‘ما همه در این با هم’: Winnipeg انسان سهام تجارب مقدم لندن COVID-19 مبارزه

WINNIPEG — یک وینیپگ مرد دیده است دست اول تاثیر COVID-19 داشتن در سیستم مراقبت های بهداشتی در بریتانیا است.

نلسون Bettencourt در حال حاضر در لندن زندگی و به تازگی به پایان رسید هفته اول خود را به عنوان یک پاک کننده با خدمات بهداشت ملی (NHS).

“ما همه در این با هم به عنوان یک واحد مبارزه با این نامرئی دشمن,” او گفت: CTV اخبار از طریق اسکایپ در روز پنج شنبه.

Bettencourt که همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک بازیگر در زمان کار در لندن پس از کار در کانادا لغو شد با توجه به COVID-19.

“زمانی که من در هیئت مدیره آنها مانند” چقدر می تواند به شما کار می کند ؟ و چقدر شما مایل به کار می کند؟'” او گفت:. “من گفت: من هر آنچه که شما نیاز دارید.”

Bettencourt مشغول به کار 12 ساعت در روز به مدت شش روز مستقیم. پنج شنبه بود و روز اول خود را خاموش.

در چند روز اول او شروع به سایه دیگر اعضای تیم مشغول به کار در واحد مراقبت های ویژه.

“من در تلاش بود به تمرکز بر روی یادگیری از مشاور و یادگیری چگونه به انجام این کار درستی بود اما واقعا سخت است برای دیدن چگونه آن را تحت تاثیر قرار بود مردم در یک جنبه منفی,” او گفت:. “از آنجا که شما شنیدن این اعداد میزان مرگ و میر شما از شنیدن این مقدار از مردم را تحت تاثیر قرار, اما زمانی که شما واقعا آن را ببینید و چه آن را انجام می دهند که زمانی است که – حداقل برای من – آن را در راه های مختلف است که من انتظار آن را نداشتم.”

ادامه مطلب: ‘شما نیست در این تنهایی’: Manitoba برتر احساسی می شود در حالی که صحبت کردن در مورد بیماری همه گیر

اگر Bettencourt در حال کار در یک واحد که در آن بیماران با COVID-19 او با پوشیدن کامل تجهیزات حفاظت شخصی.

“من باید بدون پوست در معرض مگر فقط فضا برای چشمان من به دیدن اما من هنوز هم یک چهره سپر در مقابل آن” او گفت:.

دیدن تاثیر نزدیک ساخته Bettencourt آرزو می کنم بیشتر مردم را به این ویروس به طور جدی. او گفت: زمانی که برای خرید مواد غذایی در روز خود را خاموش او هنوز هم دیدم مردم در پارک ها زیر دستورالعمل.

“این واقعا برای من سخت نمی خواهید درگیر می شود و مانند” آیا شما می دانید آنچه شما انجام می دهند به گسترش این بیماری و قرار دادن مردم در آسیب؟'” او گفت:. “شاید آن را به شما نیست و شاید کسی که شما می دانید, اما آن می تواند دوستان خود را مادر بزرگ و یا آن را می تواند برادر خود را. شما فقط هرگز نمی دانید که آن را به ضربه.”

Bettencourt گفت که او با افتخار از کار پزشکان و پرستاران و همه کارکنان بیمارستان در حال انجام, و گفت:, پاک کننده در بیمارستان ها نیز باید به رسمیت شناخته شده برای کار خود را در مبارزه با COVID-19.

“ما با ارائه یک محیط کاری تمیز برای آنها به کار در,” او گفت:. “زمانی که من که قرار بود به من گفت:” من فقط یک تمیز کننده من فقط یک پاک کن ” اما من دیدم کاری که آنها انجام می دهند و متوجه شدم که این نقش حیاتی تر از من فکر می کنم من به آن اعتبار را قبل از انجام, و من خیلی خوشحالم که به انجام آن در حال حاضر. من می دانم که من گرفتن زباله من در برداشتن زباله ها من جارو و تی کشی و تمیز کردن سطوح و من می دانم آنچه من انجام می دهند مهم است به بیمارستان به عنوان یک دندانه در آن ماشین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im