ما خیره کردن بشکه از ویژگی های رکود اقتصادی به عنوان COVID-19 coronavirus وارد جدید و خطرناک فاز

این هفته نشانه مرحله جدیدی در coronavirus بحران با مورد تعداد خارج از چین شتاب به شدت.

چین را مهار استراتژی خریداری جهانی بهداشت مقامات وقت برای آماده سازی اما موفق به محدود شیوع به شمال-شرق آسیا است.

در هفته گذشته هر دو رئیس جمهور تهمت و نخست وزیر موریسون باید آمادگی شهروندان برای افزایش خشکی مورد تعداد در به رسمیت شناختن احتمال ویروس را به بسیاری از جهان است.

از آنجا که آن را نمی ممکن است به تعطیل تجارت جهانی و سیستم حمل و نقل بدون ایجاد یک رکود اقتصادی جهانی استراتژی خود را معطوف کرده است از مهار به آماده سازی.

آن خواهید بود مهم برای مدیریت وحشت

انتقادی به فرایند مدیریت وحشت. اگر مصرف کنندگان در سراسر جهان کاهش قابل ملاحظه ای هزینه های خود را یا به عنوان یک اقدام احتیاطی و یا در پاسخ به بهداشت عمومی ترس تاثیر بر روی کسب و کار خواهد بود قابل توجه است.

کلید چالش اقتصادی خواهد بود برای متوقف کردن یک چرخه معیوب از ضعیف تر هزینه و زیان کار گرفتن نگه دارید. هدفمند هزینه های دولت می تواند کمک به کسب و کار در معرض خطر اگر چه برخی استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای تنظیم مجدد هزینه های خود را پایه و در مقیاس پایین در یک محیط اقتصادی است که به چالش کشیدن حتی قبل از coronavirus.

جهانی سهم بازار کاهش یافته است 10 ٪ در یک هفته به این مرحله جدید را آغاز کرده است به آشکار شدن اضافه کردن به ترس و عدم اطمینان.

کاهش نرخ همه اما برخی از

کشورهایی که باید از این ظرفیت به کاهش نرخ بهره خواهد آن را انجام دهد. در آمریکا بازار در انتظار کاهش و یا قبل از جلسه بعدی فدرال ریزرو ایالات متحده در مارس 17.

در استرالیا, بازار در انتظار کاهش نرخ 0.25 امتیاز در بانک مرکزی جلسه هیئت مدیره در روز سه شنبه. وجود دارد برخی از بحث در دو برش از 0.50 امتیاز را بانک مرکزی نرخ پایین از 0.75% تا 0.25%.

کاهش خواهد بود با هدف تحکیم اعتماد به نفس در اقتصاد و بازارهای مالی به همان اندازه به عنوان هر چیز دیگری. جهانی نرخ های پایین در حال حاضر به اندازه کافی برای ارائه محرک اقتصادی. از آن خواهد شد تا به سیاستمداران برای ارائه هدفمند اقداماتی را که مورد نیاز خواهد بود برای کمک به نگه داشتن کسب و کار شناور و مردم در شغل.

ما در مواجهه با یک رکود اقتصادی

تجارت و محدودیت های مسافرتی خود را در محل و اطراف چین خواهد شد که عمده انشعابات. برآورد تاثیر مهار سیاست در نرخ رشد اقتصادی چین در سه ماهه اول سال طیف وسیعی از منفی 2 درصد به منهای 10 درصد به اندازه کافی برای پاک کردن رشد در جهان به سرعت در حال رشد بزرگ اقتصاد است.

تکان دهنده چین شاخص مدیران خرید خواندن در آخر هفته نشان داد سقوط به پایین ترین سطح رسیده است در طول بحران مالی جهانی.

چند کشور هستند که در معرض چینی خرید به استرالیا.


ادامه مطلب: اقتصاد جهان چشمک زن قرمز بیش از coronavirus – با عجیب و غریب پژواک از 1880s خطر زرد هیستری


استرالیا می شود ارقام تولید ناخالص داخلی در روز چهارشنبه برای سه ماه آخر سال 2019. این به احتمال زیاد نشان می دهد اقتصاد رشد کمتر از 0.5 درصد در سه ماهه.

بیشتر از تاثیر bushfires و تاثیر اولیه از coronavirus را نشان می دهد تا داده ها را برای سه ماهه اول این سال است. بسیاری از تحلیلگران pencilled در یک عدد منفی است.

و احتمالا استرالیا رکود اقتصادی

آن را ترک استرالیا در معرض آنچه شناخته شده به عنوان ویژگی های رکود اقتصادی دو فصل متوالی نرخ منفی رشد اقتصادی در سه ماه به ماه مارس و سه ماه به ماه ژوئن است.

این امکان استرالیا اولین رکود اقتصادی در 29 سال بستگی دارد که ما چگونه واکنش نشان می دهند به ظهور coronavirus خشکی.

واکنش اولیه ممکن است تناقض پشتیبانی از اندازه گیری رشد اقتصادی به عنوان افراد ذخیره منابع. مرحله بعدی خواهد بود یک کاهش در هزینه های که مردم برای جلوگیری از ترک خانه های خود. همانطور که ما در حال دیدن در چین و اخیرا در کره جنوبی و ایتالیا, خرید ولسوالی می تواند تبدیل به شهر ارواح.


ادامه مطلب: 3 راه coronavirus را تحت تاثیر قرار دهد اقتصاد ایالات متحده – و 1 نقره پوشش


این امر می تواند شبیه به یک در سراسر کشور افزایش صرفه جویی در, که تخلیه هزینه های مصرف کننده و کسب و کار فعالیت. فراتر از تلاش برای حفظ چشم انداز و حفظ آرامش کمی می تواند انجام شود برای جلوگیری از مردم را از میل و رغبت انتخاب به در خانه باقی می ماند.

ما باید هدفمند, باهوش, حمایت دولت

در این مرحله است که سیاست های دولت اقدامات حیاتی خواهد بود. خفیف ویژگی های رکود اقتصادی ناشی از یک شوک خارجی خواهد بود نامطلوب اما نیاز به یک فاجعه برای جامعه اگر اشتغال انشعابات را می توان به حداقل رسیده است.

تلاش های دولت باید در جهت متوقف کردن یک شوک منفی در حال تحول به یک خود تقویت مارپیچی کاهش هزینه و کاهش اشتغال است.

نرخ های بهره پایین تر خواهد بود از استفاده بسیار کمی برای شروع با. دولت نیاز به پشتیبانی از هدف به آن قسمت از اقتصاد بیشتر تحت استرس با بزرگترین خطر از دست دادن شغل.

چالش خواهد بود برای شناسایی کسانی که کسب و کار در بزرگترین خطر از عجز از پرداخت دیون.


ادامه مطلب: تاثیر فزاینده ای از coronavirus در اقتصاد جهانی


بانک مرکزی هیئت مدیره نیاز به دنبال رهبری ایالات متحده فدرال رزرو و حداقل صدور بیانیه تسکین دهنده به بازارهای مالی است که آن را آماده برای عمل در صورت نیاز.

اگر خیلی زود است که به ارزیابی تاثیر این فاز جدید از سرایت از coronavirus آن است که واقعا خیلی زود برای کاهش نرخ بهره. و این خطر وجود دارد که کاهش نرخ بهره در این هفته ممکن است ایجاد وحشت بیشتر و تقویت اثرات هر مصرف کننده و کسب و کار وحشت در حال حاضر بر ما.

در اکثر بانک می تواند حمایت دولت است. آن است که رهبران ما که خرس بزرگترین مسئولیت فرمان ما از طریق چه آمده است.


ادامه مطلب: 2020 نظرسنجی: بدون آسانسور در رشد دستمزد بدون آسانسور در رشد اقتصادی و پیشرفت در نرخ بیکاری در سال از انتظارات پایین


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de