‘ما در حال بیرون رفتن!’: اسپانیایی کودکان و نوجوانان اصلاح خیابان ها پس از هفته در داخل خانه

مادرید, اسپانیا — پس از شش هفته در خانه گیر کرده, کشور اسپانیا, کودکان اجازه داده شد از روز شنبه برای اجرای بازی و یا رفتن برای پیاده روی به عنوان دولت کاسته یکی از سخت ترین تعمیرات جهان coronavirus مستندات.

اسپانیا است که در میان سخت ترین ضربه از کشورها با مرگ و میر در حال اجرا در بیش از 23,000 قرار دادن آن پس از ایالات متحده امریکا و ایتالیا با وجود دقیق محدودیت های اعمال شده از گروه 14 مارس ،

اما بر خلاف دیگر کشورهای اسپانیا از کودکان نگهداری می شدند در داخل خانه با تنها بزرگسالان مجاز به ترک خانه برای خرید مواد غذایی و پزشکی و به طور خلاصه راه رفتن سگ و یا به دنبال فوری به مراقبت های پزشکی.

در یکشنبه, اسپانیایی, کودکان در زمان به خیابان های مادرید برای لذت بردن از خود و آزادی پس از هفته تحت مستند.

برخی از rollerbladed در حالی که دیگران سوار دوچرخه یا تحت فشار قرار دادند و اسباب بازی کالسکه بچه در اطراف بسیاری از پوشیدن ماسک کوچک برای پوشش چهره خود را.

“کودکان فقط رفتم با همسرم. همه آنها به درستی مجهز به ماسک و دستکش و گفت:” میگوئل لوپز پدر دو فرزند شش و سه و کسی که زندگی در یک آپارتمان در شمال غربی مادرید.

“آن را مانند یک روز برای آنها آن چیزی که جالب ترین آنها را در یک ماه” لوپز به خبرگزاری فرانسه گفت.

‘فوق العاده’

آلوارو Paredes, هفت, و برادرش خاویر چهار بودند و فقط آماده برای ماجراجویی بزرگ خود.

“ما در حال رفتن به بیرون رفتن در یک ساعت زمان رفتن حدود یک کیلومتر در روروک مخصوص بچه ها و یا دوچرخه سواری به انجام یک تور در اطراف محله ما,” مادر خود را Inmaculada Paredes گفت.

“آنها فوق العاده هیجان زده, بسیار, بسیار بی تاب است. آنها در 6:30 صبح گفت: “ما در حال بیرون رفتن ما از قصد!’,” او گفت:.

از روز شنبه حداکثر سه فرزند زیر 14 سال قادر خواهد بود برای رفتن از یک بار در روز به مدت یک ساعت بین ساعت 9 صبح و 9 ساعت همراه با یکی از والدین — و نه بیشتر از یک کیلومتر از خانه خود را.

وزیر بهداشت سالوادور Illa روز جمعه گفت: این امر می تواند “اولین گام به سمت کاهش” این مستند پس از زودتر اصرار دارد که مردم باید بسیار محتاطانه “از آنجا که سلامت ملت در خطر است”.

محدودیت در کودکان آمده بود تحت افزایش انتقاد در اسپانیا با متخصصان هشدار از خطر آن مطرح شده برای بهداشت و سلامت روانی.

هفته گذشته یکی از اسپانیا معاون نخست وزیر پابلو ایگلسیاس عذر خواهی کرد به این کشور کودکان برای نگه داشتن آنها را در خانه به مدت شش هفته تصدیق آن را “نه در همه آسان” برای آنها و گفت: با تشکر از شما.

عقل سلیم

دولت اولیه برنامه اجازه می دهد تا کودکان به همراه بزرگسالان تنها در خود نادر مجاز سفر برای مثال به سوپر مارکت راضی هیچ کس و باعث عقب نشینی شتابزده.

“همه ما عقل سلیم به ما می گوید که آن را امن برای کودکان” گفت: مادر Paredes.

“اگر من می توانید به یک سوپر مارکت است که یک فضای محصور و سپس رفتن برای پیاده روی (در فضای باز) رو به امن تر است.”

برای هر دو او و میگوئل لوپز, این کاهش از قوانین شده اند خوش آمدید, زودتر, اما آنها درک احتیاط از مقامات, از جان گذشته برای جلوگیری از هر گونه تجدید حیات این بیماری است.

“بسیاری از مردم شده اند واقعا مسئولانه” لوپز گفت.

“همان کسانی که مردم که رفت به خانه های کشور خود را با وجود تمام هشدارهای آنها را آب گرفتگی بر روی سواحل و پارک ها اگر به کودکان اجازه داده شده از قبل است.”

“من فکر می کنم آنها می تواند این را انجام داده اند هر چه زودتر شاید اما این درست است که مردم در اسپانیا در مادرید شده اند بسیار خوب در مورد آن گفت:” Paredes.

این تصمیم بود که اسپانیا به نظر می رسد به گذشته اوج این بیماری همه گیر, گزارش روز شنبه روزانه مرگ و میر 288, کمترین تعداد از آوریل 20.

همه اسپانیایی ها اجازه خواهد داشت برای ورزش و پیاده روی از آخر هفته آینده نخست وزیر پدرو سانچز گفت شنبه.

دولت خواهد شد در روز سه شنبه پرده آن گسترده تر مستند خروج از برنامه است که به احتمال زیاد خواهد شد را به عمل قرار داده در نیمه دوم ممکن است او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de