‘ما در یک ظرف پتری’: چگونه یک coronavirus ویران کشتی کروز

در حالی که مهمانان در هیئت مدیره بودند شدت دستپاچه شد آخر شب خود را دو هفته لوکس کروز روی الماس شاهزاده خانم. به خوشگذرانی ادامه داد: به عنوان کشتی به سمت بندر یوکوهاما در ژاپن دومین شهر بزرگ.

مسافران dined در فیله مینیون با حضور در 700 صندلی تئاتر و شلوغ میله و طبقه رقص به شب. کروز مدیران عجله توزیع یک تخته سنگ از فعالیت ها از جمله پینگ پنگ, کارائوکه و رقص بالیوود درس به اشغال مهمانان که باید به باقی می ماند در کشتی یک روز دیگر در حالی که مقامات بهداشت عمومی به نمایش آنها به صورت علائم.

امید به خیس خوردن تا ساعت های آخر خود را به سفر عاشقانه, تایلر و راشل تورس تازه ازدواج کرده از ایروینگ تگزاس در زمان عملکرد مشعل خواننده آن شب. “ما واقعا در نظر گرفتن خطر خروج از اتاق گفت:” تورس, 24, an کاردرمانی. “و از آنجایی که ما در ماه عسل ما, ما حاضر به زباله ما آخرین لحظات در کروز.”

به عنوان موسیقی بازی بر روی مسافران شد و به طور بالقوه در معرض ویروس. در آن زمان مقامات ژاپن بیش از 72 ساعت به تحمیل یک مستند پس از آنها برای اولین بار مطلع در مورد پرونده متصل به کشتی.

تاخیر دولت ژاپن همراه با slapdash و بی اثر مهار اقدامات در طول دو هفته انزوا دوره کمک خواهد کرد که به نوبه خود از الماس شاهزاده خانم به یک شناور اپیدمیولوژیک فاجعه است.

تب مسافران باقی مانده بودند در اتاق خود را برای روز بدون اینکه آزمایش ویروس. مقامات بهداشت و حتی برخی از متخصصان پزشکی مشغول به کار در هیئت مدیره بدون محافظ کامل دنده. بیمار خدمه خواب در کابین با هم اتاقی ادامه داد که وظایف خود را در سراسر کشتی undercutting قرنطینه.

با 634 عفونت و مرگ دو نفر از کشتی کروز نشان دهنده بزرگترین غلظت از coronavirus موارد در خارج از چین meriting خود را دسته بندی در داده های وارد شده توسط سازمان جهانی بهداشت.

دولت آمریکا این هفته مجاز 14 آمریکایی ها بودند که آلوده به هیئت مدیره تخلیه پرواز با صدها نفر از مسافران که نیست. ژاپنی مقامات پس اجازه دهید نزدیک به 1000 مسافر که تست منفی walk free, حتی اگر کارشناسان ترس برخی از آنها در معرض شده است و بعدها می تواند نشانه توسعه. خدمه بودند انتظار می رود برای شروع ترک این آخر هفته.

روز شنبه وزیر بهداشت اذعان کرد که 23 مسافر تا به حال منتشر شده از کشتی بدون در نظر گرفتن یک مدرک معتبر اخیر آزمون و حال سفر با حمل و نقل عمومی پس از پیاده این هفته.

در حال حاضر که قرنطینه به پایان رسیده است و بسیاری از مسافران را به سمت چپ نگرانی این است که آنها می توانید شروع به گسترش این ویروس در ساحل.

ژاپنی, مقامات گفتند که بهترین آنها می تواند در یک حرکت سریع وضعیت آنها به عنوان تلاش برای نگه داشتن این ویروس از داخل کشور است. پس از تایید موارد برای اولین بار در میان کسانی که در هیئت مدیره این مقامات گفتند آنها نقل مکان کرد و برای منزوی کردن مسافران به منظور کاهش انتقال است. دولت گفته است که قرنطینه شد تا حد زیادی موثر است.

کشتی اپراتور شاهزاده Cruises گفت: مقامات ژاپنی در زمان سرب در تست ها و پروتکل. آن اضافه شده است که “تمرکز شده است و همچنان از ایمنی و سلامت و رفاه ما مهمانان و خدمه.”

در ساعات اولیه Feb 2, قبل از کشتی تا به حال حتی لنگر انداخت در یوکوهاما, هنگ کنگ, مقامات مطلع ژاپنی, وزارت بهداشت درباره اولیه آلوده مسافر.

سخنگوی شاهزاده Cruises گفت: این شرکت موفق به دریافت “رسمی تایید” عفونت از هنگ کنگ در فوریه 3, و اعلام آن به مسافران در کشتی که شب.

تنها به عنوان احزاب را نشان می دهد و به پایان رسید و حدود 11 شب که شد مهمان توصیه به چوب به اتاق خود. پس از قایق لنگر انداخت در یوکوهاما پزشکی افسران سوار کشتی و رفت و درب به درب در نظر گرفتن درجه حرارت برای چک کردن سرفه و تست برخی از مسافران برای ویروس.

کروز مدیران و خش فعالیت های برنامه ریزی شده روز بعد در حالی که نمایش ادامه داد. مردم هنوز هم آمیخته در هیئت مدیره پوشش در بوفه برای وعده های غذایی. آنها با استفاده از جمعی سطل و انبرک به اشتراک گذاشته شده و نمک و فلفل شیکر در جداول.

مسافران که خود را خروج خواهد بود تاخیر فقط یک روز یا بیشتر. بسیاری از آنها راه رفتن به صبحانه زمانی که کاپیتان آمد بیش از آی فون دوباره در صبح روز Feb 5.

ژاپنی ها وزارت بهداشت در حال حاضر تایید شده 10 مورد از coronavirus در کشتی او به آنها گفت.

مهمانان نیاز به بازگشت به اتاق خود را بلافاصله جایی که آنها را مجبور به ماندن جدا شده برای بعد از 14 روز.

آلوده خاطرات

به دام افتاده در کابین خود را 2,666 مسافران در حال حاضر در زمان حال به یاد هر برخورد است که ممکن است در معرض آنها به این ویروس در روز قبل از کشتی های مستند.

وجود بوفه در عرشه 14 که در آن مهمان بودند خواست برای شستن دست های خود را قبل از پیوستن به خط هر چند عادات بهداشت متنوع به طور گسترده ای در برخی از مسافران به یاد می آورد. در حال حاضر آنها تعجب که چرا بوفه باقی مانده بود باز حتی پس از افسران کشتی های آموخته شده در مورد آلوده مهمان.

خاطرات مزایده هنر بعد از ظهر بالا چای, شب امتحان و فال ماهجونگ بازی ها در تمام زمان در یک شوم رنگ.

“همه چیز به نظر می رسد آلوده در نگاه به گذشته” گفت: سارا آرانا, 52, یک, پزشکی, مددکار اجتماعی در پاسو روبلز کالیفرنیا که در سمت چپ در آمریکا تخلیه پرواز.

یک شاهزاده خانم سخنگوی گفت که خدمه را انجام داده بود “روال زیست محیطی تمیز کردن و sanitising” با استفاده از مواد ضد عفونی کننده است که شناخته شده به سرعت کشتن coronaviruses در 30 ثانیه.”

مسافران خود را نگران گشت و گذار در ساحل. آلوده مسافر گرفته بود تور اتوبوس در Kagoshima یک شهرستان در جنوب ژاپن.

گی Courter, 75, یک رمان نویس آمریکایی از کریستال ریور فلوریدا که پس از تنظیم یک رمز و راز قتل در یک سفر دریایی خواري در کشتی, آخرین توقف در ناها پایتخت اوکیناوا. به عنوان مردم متحرك بهداشت عمومی و مقامات خود را در زمان حرارت — اندازه گیری که تبدیل شدن به بیشتر امری عادی به عنوان ویروس spiralled در چین است.

به دنبال بازگشت Courter تعجب اگر coronavirus در حال حاضر شروع به پخش شده است. با شوهرش فیلیپ و گروهی از دوستان او خوردند رشته فرنگی سرخ شده و سیب زمینی شیرین در غرفه.

“در قلب من من متاسفم که انجام,” او گفت: “از آنجا که آن را مانند یک مکان شلوغ وجود دارد و مردم از کشتی خزنده در اطراف این شهر است.”

هر روز بیشتر موارد ظهور: 10 یکی دیگر از 10 و سپس افزایش 41.

چه مضطرب مسافران بیشتر بود یک حس است که اطلاعات بود که نکردن. ساعت عبور خواهد بین زمانی که وزارت بهداشت به بیرون درز موارد جدید به رسانه ها و مردم در هیئت مدیره اطلاع داده شد.

مسافران در زمان به شمارش آمبولانس به انتظارنشسته بودند در اسکله به حدس می زنم که چگونه بسیاری از عفونت های جدید را اعلام خواهد کرد آن روز. ژاپنی مهمان آویزان آگهی ها خاموش بالکن با یکی خواندن “جدی کمبود دارو, کمبود اطلاعات است.”

‘هیچ نقشه راه’

سیاست ها و پروتکل های منتقل شده به عنوان قرنطینه عینک.

در روز دوم, مقامات بهداشتی شروع به اجازه دادن به کسانی که در پنجره کابین برای هوای تازه می شکند. آن را تا روز بعد که مسافران هشدار داده بودند به نگه داشتن بیش از 6 فوت دور از هر کس دیگری. تورس یک پرستار که پس از تخلیه با همسر خود متوجه شده است که دیگر نمی شد و همیشه هوشیار در مورد پوشیدن ماسک بر روی عرشه.

در روز پنجم مسافران صادر شد سنگین N95 ماسک و توصیه به پوشیدن آنها را زمانی که آنها باز درهای خود را به پذیرش تحویل از وعده های غذایی و امکانات رفاهی از خدمه.

در نیمه راه به قرنطینه دولت ژاپن اعلام کرد که برخی از مردم خواهد بود واجد شرایط برای ادامه حبس خود خشکی — کسانی که 80 ساله یا مسن تر با زمینه ای شرایط پزشکی و یا پنجره کابین.

تغییرات نیست الهام بخش اعتماد به نفس. مسافران در انتظار بودند روز برای نسخه پر شود برای شرایط مزمن مانند دیابت و فشار خون بالا. مردم در حال اجرا از خمیر دندان و لباس زیر تمیز.

Tadashi Chida یک مسافر در 70s ارسال نامه دست نویس از ژاپن و وزارت بهداشت شکایت که خدمه به نظر می رسید غرق و قرنطینه افسران نمی شد و حضور برای کسانی که با علائم.

“کشتی خارج از کنترل است” Chida گفت که همسرش منتظر بود نزدیک به یک هفته به دارو.

“شیوع اتفاق می افتد,” او گفت:. “ما هیچ نقشه راه.”

Yoshihide Suga رئیس کابینه وزیر به نخست وزیر شینزو آبه گفت: در طول این هفته که مقامات این کشور به حال “ساخته شده حداکثر توجه به حفظ سلامت مسافران و خدمه.”

در ابتدا مقامات بهداشتی نیست تست هر کس گفت: آنها فاقد منابع است. به جای آنها متمرکز در معرض خطر افراد: کسانی که تا به حال تماس مستقیم با آلوده مسافری و بعد از آن و علامتی مردم است.

برخی از مسافران به حال مشکل گرفتن مراقبت های پزشکی و حتی زمانی که آنها شروع به نشان دادن علائم ممکن است. در اولین روز از قرنطینه, سرود, Montgomery, 67 بازنشسته معاون اداری از سان کلمنت به نام درمانگاه گفت: او تا به حال تب و می خواستم به آزمایش می شود.

او گفته بود که آن را تا به ژاپنی ها وزارت بهداشت و درمان است و هیچ آزمايشات موجود در هیئت مدیره. یک روز پس از در گذشت شوهرش جان به نام سفارت آمریکا در توکیو و تلاش برای متقاعد کردن یک رسمی است که هر کس نیاز به آزمایش می شود.

“ما در یک ظرف پتری” جان مونتگمری گفت. “این یک آزمایش است. ما خود را خوک گینه نو است.”

همسر او در نهایت متقاعد کشتی دفتر پزشکی به اجازه شوهر خود را ترک کابین برای یک امتحان است. دکتر به آنها آنفولانزا آزمون که برگشتم منفی است. دکتر تجویز یک آنتی بیوتیک برای کارول مونتگمری را عفونت های دستگاه ادراری.

آنها هنوز هم نمی توانید آزمایش coronavirus. این زن و شوهر بعد از تخلیه با دیگر آمریکایی.

جان Haering بازنشسته راه آهن مدیر عملیات از یوتا یوتا به نام دفتر پزشکی هنگامی که دما به شدت افزایش یافت. به او گفته شد که اگر آن نبود اورژانس او را به صبر کنید.

در یک نقطه, کسی آمد به درب با یک کلیپ بورد گفت: در خواست درجه حرارت خود را و سمت چپ. در داخل کابین او با همسرش, Haering, 63, عرق آن را مصرف سرد دوش و بلع گذشته خود را تیلنول عرضه خود را به عنوان حرارت صعود به 104 درجه فارنهایت است.

چهار روز بعد پس از تب شکسته بود و مقامات در hazmat مناسب نشان داد در زن و شوهر را درب دستور Haering به بسته کیسه های لود شده او را به یک آمبولانس ترک همسر خود را در کشتی.

روز بعد یک پزشک در یک بیمارستان در حدود 40 مایل از بندر به او گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. او همچنان در بیمارستان در حالی که همسرش ملانی در حال حاضر در قرنطینه در یک پایگاه نظامی آمریکا.

مشترک سرویس بهداشتی و بوفه

از طریق آن همه خدمه مشغول به کار بودند اضافه کاری گاهی اوقات زمانی که 13 ساعت در شیفت. آنها آماده و تحویل غذا سه بار در روز به 1500 staterooms. آنها کاهش یافته حوله bedsheets و فوق العاده رفتار برای مهمانان: پازل سودوکو, اریگامی, مقالات, ماسک های زیبایی و, در روز ولنتاین شکلات.

خدمه که شماره 1,045 حال باقی می ماند و در این کار حتی به عنوان آنها در مواجه با بیشترین خطر ابتلا به عفونت. تمام گفته 85 خدمه باید آزمایش مثبت برای ویروس.

در زیر عرشه آنها به اشتراک گذاشته محله های نزدیک با به عنوان بسیاری از چهار به یک حمام. آنها خوردند وعده های غذایی خود را بوفه-سبک.

آنها سرنشین دار خطوط تلفن از کوره در رفته به عنوان مهمان به نام به دنبال پاسخ برای سوالات بی پایان. آنها swabbed عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و guardrails پس از هر یک از هوای تازه و استراحت برای مسافران است. آنها مهمانان لباس های شسته شده. برای وظایف خاص آنها نمی شود و آنها در مورد استفاده مجدد قرار ماسک صورت برای بیش از توصیه می شود بعد.

وجود دارد همچنین وظایف جدید: امنیت راهرو در شب به اطمینان حاصل شود که مسافران نمی ترک اتاق خود را. هنگامی که آلوده مسافران فرستاده شده بودند به بیمارستان و خدمه مجبور به حمل توشه خود را.

“عاطفی و روانی و استرس فیزیکی است که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر واقعا سخت است” گفت: یک زن که مشغول به کار در آشپزخانه صحبت به شرط ناشناس ماندن برای ترس از دست دادن کار خود را. او پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

حتی پس از برخی از اعضای خدمه پایین آمد با یک تب و آنها همچنان برای به اشتراک گذاشتن اتاق با دیگر کارگران است. “کابین من همسر ماندن با من گفت:” یک نفر در خانه داری کارکنان که دارویی به اتاق خود را زمانی که او یک تب. “اما او در حال کار است.”

“چه نقطه از انزوا؟” “ما در یک جعبه گیر کرده است که در حال حاضر آلوده.”

این ویروس نیز ویران مقامات بهداشت عمومی می دانستند که آنها راه رفتن بر روی یک آلوده کشتی. صدها نفر از این مقامات بسیاری از آنها از کارمندان با تجربه کمی در مدیریت بیماری های عفونی کمک می کرد با نمایش فیلم و وظایف اداری. برخی از نه فصل کامل, دنده محافظ, و شش قرارداد ویروس.

وزارت بهداشت مقامات اکراه اجازه Kentaro ایواتا, یک متخصص بیماری های عفونی, بر روی کشتی در اواخر قرنطینه. ایواتا بود نگران عدم کنترل اقدامات حتی در میان کارکنان پزشکی. در فیلم های او در یوتیوب, او گفت که او تا به حال مشاهده یک پرستار در کشتی مرکز پزشکی دریافت بد خدمه بدون پوشیدن ماسک.

“او گفت که او در حال حاضر آلوده و پس از او به طور کامل به او گفت:” در این فیلم است. او در زمان پایین خود را در یوتیوب پست پس از آمدن در انتقاد از نقض زنجیره فرماندهی در کشتی.

پوشش های پلاستیکی و نوار

به تصویب زمان در اسارت مسافران صرف ساعت های طولانی در جریان فیلم و یا ارسال بر روی رسانه های اجتماعی. آنها انجام ورزشهای سبک بدون وسیله و تماشا پردازنده شعبده باز انجام کلاهبرداری در تلویزیون مدار بسته.

به عنوان عفونت در ادامه به کوه خستگی تبدیل به ترس. در خصوصی Facebook گروه مسافران گفت که آنها از جان گذشته برای مرخصی با خانواده خود را با استفاده از هشتگ #getthemoffthatboat. آنها سوال اثربخشی قرنطینه فرسایش که این ویروس می تواند عبور کند بین اتاق از طریق سیستم تهویه است.

پس از آمریکا مسافران با نگرانی از ایالات متحده, سفارت رسمی در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نوشت که “هیچ شواهد کنونی نشان می دهد که این ویروس گسترش می یابد بین اتاق در یک کشتی از طریق هوا-دست زدن به نظام است.” بهترین دوره رسمی گفت: برای مسافران به صبر از قرنطینه در اتاق خود را.

یک هفته و نیم بعد ما مقامات معکوس موقعیت خود را. دولت آمریکا اعلام کرد که آن را تخلیه آنها را قبل از پایان قرنطینه و را محدود و آنها را به صورت اضافی 14 روز در پایگاه های خود در کالیفرنیا و تگزاس. نامه ای به مسافران آمریکایی گفت که “وزارت بهداشت و خدمات انسانی ساخته شده یک ارزیابی که مسافران و خدمه پردازنده هستند در معرض خطر قرار گرفتن در معرض.”

تخلیه تبدیل مشکل ساز است. در حالی که 328 مسافران و خدمه بودند راه خود را به فرودگاه در توکیو مقامات به ما آموخته از مقامات بهداشتی که 14 از آنها تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

آنها منتظر ساعت در جاده اسفالته دارای سنگفرش به عنوان CDC کارشناسان مورد بحث با مقامات وزارت امور خارجه و وزارت بهداشت و خدمات انسانی مورد چه باید بکنید. از آن زمان تا زمانی که برخی از مسافران مجبور به دریافت کردن و ادرار کردن در برابر طرف اتوبوس.

از مقامات وزارت امور خارجه و وزارت بهداشت و خدمات انسانی در نهایت تصمیم به گرفتن همه آنها را. آنها را آلوده و آنها را جدا در دو هواپیما تنها با 10 فوت و پوشش های پلاستیکی و نوار.

به عنوان مسافر سوار, گی Courter ایستاده بود کنار یک زن به او گفته بود او تا به حال آزمایش مثبت است. “ما کمتر از 3 فوت دور” Courter گفت. “و من به یاد داشته باشید:” من فقط دو هفته را صرف برای جلوگیری از هر کسی که مثبت است و در حال حاضر در اینجا این است که یک تنفس درست در مقابل من است.'”

کشورهای دیگر به دنبال رهبری ایالات متحده در سازماندهی پروازهای چارتر برای خود شهروندان و جدید 14 روز قرنطينه. هنوز که بسیاری از چپ به پیاده روی کشتی در پایان قرنطینه در یوکوهاما از جمله تعداد زیادی از مسافران ژاپنی که ساخته شده تا نیمی از کسانی که در هیئت مدیره.

شب Feb 18, وزارت بهداشت آغاز شد, پاکسازی مسافران به ترک دادن همه گواهینامه ها گفت: آنها تا به حال آزمایش منفی برای coronavirus و مطرح “هیچ خطر عفونت است.” نزدیک به 1000 راه آزاد طی سه روز آینده برخی از شبانه روزی شهر و اتوبوس و دیگران صعود به تاکسی.

کارشناسان این سوال که آیا کسانی که مسافران واقعا مطرح بدون خطر به عموم است. برخی از توسعه می تواند علائم بعد پس از آزمایش منفی است.

فقط دو روز پس از خروج از کشتی در روز چهارشنبه با یک منفی نتیجه آزمون یک زن در 60s به ایجاد یک تب و آزمایش مثبت برای coronavirus در روز شنبه.

روز بعد از اخبار آمده است که 14 مسافر که تا به حال آزمایش مثبت شد و در حال پرواز به ایالات متحده آمریکا, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خشمگین بود گفت: دو مقامات آمریکایی. تصمیم به پرواز آنها را به داخل کشور منتقل شده بود ،

در روز پنج شنبه, لیندا Tsukamoto, 63 بازنشسته مدیر خرده فروشی از Marina del Rey, کالیفرنیا که تصمیم گرفت به یکی از پروازهای آمریکا منتشر شد از کشتی. او نمی خواهد اجازه بازگشت به ایالات متحده برای حداقل دو هفته دیگر پس از بررسی به یک هتل در توکیو.

او گفت که کارکنان هتل بودند با پوشیدن ماسک و که وجود دارد علائم هشدار دهنده مهمانان از خطر ابتلا به کوروناویروس.

“من خواهد ماند در بسیاری از زمان,” او گفت: “برای ایمن ماندن پس از این سفر طولانی است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im