Westin داکا صاحبان مقامات لینک کلیک کنید برای Papia خواهد شد مورد بررسی RAB می گوید

21 طبقه چهار-مجموعه اتاق خواب — به طور منظم برچسب قیمت حدود 2000 دلار یک شب رزرو شده بود توسط Shamima نور پاپی, بوت کردن این حزب پس از دستگیری او و prima شواهد در نظر است که این زن ادعا می شود 28 فرار یک سرویس اسکورت برای بالا و توانا در بنگلادش در جامعه است.

RAB گفت: آنها شواهدی که Papia تا به حال تماس با سیاستمداران و مقامات دولتی و مردم کسب و کار از جمله کسانی که متعلق به یا فرار هتل.

ده ها تن از کلیپ های ویدیوئی مدعی شدند به ذخیره شده در گوشی های تلفن همراه که RAB کشف و ضبط همراه با بسیاری از چیزهایی که در اختیار او است.

هزینه های ماهانه زد تا به Tk 15 میلیون یا چند صد هزار دلار است که با توجه به RAB او صورت نقدی پرداخت می شود. هتل مقامات نمی خواهد به جزئیات.

Police escorting Shamima Noor Papia, an expelled Jubo Mohila League leader accused of different wrongdoings, to jail from court in Dhaka on Monday.

پلیس اسکورت Shamima نور Papia یک اخراج Jubo Mohila لیگ رهبر متهم مختلف مانند به زندان از دادگاه در داکا در روز دوشنبه.

روزنامه نگار ارشد Muzzammil حسین Monju شگفتی که آیا آن را ممکن است برای کسی که برای انجام تمام این سرکش عمل می کند بدون آگاهی از هتل مقامات.

“ثبت نام در شناسایی جزئیات الزامی است به کتاب اتاق های بین المللی هتل های زنجیره ای. آژانس های جمع آوری اطلاعات در صورت لزوم. بازدید کنندگان از خارج معمولا بحث در لابی اما به ندرت به داخل اتاق” نوشت: Facebook.

“در صورتی که این مورد می تواند فعالیت های غیر قانونی انجام می شود استخدام زنان نگه داشتن هتل مقامات در تاریکی ؟ را به هتل مقامات برگزار می شود به حساب در Papia را مورد؟” Monju پرسید.

این سه مورد آغاز شده و در برابر Papia اما هیچ چیز صحبت می کنند در مورد Westin داشتن یک دست در حال اجرا از عملیات جنایی ،

RAB مقامات و کارشناسان می گویند که این غیر ممکن است برای اجرای چنین سرکش فعالیت برای چنین مدت طولانی نگه داشتن هتل پنج ستاره صاحبان و مدیران و مدیران در تاریکی.

علاوه بر این در یکی از کشت و ویدئوها پاپی که رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی, نور علی, کلید صاحب هتل است در گفتگو با Papia و برخی دیگر از زنان جوان است.
 

دگرمن سرور بن Quasem سخنگوی RAB می گوید: هتل مقامات لینک کلیک کنید برای Papia خواهد شد مورد بررسی قرار گرفت.

“Papia آیا این اصطلاح در اتاق هتل خود را. آن را بررسی شود که آیا مدیریت هتل به طور مستقیم غارتی در اعمال و یا همکاری با او را در راه های دیگر. اقدام خواهد شد در برابر آنها طبق قانون اگر دخالت خود را یافت” مدیر RAB بال رسانه گفت.

“البته این تحقیقات را نشان می دهد اگر کسی از هتل مسئول بود گفت:” Monty کومار چاکرابورتی, معاون کمیساریای گلشن منطقه در داکا پلیس شهری.

Westin در یک نگاه

Westin داکا متعلق به منحصر به فرد هتل و استراحتگاه محدود ذکر شده در داکا بورس به عنوان یک شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری.

ساخت 29-طبقه هتل در گلشن-1 به پایان رسید و در سال 2006 این شرکت شروع به معامله در بازار سهام در سال 2012.

حمایت مدیر Mohd نور علی است که مدیر عامل این شرکت نیز هست. او همچنین مدیر عامل گروه منحصر به فرد.

همسر خود را سالینا علی رئیس منحصر به فرد هتل و استراحتگاه.

نور علی تا به حال شده است یک عضو اتحادیه دانشجویان است. او مبارزه در عوامی لیگ بلیط برای داکا-2 صندلی در سال 2001 انتخابات پارلمانی خود را از دست داد.

او شاکی بود از یک اخاذی مورد آغاز شده و در برابر عوامی لیگ ارشد شیخ حسینه خواستند با Tejgaon پلیس در ژوئن 13, 2007 در طول نظامی تحت کنترل دولت موقت. پلیس گفت: در گزارش نهایی ارائه شده به دادگاه که آنها هیچ شواهدی از حقیقت در این مورد.

کسانی که آغاز کرده بود موارد در برابر او به اتهام دروغین متوجه اشتباه خود و عذر خواهی کرد به او حسینه خواستند گفت: در حضور نور علی در یک تجمع در دسامبر 2008.

یکی دیگر از شرکت تاجر نور علی Borak املاک و مستغلات است خالد نور تاسیس مدیر عامل نور تجارت خانه ای به عنوان یک نماینده به منحصر به فرد هتل و استراحتگاه هیئت مدیره.

Chowdhury Nafeez Sarafat رئیس Padma بانک نشسته در هیئت مدیره به عنوان یک حامی مدیر.

منحصر به فرد گروه مدیر Gazi Md Shakhawat Hossain نشان دهنده منحصر به فرد شرقی Pvt Limited در هیئت مدیره.

یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره خبره شرکت بیمه عمر مدیر محمد گلم سرور که موفق سرمایه گذاری در شرکت های مختلف از نور و همچنین اقدام ویرایشگر در Dainik Amader Shomoy.

سابق بانک K محمود ستار با نام مستعار Mithu ستار و محمد Forkan Uddin یکی از شرکای MM Rahman & Co حسابداران در هیئت مدیره به عنوان مدیران مستقل است.
      

میلیون نقدی پرداخت می شود

RAB-1 معاون فرمانده Shafat جمیل فهیم گفت: Papia پرداخت کرده بود بیش از Tk 8.1 میلیون اجاره از 51 روز برای ریاست جمهوری مجموعه پس Oct 12 سال گذشته است.

مجموعه و دو اتاق دیگر بوده و رزرو به نام او حتی در طول بازداشت در فرودگاه داکا همراه با شوهر و دو همکاران در اوایل این هفته.

Papia پرداخت کرده بود بیش از Tk 12.7 میلیون دلار در این دوره به استفاده از نوار هتل.

او نکته خدمت هزاران نفر از taka در هر روز است.

همه نقدی گفت: Fahim.

او همچنین گفت: آنها را به دوربین های امنیتی فیلم هتل اگر به آنها گفته شود که به بررسی Papia.

Saadman صلاح الدین, دستیار مدیر ارتباطات بازاریابی در هتل گفت: bdnews24.com این اتهامات مهمانان بسته به روابط آن با آنها.

“این یک موضوع درک متقابل و زمان بسته است. من نمی توانم فاش کردن جزئیات خاص,” او گفت:.

او همچنین گفت: هتل مقامات احتمالا نمی دانید چه مهمانان در اتاق خود را.

“این حوادث رخ می دهد در هر جای اما هتل نمی تواند مسئول برگزار می شود. مهمانان ما از کشورهای مختلف است. آنها باید حفظ حریم خصوصی. ما لازم نیست که دوربین در اتاق,” او گفت:.

او ادعا کرد که او نمی تواند فاش کردن هر گونه اطلاعات بیشتر به خاطر آن بود که فراتر از هتل قوانین.

استاد شاکر احمد یک معلم سابق دانشگاه داکا گردشگری و مهمان نوازی مدیریت بخش گفت: Westin نمی اردک مسئولیت آن با مراجعه به قوانین به عنوان بهانه ای.

“یک هتل را به عهده دارد به شدت نظارت بر افرادی که در حال بازدید از مهمانان خود,” او گفت:.

“هیچ یک دیگر از مهمان قرار است برای اقامت در هتل در شب. آنها نمی توانند فرار از مسئولیت است. آن را غیر ممکن است برای خارجی ها می آیند و اقامت یک شبه و بدون آگاهی از هتل مقامات,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>