OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اختصاصی کل روزانه آدرس به ملت در COVID-19 همه گیر در ولگردی و قانونی شکنی جرم و جنایت خشونت آمیز در نوا اسکوشیا.

ترودو صحبت کرد به تیراندازی که unfolded در نوا اسکوشیا بیش از آخر هفته به عنوان یک تعداد محدودی از نمایندگان مجلس از همه احزاب بازگشت به مجلس عوام به ادامه بحث در مورد آینده جلسه قانونی.

نخست وزیر با استفاده از اظهارات خود به برجسته کردن چالش دوگانه کانادایی ها و به خصوص اولین پاسخ رو به رو هستند در این لحظه و فداکاری آنها را به صورت روزانه در میان “شرایط استثنایی.” او همچنین مشخص شده است که مجازی شب زنده داری برگزار خواهد شد در اواخر این هفته و تشویق همه به ایستادگی ایران در تلاش برای شکست دادن همه گیر و کمک به یکدیگر را از طریق آن را به “یک روز بهتر.”

“ما قصد داریم از این طریق دریافت کنید با هم. من وعده” ترودو گفت.

هجده مردم مرده به علاوه تیرانداز و پلیس هشدار داده است که مرگ و میر می تواند به عنوان تحقیقات unfurls میزان خشونت آمیز و داد و بیداد در سراسر استان شنبه شب و یکشنبه.

کوچکتر از حد معمول تعدادی از نمایندگان مجلس هستند در پارلمان هیل روز دوشنبه پس از تعطیلات آخر هفته آمد و رفت بدون یک حزب در برخورد به انطباق با مجلس عوام نشسته در نور از ملی اضطراری برای بهداشت عمومی.

روز رسیدگی میلادی در ساعت 11 صبح و در دستور کار خواهد بود که لیبرال پیشنهاد دولت برای برگزاری یک فرد نشسته در هفته در روزهای چهارشنبه با تعداد محدودی از کارکنان و پارلمانی خدمات و هنگامی که این فن آوری در محل اضافی 90 دقیقه مجازی نشست هر هفته برای نمایندگان مجلس برای سوال از دولت است.

هر چند با توجه به خبر تیراندازی و کشتار در سواحل شرق انتظار زمان در اتاق نیز استفاده می شود برای نمایندگان مجلس به ارائه تسلیت خود.

پرچم صلح برج در حال پرواز نیمه افراشته تا اطلاع ثانوی در حافظه از قربانیان.

“از دست دادن زندگی و خشونت بی معنی است همه کانادایی ها در وضعیتی وخیم و عزادار با هم و من می خواهم به ارسال تمام عشق ما و حمایت از مردم Nova Scotia… من همچنین می خواهم به اذعان کرد که با توجه به اقدامات ایمنی ما در حال گرفتن به دلیل COVID-19 بحران مردم را نمی خواهد بود قادر به گرد هم می آیند و سوگواری به روش معمول ساخت این وحشتناک خشونت بی معنی و رویداد غم انگیز و حتی بیشتر دردناک” رهبر NDP Jagmeet سینگ گفت: بالای خود را در پارلمان هیل کنفرانس مطبوعاتی صبح روز دوشنبه.

او گفت به نفع دولت پیشنهاد مجلس عوام نشسته برنامه به دلیل آن است که زمان کافی برای تصویب فوری قانون در-فرد در حالی که اجازه می دهد زمان بیشتری برای بالا بردن مسائل مربوط به موکلین خود و ارائه پیشنهادات به دولت برای گرفتن کسانی که در حال سقوط از طریق ترک با حداقل خطر سلامت.

تا کنون محافظه کاران باقی می ماند مخالف پیشنهاد دولت با وجود همه دیگر احزاب مخالف آمدن در سمت گفت: نقش یک اپوزیسیون در یک لحظه بحران ضروری است و منجر به بهتر سیاست نتایج برای کانادایی ها.

 

در طول صبح خود را با اظهارات خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer همچنین ارائه تسلیت خود را به خانواده و دوستان از همه کسانی که از دست یک دوست بیش از آخر هفته در نوا اسکوشیا و گفت که “با وجود زمان بحران بهداشتی” او امیدوار است همه می توانید پیدا کردن آرامش و شفا.

به عنوان برای از سرگیری مجلس Scheer ارائه شده هیچ نشانه ای خود حاضر به تکان دادن موقعیت خود.

“اگر حزب دموکراتیک ملی و بلوک Quebecois به نیروهای با لیبرال ها به حد پاسخگویی به آنها می تواند توضیح دهد خود را به کانادایی ها در هفته های آینده. محافظه کاران معتقدند در نظارت و پاسخگویی است. میلیون ها نفر از کانادایی ها در حال رفتن به محل کار هر روز برای کمک به همسایگان خود دریافت کنید از طریق این بیماری همه گیر نمایندگان مجلس باید انجام همان” Scheer گفت.

ترودو و رهبران دیگر نشان داده اند آنها بر این باورند که رویکرد محافظه کارانه است غیر مسئولانه داده مقامات بهداشت عمومی درخواست به عنوان بسیاری از کانادایی ها که ممکن است در خانه بمانند و انطباق با کار خود را.

برخی از کمیته ها در حال حاضر جلسه تقریبا هر چند مسائل مربوط به اتصال باقی می ماند یک نگرانی است.

مجلس عوام دولت تخمین می زند که هر روز در فرد نشسته نیاز به یک حداقل از حدود 55 کارکنان به حمایت نمایندگان مجلس در مناطق از جمله ترجمه رویه و خدمات امنیتی است.

رهبر بلوک کبکی ایو-فرانسوا Blanchet گفت: این فرد به طور متوسط نمی مراقبت در مورد آنچه که نمایندگان مجلس هستند تا در اتاوا و نه آن است که خود را بالا بهره در لحظه ای یا. او گفت: نمایندگان مجلس خواهد بود که با تمرکز بر جلب توجه به زندگی واقعی نگرانی بالا از ذهن برای کانادایی ها در این زمان.

Blanchet گفت: در فرانسه است که در زمان بن بست می سازد انتخاب مقامات فدرال و نگاه کردن از لمس و در حالی که نقش مجلس ضروری است او فکر می کند یک راه جدید برای انجام کسب و کار را می توان یافت.

 

همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود دارد 35,506 تایید موارد COVID-19 در کانادا و 1,587 نفر کشته شده اند.

با فایل های از CTV News’ مردیت MacLeod

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de