ما بیشتر به احتمال زیاد به ما اجازه COVID-19 گارد پایین در اطراف کسانی که ما را بیشتر دوست دارم

زمانی که اعلام ممنوعیت بر مردم در شش دولت محلی مناطق جنوب غرب ملبورن میزبانی بازدید کننده در خانه های خود ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: در این هفته:

مردم هستند نه لزوما نگه داشتن فاصله خود را در خانه خانواده خود را. این یک چیز طبیعی شما اجازه گارد خود را پایین. آغوش و بوسه و دست دادن و نه لزوما پیوستن به پروتکل هایی است که یک ویژگی مهمان نوازی کافه ها و رستوران ها و بارها باز بودن. آنها تحت نظارت محیط. آنها را تنظیم محیط. وجود دارد محدودیت زمانی مثلا. آنها در یک بسیار متفاوت مجموعه ای از شرایط است.

من می دانم که این ممکن است به نظر می رسد به من گفت: عقل است که شما می توانید رفتن به میخانه اما شما نمی توانید به همسر خود جای اما در نهایت این که دیسک های اطلاعات که تصمیم […] است که در آن انتقال است.

نظرات خود را اشاره به یک عنصر است که نشده است مورد بحث به اندازه کافی در این بیماری همه گیر تا کنون — این واقعیت است که چگونه درک ما از خطر شخصی, و چگونه به خوبی ما مطابق با بهداشت عمومی اقدامات می توانید تغییر دهید با توجه به اینکه در اطراف ما هستند مردم ما می دانیم و یا غریبه ها.

شما را در آغوش کشید یک دوست و یا نسبی و سپس نشستم برای گرفتن قهوه ؟ باید به شما خندید با یک همکار در دوران پس از نوشیدنی های کار در حالی که به اشتراک گذاری یک بسته چیپس ؟ آیا شما احساس می کنید امن است ؟ آیا شما احساس می کنید نیاز به نشستن 1.5 متر دورتر از آنها و یا پوشیدن یک ماسک? پاسخ شما بستگی دارد ممکن است در مورد آنچه که دولت شما در اما ما می دانیم که حتی در ویکتوریا که در آن COVID-19 مورد اعداد بدترین بیش از حد بسیاری از مردم با پیروی از قواعد در اطراف انزوا و فاصله.

با وجود گزارش نگرانی در مورد ابتلا به COVID-19 از عبور جاگر دوچرخه سواران و یا دیگر غریبه ها در خیابان بدن در حال رشد از ادبیات به ما می گوید شما بیشتر احتمال دارد به قرارداد COVID-19 خانوار در جمع های خانوادگی و در رستوران ها.


ادامه مطلب: یک صندلی مناسب خوردن نیست در میز کار خود را و هیچ گوشی در loo – چگونه به نگه داشتن خانه خود را در محیط کاری ایمن و بهداشتی


خانواده

یک مطالعه از چین یافت 16 درصد از خانواده مخاطبین توسعه COVID-19 و همسران شاخص مورد (معنی اول شخص به گسترش آن در که خوشه) با احتمال بیشتری برای دریافت آلوده از دیگر اعضای خانواده.

این مستند شده در مطالعات دیگر از جمله نشان می دهد که در مقایسه با “فعالیت های اجتماعی تماس با ما” از یک فرد آلوده (به معنی معاشرت با دوستان است که شما با آنها زندگی نمی کنند) خطر آلوده شدن بیش از 20 برابر بالاتر برای همسر و بیش از نه برابر بیشتر برای دیگر اعضای خانواده.

این یافته ها بیش از حد به عنوان اعضای خانواده را بیشتر تماس برای مدت طولانی با یک فرد مثبت درون خانواده است.

اما خطر این است که با این واقعیت ما کمتر به احتمال زیاد به توجه به دیگر اقدامات حفاظتی از جمله شستن دست و یا با پوشیدن ماسک.

به عبارت دیگر با اجازه پایین گارد ما در اطراف کسانی که ما را بیشتر دوست دارم.

جمع های خانوادگی

تعدادی از عوامل مشترک منجر به افزایش خطر در جمع های خانوادگی مانند تولد و یا مجالس ترحیم. Mingling بغل کردن (در جشن و یا تسلیت) آواز مشترک و حمام در داخل خانه و یا شلوغ فضاهای کمک به افزایش خطر انتقال.

در حالی که هیچ شواهد COVID-19 با مواد غذایی, مردم, های, ظروف و تجمع در اطراف مواد غذایی خدمات مناطق می تواند یک خطر. همچنین بعید است مردم را با استفاده از یک پوشش چهره در چنین تنظیمات.

Resturants

در رستوران های مردم تمایل به نشستن نزدیک به دیگر اعضای گروه خود, صحبت کردن, خنده بالقوه مصرف مواد غذایی از شایع خدمت ظروف. بسیاری از خوشه های مرتبط شده اند به رستوران ها از جمله یکی در ایالات متحده است که در سراسر 13 شهرستان و منجر به 152 نفر (به عنوان یک نتیجه از ناهار خوری در یک رستوران).

در هر یک از این تنظیمات وجود دارد البته عوامل دیگر تشدید انتقال ریسک از جمله اندازه محل ترتیبات صندلی و این که آیا تهویه مطبوع استفاده می شود. اما چگونه تعامل مردم نقش مهمی دارد و ما می دانیم که فعل و انفعالات به احتمال زیاد نزدیک تر و بیشتر درگیر کسانی که در اطراف ما به خوبی می دانم.

چگونه احساس ما تاثیر می گذارد که چگونه عمل کنیم

شایان ذکر حتی افرادی که آموزش دیده اند که چرا و چگونه به انجام بهداشت دست هنوز هم می تواند تحت تاثیر قرار چگونه آنها در مورد احساس فرد در مقابل آنها.

برای مثال بیماری (از جمله ظاهر فیزیکی و سطح پاکیزگی) از یک بیمار می تواند تحت تاثیر قرار پرستار شستن دست رفتارها.

چه می توانید انجام دهید ؟

اگر شما در یک وضعیت که در مستند اما در جایی که خطر COVID-19 هنوز بيشترین ارزش آن به دقت فکر کردن در مورد خود و رفتارهای زمانی که شما در اطراف دوستان و خانواده. در نظر کوچکتر تجمعات نگه داشتن آنها را در خارج از منزل, صندلی مختلف مردم خانواده های از هم جدا نمی به اشتراک گذاری اشیاء یا مواد غذایی و مطمئن شوید که هر کس می آید از همان محلی است.

به عنوان مشخص شده توسط دولت استرالیا رئیس دانشکده پرستاری و مامایی افسر آلیسون مک میلان:

اگر شما رفتن به دیدار با دوستان برای یک نوشیدنی و یا نیش زدن به غذا خوردن در یک محل یا خانه کسی مطمئن شوید که شما انجام این کار با خیال راحت با حفظ فیزیکی مناسب فاصله.


ادامه مطلب: نامگذاری و بشود دو زن جوان نشان می دهد تنها “دشمنان دولت’ هستند رسانه ها


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net