تورنتو — چهارده مزارع پرورش ماهی در بریتیش کلمبیا هستند و شما با یک ویروس است که به طور بالقوه می تواند از گسترش پرورشی ماهی قزل آلا به تلاش ماهی قزل آلا وحشی, جمعیت, با توجه به یک گزارش جدید منتشر شد چهارشنبه.

گزارش منتشر شده توسط Tofino مبتنی بر گروه حفاظت Clayoquot اقدام می گوید که piscine orthoreovirus (PRV) پیدا شد در حدود 100 درصد باز-net مزارع ماهی قزل آلا تست شده توسط این سازمان در Clayoquot, صدا, یک آبراه در سواحل غرب از جزیره ونکوور.

آلوده ماهی قزل آلا, مزرعه می تواند “آزادی به عنوان بسیاری از 65 میلیارد ذرات ویروسی یک ساعت” که پس از آن می توانید به ماهی قزل آلا وحشی جمعیت از طریق جزر و مد جریان با توجه به گزارش.

وجود دارد سوال در مورد چگونه مرگبار ویروس برای ماهی آزاد اقیانوس آرام اما 2018 مطالعه led توسط فدرال دانشمند مرتبط ویروس به فرم کشنده کم خونی در حداقل یک گونه وحشی B. C. ماهی قزل آلا.

در اقیانوس اطلس ماهی قزل آلا PRV می تواند کشنده قلب و عضلات اسکلتی, التهاب.

ماهی قزل آلا منبع مهم مواد غذایی برای, خرس, نهنگ ها و دیگر شکارچیان اما جمعیت خود در حال مبارزه است. در سال گذشته وزارت امور شیلات و اقیانوس ها (DFO) هوا 4.7 میلیون ماهی قزل آلا خواهد بازگشت به رودخانه فریزر. فقط 600,000 – یا 13 درصد از اصل پیش بینی – نشان داد.

“ماهی قزل آلا هستند و آنچه شناخته شده به عنوان یک گونه کیستون … بیش از 100 گونه مختلف بستگی دارد در ماهی قزل آلا وحشی” Bonny Glambeck, کمپین مدیر Clayoquot اقدام گفت CTVNews.ca در مصاحبه. “اکوسیستم کاملا بستگی به این ماهی.”

سال گذشته داوطلبان و کارکنان این سازمان بازدید 15 مزارع اجرا شده توسط دو شرکت: Cermaq و خلاق ماهی قزل آلا. آنها ایستاده در قایق ها و استفاده طولانی شبکه در قطب به حرکت شبیه چمچه زنی تا بیت از ماهی چربی مدفوع و گوشت و مقیاس. کسانی که نمونهها پس از آن به اقیانوس اطلس دامپزشکی دانشگاه و تست شده توسط Dr. Fred Kibenge اشاره کرد متخصص در ماهی قزل آلا مربوط به ویروس ها.

این آزمایش نشان داد که 10 از 11 فعال باز-net ماهی قلم اجرا شده توسط Cermaq آزمایش مثبت برای PRV به عنوان انجام تمام چهار فعال باز-net ماهی قلم اجرا شده توسط خلاق ماهی قزل آلا.

CTV اخبار رسیده به هر دو شرکت. این داستان به روز خواهد شد در صورت پاسخ.

در ماه دسامبر DFO گفت که دانشمندان در حال حاضر در حال انجام چندین پروژه برای تعیین PRV اتصال به ماهی بیماری و تاثیر آن بر ماهی. یافته های گزارش خواهد شد که در دسترس این اداره گفت: اخبار CTV در آن زمان است.

PRV در ماهی قزل آلا است “به شدت در ارتباط با سلول های قرمز خون پارگی …قریب به اتفاق قربانیان خود را به ارگان های حیاتی و می تواند باعث نارسایی ارگان و مرگ” Glambeck گفت.

چلیپا از این موضوع گفت این است که ماهی قزل آلا, مزرعه, شرکت ها اجازه می دهد PRV-آلوده اطفال ماهی به نقل از محصور مزارع به باز کردن-net ماهی قزل آلا قلم در B. C. آبراه.

“اصل آن است که در تخلف از ما شیلات اقدام به قرار دادن این آلوده ماهی در اقیانوس ها به دلیل خطرات آن به شمار ماهی قزل آلا وحشی” Glambeck گفت.

“ما در آستانه از دست دادن ما ماهی قزل آلا وحشی جمعیت نه تنها در منطقه ما بلکه در تمام بریتیش کلمبیا.”

Glambeck وجود دارد گفت: هیچ انسانی نگرانی های بهداشتی مرتبط با مصرف PRV-آلوده ماهی قزل آلا – چیزی تکرار توسط B. C. اداره از DFO.

Clayoquot اقدام خواستار ماهی قزل آلا در مزارع برای جلوگیری از انتقال PRV-ماهی آلوده به باز کردن-net قلم و پایان عمل باز-net قلم در دسترس نباشد. آلاسکا کاملا ممنوع تمرین و واشنگتن قصد دارد فاز از اقیانوس اطلس ماهی قزل آلا کشاورزی در چند سال آینده.

در سمت شرقی جزیره خون از یک کارخانه فرآوری ماهی شده است احساساتی به آبهای اطراف B. C. کشف سلیمان – سایت یکی از بزرگترین کانادا مهاجر مسیر برای ماهی قزل آلا وحشی – پس حداقل تا سال 2017.

عکاس زیر آب Tavish Campbell فیلم اسیر از لوله و در پاییز گذشته فرستاده خونین آب برای تست. همچنین برگشتم مثبت برای PRV.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو