ما در حال آوردن شما بهترین اطلاعات ما می توانیم در Coronavirus – در یک فاصله امن

به عنوان بسیاری از ما عقب نشینی به ایمنی نسبی از خانه ما – امیدوارم در حال حاضر مملو از دستمال توالت – من فکر کردم آن ممکن است مفید باشد برای به اشتراک گذاشتن کمی از چگونگی این تیم پشت مکالمه مرور COVID-19 بیماری همه گیر.

از امروز ما خواسته کارکنان در گفتگو باقی می ماند در خانه به کمک های اجتماعی فاصله و سرعت گسترش ویروس. با وجود این تغییر همه کار طولانی تر و سخت تر از همیشه شما را به اطلاعات قابل اعتماد از متخصصان دانشگاهی.

پس از شیوع ما منتشر شده بیش از 90 مبتنی بر شواهد مقالات. آنها شده اند به عنوان خوانده شده بیش از 4.1 میلیون بار به اشتراک گذاشته شده و به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی و انتشار سایت های مانند ABC, ScienceAlert و نگهبان. این اعداد بسیار دلگرم کننده است اما آنها حتی به نزدیک بودن مهم ترین اندازه گیری از آنچه که ما انجام دهد.

ما تنها در سرمقاله رسالت است به اطمینان حاصل شود که شما بهترین اطلاعات ممکن است. به همین دلیل فردا در خبرنامه ما بسیار مربوط, مقاله در مورد چگونه برای زنده ماندن اجتماعی فاصله بدون تبدیل شدن به تنهایی و تحلیل نیوزیلند مبلغ 12 میلیارد و اقتصادی و بهداشتی بسته از سه اقتصاددانان برجسته.

در سالهای اخیر ما مقالات منتشر شده بر روی همه چیز از ریاضی پشت مسطح منحنی به توصیه های عملی برای والدین کودکان خردسال به تجزیه و تحلیل دراز مدت اقتصادی و اجتماعی اثرات. ما همچنین تولید یک ویدئو از کارشناسان در پاسخ به دهها پرسش از شما. در واقع ما مفید ترین مقالات معمولا بنیادی از سوالات شما خواسته ایم – اگر شما هر گونه اطلاعات بیشتر لطفا ایمیل ارسال کنید به: [email protected]

همه این کار بخشی از یک تلاش گسترده توسط این مکالمه را در شبکه جهانی است که منتشر شده بیش از 350 مقاله در چهار زبان که باید جذب بیش از 33 میلیون بار خوانده شده است. اگر شما می خواهم برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این پوشش جهانی بهترین مکان برای شروع فوق العاده هفتگی دور تا این هفته نوشته شده توسط گفتگو در آفریقای سلامت + پزشکی ویرایشگر قانون مهاجرت و ملیت Skosana.

قدرت ما پرشور و شبکه اختصاصی نیز مهم است که تیم ما حرکت به یک دوره از کار بدون چهره-به-چهره تماس بگیرید. ما با تکیه بیش از همیشه در زوم جلسات به صورت ویدئو کنفرانس تلفنی ارتباطات و فناوری مانند شل و تلفن. سردبیران شده های عکس خود را در صفحه اصلی فضاهای کار (راه بیش از حد شسته و رفته) و ما راه اندازی یک جلسه به طور منظم به صورت روزانه ما امتحان و لیست پخش Spotify در برای کار از خانه. ما بسیار مشتاق برای جلوگیری از اجتماعی فاصله تبدیل به انزوای اجتماعی.

اگر شما ارزش آنچه ما چند راه وجود دارد شما می توانید به ما کمک کند. لطفا به اشتراک گذاشتن مقالات شما را پیدا مفید و تشویق دوستان به ثبت نام برای خبرنامه. لطفا اظهار نظر در مورد مقالات و ارسال با ما سوالات خود را. و اگر شما می توانید لطفا پیوستن به هزاران نفر از مردم که برای حمایت از ماموریت ما با ماهانه, معافیت مالیاتی donation – هیچ مقدار بیش از حد کوچک است.

بیشتر از همه ایمن ماندن و با احترام به خود و دیگران و اگر شما در حال کار از خانه به یاد داشته باشید که لباس خواب هرگز مناسب کار لباس به خصوص پس از 10در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de