Westin داکا کم حرف در مورد Papia او مهمان

آنها می گویند افشای اطلاعات در مورد یک مهمان است “در برابر قوانین خود را”.

اما افراد مرتبط با صنعت مهمان نوازی می گویند مقامات نمی تواند فرار از مسئولیت برای جنایات مرتکب شده توسط مهمان در طول اقامت خود را در هتل.

پس از دستگیری Papia شوهرش Sumon Chowdhury و همکاران خود شیخ Tayeba نور و Sabbir Khandaker در فرودگاه بین المللی شاه جلال در داکا در Feb 22 RAB حمله کردند و او را خانه ها در پایتخت و نرسینگدی و لوکس سوئیت در هتل.

این مجریان قانون گفت: آن را در بر داشت مشروب خارجی در یک تپانچه و دارایی در درایوهای.

Jubo Mohila لیگ حاکم عوامی لیگ دیپلم برای خانم های جوان, اخراج, Papia به عنوان دبیر کل آن نرسینگدی واحد.

این زن و شوهر را ساخته اند و اقبال را از طریق “تجارت مواد مخدر و اسلحه در, اخاذی, استخدام تقلب و انواع دیگر از اختلاس” با توجه به رب.

زن و شوهر اجرا یک باند مدل دهید “س و ج” در نرسینگدی برای اخاذی مواد مخدر کسب و کار و حفظ کنترل RAB گفت.

وادار کردن زنان به انجام پرداخت شده است منبع دیگری از درآمد خود را یک RAB رسمی گفت.

Papia همیشه یک مجموعه ریاست جمهوری در Westin داکا هتل بود و مشتریان خود را کنترل برخی از زنان جوان که به طور منظم در هتل ماند و همچنین و شد در حقوق و دستمزد ماهانه او اضافه شده است.

زن و شوهر پرداخت می شود بیش از Tk 8 میلیون دلار برای اقامت در سوئیت های لوکس از Westin و دیگر هتل ها در داکا برای 59 روز در زمان های مختلف بین Oct 12 سال گذشته و Feb 13 سال جاری با توجه به رب.

Receptionists در هتل پنج ستاره با اشاره به Saadman صلاح الدین, دستیار مدیر ارتباطات بازاریابی زمانی که bdnews24.com خبرنگار در بازدید از هتل در روز دوشنبه بعد از ظهر.

در حدود 20 دقیقه مکالمه Saadman کاهش یافته است آشکار اطلاعات در Papia اقامت در هتل.

“او تا به حال اجاره ای ما مجموعه. آن بزرگ باشد. مهمانان خود را در آنجا ماند در آن است. اما آن را در برابر قوانین هتل به فاش کردن اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مهمانان وجود دارد و آنها که بودند,” او گفت:.

این هتل 23 طبقه در گلشن است که توسط هتل های زنجیره ای ماریوت Bonvoy. این لوکس 1,411 فوت مربع مجموعه ریاست جمهوری است که در 21 طبقه.

Saadman گفت: این هتل با هزینه مهمانان بسته به نوع ارتباط آن را با آنها.

“این یک موضوع درک متقابل و زمان بسته است. من نمی توانم فاش کردن جزئیات خاص,” او گفت:.

او همچنین گفت: هتل مقامات هیچ محدوده دانستن آنچه که مهمان را در اتاق خود را.

“این حوادث رخ می دهد در هر جای اما هتل نمی تواند مسئول برگزار می شود. مهمانان ما از کشورهای مختلف است. آنها باید حفظ حریم خصوصی. ما لازم نیست که دوربین در اتاق,” او گفت:.

RAB-1 معاون فرمانده Safat جمیل فهیم گفت: bdnews24.com آنها را جمع آوری تصاویر و فیلم های از هتل اگر به آنها گفته شود که به بررسی Papia.

RAB مقامات گفت که آنها تا به حال اطلاعات است که تجار و بازرگانان و سیاستمداران ملاقات Papia در هتل.

عکس ها و فیلم های پاپی با بسیاری از مردم رفته اند ویروسی در رسانه های اجتماعی.

در یکی از این ویدئوها Papia همراه با برخی از زنان جوان دیده می شود صحبت به یکی از صاحبان هتل.

پرسید که آیا Papia نسبی هر یک از هتل مقامات Saadman گفت: “مقامات ما دیدار با بسیاری از کسانی که اقامت در این هتل برای یک زمان طولانی. آنها ممکن است سخن گفته اند به هر یک از دیگر. این چیزی غیر معمول است.”

زمانی که خبرنگار می خواستم به بازدید از مجموعه Saadman گفت: اجرای قانون گرفته کنترل آن است. “و این است که یک اتاق مهمان. ما نمی توانیم اجازه می دهد تا هر کسی به غیر از مهمانان در آن طبقه,” او اضافه شده است.

هتل مدیران نمی تواند صحبت bdnews24.com چرا که آنها بیرون رفتن برای یک جلسه با توجه به Saadman.

او ادعا کرد این هتل به معروف ترین در داکا. “ما که 91 درصد از ما اتاق رزرو شده امروز. آن 70 درصد دیروز,” او گفت:.

استاد شاکر احمد یک معلم سابق دانشگاه داکا گردشگری و مهمان نوازی مدیریت بخش گفت: Westin نمی اردک مسئولیت آن با دادن قوانین به عنوان بهانه ای.

“یک هتل را به عهده دارد به شدت نظارت بر افرادی که در حال بازدید از مهمانان خود,” او گفت:.

“هیچ کس به غیر از مدیر قرار است برای اقامت در هتل در شب. آنها نمی توانند فرار از مسئولیت است. آن را غیر ممکن است برای خارجی ها می آیند و اقامت یک شبه و بدون آگاهی از هتل مقامات,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de