“ما در حال رفتن را از طریق این,’ ساعت ترودو می گوید از تیراندازی و کشتار در میان همه گیر

OTTAWA — پس از بیش از یک ماه از نزدیکی-به روز رسانی روزانه با تمرکز به طور انحصاری در کانادا در پاسخ به COVID-19 pandemic, نخست وزیر جاستین ترودو سخنان روز دوشنبه با تمرکز بر درد بودن احساس کانادایی پس از غم انگیز تیراندازی در نوا اسکوشیا به عنوان نمایندگان مجلس گرد هم آمدند و به عمدی آینده مجلس نشست.

ترودو هیچ رمان coronavirus کمک رسانی به جای صحبت کردن تنها به جرم و جنایت خشونت آمیز و قانونی شکنی که باز شدن بیش از آخر هفته. سخنان خود آمده همان روز تعداد محدودی از نمایندگان مجلس از همه احزاب بازگشت به مجلس عوام که در آن خبر از ساحل شرقی جرم ولگردی و قانونی شکنی ساخته شده برای یک حزن انگیز خلق و خوی و دیدم همه طرف خود را ارائه تسلیت.

نخست وزیر با استفاده از اظهارات خود به برجسته کردن غم و اندوه بسیاری از کانادایی ها در حال احساس در دو جبهه با از دست دادن زندگی به دلیل “خشونت بی معنی” به عنوان ترودو قرار داده و آن را به عنوان به خوبی به عنوان هنوز هم در حال رشد تعداد COVID-19 موارد است.

هجده مردم مرده به علاوه تیرانداز و پلیس هشدار داده است که مرگ و میر می تواند به عنوان تحقیقات unfurls میزان خشونت آمیز و داد و بیداد در سراسر استان شنبه شب و یکشنبه. در همین حال هزاران نفر از خانواده های عزادار از دست دادن عزیزان به COVID-19.

“ما یک کشور است که ایالات متحده در تلاش های ما برای شکست یک بیماری همه گیر به صرفه جویی در زندگی می کند و به کمک یکدیگر آن را به روز بهتر اما دیروز ما بودند jolted از که علت شایع با خشونت بی معنی و تراژدی در نوا اسکوشیا” ترودو گفت.

او همچنین خطاب به فداکاری های ساخته شده توسط اولین پاسخ دهندگان به صورت روزانه تحت “شرایط استثنایی” و انعکاسی از محدودیت های فیزیکی مانند فاصله در حال حاضر در محل. نخست وزیر همچنین گفت که مجازی شب زنده داری برگزار خواهد شد در اواخر این هفته.

“ما قصد داریم از این طریق دریافت کنید با هم. من وعده” ترودو گفت.

یک دهم از نمایندگان مجلس هستند در پارلمان هیل روز دوشنبه پس از تعطیلات آخر هفته آمد و رفت بدون یک حزب در برخورد به انطباق با مجلس عوام نشسته در نور از ملی اضطراری برای بهداشت عمومی.

روز رسیدگی میلادی در ساعت 11 صبح و بحث آغاز شده در دولت لیبرال پیشنهاد برای برگزاری یک فرد نشسته در هفته با تعداد محدودی از کارکنان و پارلمانی خدمات و هنگامی که این فن آوری در محل اضافی مجازی نشستن در جایی که نمایندگان مجلس می تواند سوال دولت است.

جدید دموکرات ها و بلوک Quebecois در سمت با پیشنهاد و آن را به رای روز پایان. در حال حاضر محافظه کاران را پیشنهاد اصلاحیه برای اضافه کردن سهشنبه در نشست به عنوان به خوبی.

اگر حرکت عبور می کند — آن را به عنوان انتظار می رود با توجه به تعداد نمایندگان مجلس که در سمت رفتن به جلو مجلس عوام نمی خواهد نشستن برای استراحت در این هفته. هنگامی که نشست رزومه, هفته آینده وجود دارد خواهد بود یک فرد در هر جلسه پنج شنبه; و هنگامی که این فن آوری است که در محل وجود دارد خواهد بود 90 دقیقه مجازی جلسات سه شنبه ها و پنج شنبه ها.

این آینده نشست هستند که پیشنهاد می شود برگزار می شود از طریق یک “کمیته ویژه در COVID-19 همه گیر” که نظر همه 338 نمایندگان مجلس و اعضای, و مرکز تلاش خود را در پرسش نخست وزیر و اعضای کابینه و همچنین بررسی آخرین سیاست های پیشنهادی.

پرچم صلح برج در حال پرواز نیمه افراشته تا اطلاع ثانوی در حافظه از قربانیان.

“از دست دادن زندگی و خشونت بی معنی است همه کانادایی ها در وضعیتی وخیم و عزادار با هم و من می خواهم به ارسال تمام عشق ما و حمایت از مردم Nova Scotia… من همچنین می خواهم به اذعان کرد که با توجه به اقدامات ایمنی ما در حال گرفتن به دلیل COVID-19 بحران مردم را نمی خواهد بود قادر به گرد هم می آیند و سوگواری به روش معمول ساخت این وحشتناک خشونت بی معنی و رویداد غم انگیز و حتی بیشتر دردناک” رهبر NDP Jagmeet سینگ گفت: بالای خود را در پارلمان هیل کنفرانس مطبوعاتی صبح روز دوشنبه.

او گفت به نفع دولت پیشنهاد مجلس عوام نشسته برنامه به دلیل آن است که زمان کافی برای تصویب فوری قانون در-فرد در حالی که اجازه می دهد زمان بیشتری برای بالا بردن مسائل مربوط به موکلین خود و ارائه پیشنهادات به دولت برای گرفتن کسانی که در حال سقوط از طریق ترک با حداقل خطر سلامت.

تا کنون محافظه کاران باقی می ماند مخالف پیشنهاد دولت با وجود همه دیگر احزاب مخالف آمدن در سمت گفت: نقش یک اپوزیسیون در یک لحظه بحران ضروری است و منجر به بهتر سیاست نتایج برای کانادایی ها.

در طول صبح خود را با اظهارات خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer همچنین ارائه تسلیت خود را به خانواده و دوستان از همه کسانی که از دست یک دوست بیش از آخر هفته در نوا اسکوشیا و گفت که “با وجود زمان بحران بهداشتی” او امیدوار است همه می توانید پیدا کردن آرامش و شفا.

به عنوان برای از سرگیری مجلس Scheer ارائه شده هیچ نشانه ای خود حاضر به تکان دادن موقعیت خود.

“اگر حزب دموکراتیک ملی و بلوک Quebecois به نیروهای با لیبرال ها به حد پاسخگویی به آنها می تواند توضیح دهد خود را به کانادایی ها در هفته های آینده. محافظه کاران معتقدند در نظارت و پاسخگویی است. میلیون ها نفر از کانادایی ها در حال رفتن به محل کار هر روز برای کمک به همسایگان خود دریافت کنید از طریق این بیماری همه گیر نمایندگان مجلس باید انجام همان” Scheer گفت.

ترودو و رهبران دیگر نشان داده اند آنها بر این باورند که رویکرد محافظه کارانه است غیر مسئولانه داده مقامات بهداشت عمومی درخواست به عنوان بسیاری از کانادایی ها که ممکن است در خانه بمانند و انطباق با کار خود را.

برخی از کمیته ها در حال حاضر جلسه تقریبا هر چند مسائل مربوط به اتصال باقی می ماند یک نگرانی است.

مجلس عوام دولت تخمین می زند که هر روز در فرد نشسته نیاز به یک حداقل از حدود 55 کارکنان به حمایت نمایندگان مجلس در مناطق از جمله ترجمه رویه و خدمات امنیتی است.

رهبر بلوک کبکی ایو-فرانسوا Blanchet گفت: این فرد به طور متوسط نمی مراقبت در مورد آنچه که نمایندگان مجلس هستند تا در اتاوا و نه آن است که خود را بالا بهره در لحظه ای یا. او گفت: نمایندگان مجلس خواهد بود که با تمرکز بر جلب توجه به زندگی واقعی نگرانی بالا از ذهن برای کانادایی ها در این زمان.

Blanchet گفت: در فرانسه است که در زمان بن بست می سازد انتخاب مقامات فدرال و نگاه کردن از لمس و در حالی که نقش مجلس ضروری است او فکر می کند یک راه جدید برای انجام کسب و کار را می توان یافت.

با فایل های از CTV News’ مردیت MacLeod

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو