‘ما خوب به آن بروید’: کانادا مسافران کشتی کروز در ژاپن آماده شدن برای پرواز به خانه

تورنتو — پس از دو هفته تحت قرنطینه کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن کانادایی در حال حاضر در حال نمایش برای رمان coronavirus و پاک به هیئت دولت-اجاره خانه پرواز.

پرواز است که انتظار می رود به ترک توکیو فرودگاه بین المللی در ساعت 3 صبح به وقت محلی و زمین در کانادا نیروهای پایگاه ترنتون در شرق انتاریو در 1:30 p. m. و در روز جمعه. از آنجا مسافران را گرفته و به یک هتل و مرکز کنفرانس در Cornwall, Ont., واقع در 275 کیلومتری شرق از پایگاه جایی که آنها صرف خواهد شد یکی دیگر از 14 روز در انزوا.

در اوایل این هفته وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت: این امکان وجود دارد برخی از evacuees قادر خواهد بود به ترک قرنطینه زودتر از تعیین دوره دو هفته اگر آنها همچنان به آزمایش منفی برای این ویروس و هیچ نشانه, اما خواهد شد که تعیین شده بر اساس مورد به مورد.

اوایل صبح روز پنج شنبه در یکی از مسافران روی عرشه کشتی شاهزاده خانم الماس کشتی کروز گفت: CTV News’ Omar نمي او متحرك از رگ و او نشسته بود در یکی از اتوبوس ها که او را به فرودگاه.

لولیتا Wiesner دیگر کانادا مسافر گفت که او و شوهرش هانس بودند توسط پزشک بررسی و در کابین خود را و پاک به سفر. در Facebook او ارسال شده یک عکس از آنها با پوشیدن ماسک و دستکش و لباس محافظ.

“ما خوب به آن بروید و گاهی اوقات در کنار ساعت ما باید به سمت هواپیما در فرودگاه هاندا” او نوشت: در پست در روز پنج شنبه.

شاهزاده خانم الماس کشتی کروز شده است تحت قرنطینه پس از Feb. 5 هنگامی که آن را کشف شد که کسی در هیئت مدیره تا به حال آزمایش مثبت مرگبار رمان coronavirus در حال حاضر شناخته شده به عنوان COVID-19. از آن پس به کشتی تبدیل شده است این سایت از بزرگترین شیوع این ویروس در خارج از چین با صدها تست مثبت است.

از 256 کانادایی روی عرشه کشتی, 47 آزمایش مثبت برای ویروس. کسانی که کانادایی ها اجازه داده نخواهد شد به سفر در پرواز اجاره و حمل و نقل خواهد شد به بیمارستان های محلی در ژاپن برای درمان.

رز و گرگ Yerex دو جمله کانادایی که در بر داشت در روز چهارشنبه که آنها تا به حال قرارداد COVID-19. آنها گرفته شد کشتی و سفر با اتوبوس به یک مرکز پزشکی در Toyoake ژاپن واقع در حدود 300 کیلومتری غرب توکیو.

در مصاحبه ای از اتاق خود را در این مرکز افزایش یافت Yerex گفت: آنها در یک منطقه جدا با دیگر مسافران از کشتی که تست مثبت برای ویروس, اما آنها لازم نیست که هر گونه علائم.

“این فقط ما در اینجا تا زمانی که ما با پوشیدن ماسک در واقع شما می توانید اتاق را ترک اینجا,” او گفت: CTV خود را صبح روز پنج شنبه. “شما می توانید راه رفتن و شما می توانید راه رفتن در راهرو.”

رز Yerex گفت, ژاپنی, بهداشت و درمان کارگران در حال نظارت بر آنها از نزدیک برای هر گونه علائم آنها ممکن است توسعه. او گفت: آنها در حال تلاش برای مثبت باقی می ماند و او فقط خوشحال خواهند بود این تجربه.

“ما می توانیم هر یک از دیگر از طریق این تجربه به طوری که این نوع از پوشش نقره ای ابر تیره,” او گفت:. “زمانی که من احساس خوب, پس از آن هیچ من نمی ترسم. اگر من شروع به احساس علائم پس از آن من می ترسم.”

وقتی پرسید که آیا او عصبانی بود که او و شوهرش شده بود نگه داشته و بر روی کشتی کروز به صورت دو هفته یک تصمیم توسط مقامات ژاپنی که نقد دریافت کرده است, افزایش Yerex فقط می گویند که آن را ناراحت کننده است.

“من گفته اند که آن را در زمان های دیگر وجود دارد هیچ نقطه ای در بازی بازی سرزنش” او گفت:.

با فایل های از CTV News’ Omar نمي

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im