ونکوور — ارثی روسای مرطوب’suwet’en ملت متعهد به ادامه مبارزه گاز طبیعی از طریق خط لوله سنتی خود را قلمرو روز پس از 28 حامیان آنها دستگیر شدند برای مسدود کردن دسترسی به یک کار سایت در شمال بریتیش کلمبیا.

Na’moks یکی از پنج قبیله ستاد گفت: اولین کشور عضو و هواداران باید بازگشت به زمین باقی می ماند و صلح آمیز است.

“ما در حال دادن در ما خانه ما به دنبال پس از خانه ما” گفت: Na’moks یکی از پنج مرطوب’suwet’en ارثی قبیله ستاد که ادعا می کنند به عنوان گسترده ای 22,000-مربع-کیلومتر منطقه به دلیل آنها هرگز امضا پیمان واگذاری سرزمین های سنتی خود را.

Na’moks گفت که او معتقد است هواداران آماده به بازداشت دوباره در حمایت از اخراج توجه کنید که این ستاد صادر شده به ساحلی GasLink پس از این شرکت به دست آمده دستور دادگاه نیاز به موانع برداشته شود.

“من معتقدم تا آنجا که ما در حال غیر خشونت آمیز, ما صلح آمیز است. ما در واقع با پیروی از قانون و اخراج ما به آنها است پس قانون ما,” او در مصاحبه ای گفت:.

کارلا بود که دستگیر شد دوشنبه گفت: او در حال برنامه ریزی برای بازگشت به Unist’ot’en مرکز شفا که در آن او داوطلب خدمات بالینی.

Tait در میان هفت نفر دستگیر و به همراه مادرش برندا Michell و عمه Freda Huson که هر دو ارثی ندارند.

Tait گفت: زنان شروع به آواز خواندن و ضربت زنی سه روز قبل از RCMP رسیده از سایت در هفته گذشته و آنها آواز زنان جنگجو آهنگ در زمان خود بازداشت.

“من فکر می کنم این مقیاس زور که نشان داد هنوز هم نامتناسب به هر نوع تهدید خواهد بود که در حال حاضر” Tait گفت که رئیس گفت RCMP از طریق استانی دولت ارتباط ناتان کالن است که کسانی که در Unist’ot’en کمپ غیر مسلح بودند.

تایت است که برنامه ریزی بر بازگشت به کار خود را در’suwet’en خاک از زندان آزاد شد و مدنی تحقیر جلسه برنامه ریزی شده برای مارس 21.

“من امیدوار هستم ما هنوز هم قادر به شرکت در بومی حقوق است که ما در حال قادر به پشتیبانی از زمین مبتنی بر بهبود کار ما در مرکز ما بدون دخالت و جرم RCMP,” او گفت:. “اما من حدس می زنم با توجه به رفتار من مشکوک و بی اعتماد است که آن را امکان پذیر خواهد بود.”

ساحلی GasLink در بیانیه ای گفت: روز شنبه که آن را دو چندان کردن تلاش ها برای تعامل با ارثی ستاد و با Unist’ot’en در جستجوی یک راه حل که منافع مرطوب’suwet’en مردم است. این شرکت به رسمیت می شناسد مزایای Unist’ot’en مرکز شفا و ادامه خواهد داد برای حمایت از عملیات خود را با انجام آن می توانید برای اطمینان از ایمنی از کسانی که اقامت وجود دارد آن را گفت.

مرطوب’suwet’en ملت و حامیان نیز در ادامه به چالش کشیدن این پروژه و اجرای دستور در راه های دیگر گفت: Tait.

ارثی ستاد باید ثبت برنامه برای بررسی قضایی از پنج سال تمدید ساحلی GasLink را ارزیابی زیست محیطی گواهی اعطا شده توسط B. C دولت است.

B. C. آزادی های مدنی انجمن نیز شکایت خود را به ملکی نقد و بررسی و رسیدگی به شکایات کمیسیون RCMP در مورد یک منطقه ممنوعه بود که قرار داده شده در این منطقه است.

“ما قصد داریم به دنبال هر خیابان در دسترس ما به اطمینان حاصل شود که ما در ستاد خواسته مفتخر است که این پروژه در ادامه” Tait گفت.

RCMP برداشته منطقه ممنوعه شنبه و ساحلی GasLink گفت: ساخت و ساز خواهد شد در این هفته.

“حق صلح آمیز و امن و قانونی برای اعتراض و آزادی بیان بخش مهمی از کانادا دموکراسی” the Mounties گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “با این حال مسدود کردن جاده است که هر دو خطرناک و غیر قانونی است. در حالی که ما احترام به حق نشان دادن مسالمت آمیز پلیس محلی صلاحیت خواهد شد و اجرای این قانون با حساسیت.”

یک سخنگوی این شرکت بلافاصله پاسخ به درخواست مصاحبه در روز سه شنبه یا چهارشنبه.

قبل از خروج از منطقه بود برداشته سرجوخه اد گالو) کریس Manseau گفت: RCMP نمی دانم اگر خط لوله مخالفان برنامه ریزی برای راه اندازی جدید انسداد در جاده های منتهی به این شرکت کار سایت.

“این سوال میلیون دلار,” او گفت:.

“این دستور در محل باقی می ماند این دستور نمی ناپدید می شوند. بنابراین اگر مخالفان به عقب می آیند و آنها بلوک پل رها کردن درختان چه شما, پس از آن من حدس می زنم ما به بازگشت وجود دارد. این یک دستور دادگاه عالی این چیزی است که ما نمی توانیم به اجرا گذارده است.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. 12, سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو