غرب دروازه تونل خاک آزادسازی اواخر هل دادن جدول زمانی پروژه

حفر نمی شروع تا زمانی که حداقل یکی از محل های دفن زباله اپراتور انتخاب شده است به قبول این پروژه را در خاک اما این پروژه سازندگان CPB پیمانکاران و جان هلند در حال درک می شود سقوط برنامه در انتخاب یک کمپرسی سایت.

طرح اولیه برای ارسال این پروژه را در خاک خود به محل های دفن زباله Maddingly زغال سنگ قهوه ای در بکچوس مارش در اواسط ماه مه به نظر می رسد برای به تعویق افتاده اند به حداقل اواخر ماه جولای.

یکی دیگر از محل های دفن زباله سلام با کیفیت در Bulla است به احتمال زیاد آماده پذیرش خاک تا نوامبر است.

همه اپراتورها هنوز هم نیاز به ساخت جدید مهار سلول ها و دریافت های زیست محیطی و برنامه ریزی مصوبات تخمین زده شده است که حداقل دو ماه.

منابع گفت: سازندگان و اصرار دارد که همه اپراتورها باید برنامه ریزی مصوبات در محل قبل از قرارداد امضا هستند که اعتقاد بر این است به کشیدن روند.

مشترک ساختمان سرمایه گذاری در تلاش است به راه رفتن به دور از این پروژه بیش از PFAS خاک مسئله با استناد به یک نیروی majeure رویداد. Transurban است ابراز مخالفت با این ادعا و رزرو از حقوق خود را به دنبال خسارت از سازندگان بیش از دیر تحویل.

Transurban گروه اجرایی از تحویل پروژه تونی آدامز گفت: سرمایه گذاران در روز دوشنبه شروع تونل زنی شد “احتمالا برخی از ماه دور در این مرحله” گفت: “فرآیند مناقصه شد و هنوز هم در راه این خاک را تخلیه سایت”.

Transurban اجرایی اسکات چارلتون گفت: اخیرا در مارس معتقد است که او می تواند تحویل کار تا پایان سال 2022 با وجود آن جدول زمانی آینده “تحت فشار” و هشدار از سازندگان آن است که به آن امکان پذیر نخواهد بود.

روز دوشنبه این شرکت گفت: ASX قبل از یک سرمایه گذار جلسه که پروژه “در حال حاضر انتظار به پایان خواهد رسید در سال 2023”.

“شروع از تونل زنی نیاز به قطعنامه ای در طیف وسیعی از مسائل از جمله دفع سایت تایید مقدماتی کار می کند, دستیابی به مصوبات مربوطه و حل و فصل مسائل تجاری,” ارائه اعلام کرد.

در حال بارگذاری

زیرساخت های حمل و نقل وزیر Jacinta آلن گفت: این پروژه 2022 جدول زمانی نوشته شده بود به Transurban قرارداد و دولت را نگه دارید شرکت پاسخگو برای به تاخیر می اندازد.

“ما ساخته شده آن را بسیار روشن است که ما قصد داریم به نگه Transurban به این قرارداد و چه مندرج در این قرارداد این است که هر روز که این پروژه به اتمام است, فراتر از 2022, Transurban خواهد از دست دادن میلیون ها دلار.

“وجود دارد مجازات های اطراف از دست دادن تلفات درآمد و وجود دارد راه حل های دیگر در قرارداد.”

Transurban قرارداد با دولت این پروژه را به اتمام تاریخ 30 سپتامبر 2022 Transurban مسئول تحویل پروژه در زمان.

همچنین متحده شرکت خواهد کرد از دست دادن صدا درآمده اند و عملیاتی حقوق در تلفات جاده ژانویه 13, 2045, معنی تاخیر در ساخت جاده ها می خوردن به 23 سال tolling دوره مگر اینکه تمدید اعطا شده است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de