانشیار تولید مدیریت زنجیره تامین در مونت رویال دانشگاه می گوید: آن زمان برای دولت فدرال به مداخله و ارائه کمک مالی به هواپیمایی کانادا.

“ممکن است آن را بد تصمیم سیاسی می گویند:” بله, ما می خواهیم به حمایت از آنها نیست اما من فکر می کنم آنها باید خاموش نگه دارید دیگر هیچ” گفت: Bhatti.

“اگر شما آن را انجام دهید بعد از آن شما ممکن است از دست رفته اتوبوس زیرا ما نمی دانیم که چگونه COVID-19 رفتن به نوبه خود در نه ماه از شرکت یا 12 ماه از در حال حاضر و آن را تنها بدتر شدن است.”

این است که در حال توسعه داستان. از آن خواهد شد به روز رسانی در طول بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو