ما هم بچسبند اما تنها در صورتی که درد مشترک است به همان اندازه

در حال بارگذاری

احتکار کاغذ توالت در اوایل قابل رویت مدارک و شواهد از یک خودخواه داروینی طرز فکر. چیزی که بعد از شما در حال خرید اسلحه و تا مانده پناهگاه. همه در آن با هم ؟ اسکی آسیا و اقیانوسیه و به شما نمره یک “خارج شدن از قرنطینه رایگان” کارت. و یا آن است که کری استوکس به مرز نیروی جفت au تدریس خصوصی در خانه شماره? او معافیت کارائی اعتماد عمومی است. اگر میلیاردرهای می داد و بیداد راه خود را از بحران نمی شود که جدی است واکنش.

در عین حال تمام علوم و مشاوره از هر کسی دیگر از پیت ایوانز است که جمعی پاسخ خواهد ما را امن نگه دارید. تجدید نظر به یک مشترک عمومی خوب سزاوار نیست خصومت اما این چیزی است که بالا میآید و دوباره در موسسه امور عمومی-سوخت مزخرف عبور برای سیاست های عمومی.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرده است که شرکت هایی که مالیات پرداخت نمی کند نمی خواهد دولت وثیقه-outs. هورا نه فقط برای فکر کردن به آن, اما, گفته, آن را با صدای بلند. این اطمینان شهروندان که انگل نمی شود زیاده روی در میان ملی اضطراری است. که ایجاد اعتماد عمومی است.

PM گیج کننده ما دوباره با پیام های مخلوط مورد مدارس دوباره باز برگ بافت اسکار در روح و روان. حاصل squabbling و نقطه به ثمر رساند تضعیف موفقیت ویکتوریا مدیریت بیماری همه گیر. حواس او را پرت از اصطلاح “فرهنگ جنگ” بیش از کاملا بی ضرر اما تحریک آمیز جیر از یک دکتر جوان در مورد کاپیتان کوک و COVID-19 ربطی به امنیت عمومی. آن را بیان سرخوردگی متلاطم درون دولت مخالفت بیش برتر را احتکار سرمایه سیاسی رفتن بلامنازع در ماه گذشته است. Confected خشم هر کسی ؟

در حال بارگذاری

و سحر و جادو برنامه ؟ چندین میلیون محبوبیت قابل توجه است – اما پایین آویزان میوه. با تقریبا صفر, جامعه, انتقال, این برنامه می تواند تا کنون محل تماس انسان ردیابی. آن را ممکن است گاهی اوقات آن را آسان تر ، بنابراین ما باید یا نباید کنیم ؟

قوی وجود دارد و حتی استدلال قانع کننده در هر دو طرف بحث. بزرگترین مانع برای غلبه بر این رکورد قبل از پیتر داتون و شخص وزیر استوارت رابرت در راه رفتن بیش از همه به حقوق مردم و حفظ حریم خصوصی. قاضی آنها را با آنچه آنها انجام نمی آنچه آنها می گویند.

این COVIDsafe برنامه است که به شما توسط همان افرادی که حمله روزنامه نگاران و خانه ها و دفاتر. همان افرادی که تحویل Robodebt وحشیانه سیاست منفجر طریق داخلی با وجود هشدارهای هدف آسیب پذیر در جامعه ما contriving نظری اما اغلب غیر موجود بدهی. فقیرترین چپ قادر به استدلال می کنند در برابر ممکن است از بوروکراسی دولتی قادر به مقابله با رایانه ایجاد خطا-سرند محاسبات.

حداقل زمانی که Westpac کشیده مشابه کاری کردم و گرفتار هزینه های شارژ برای هیچ سرویس کسانی که مسئول پرداخت قیمت و ترک و یا برکنار شدند. هیچ کس تا به حال پاسخگو بوده است برای Robodebt.

در حال بارگذاری

می تواند دولت خود را تغییر دهید لکه? آیا “ما از دولت و ما در اینجا برای کمک به” نرم افزار نشان دهنده یک تجدید نظر اساسی رابطه بین حاکم و حکومت ؟ می ام آی فایو مقاومت در برابر ماموریت خزش به سمت دیجیتال استبداد?

اگر فکر می کنید که من یک پل برای فروش در سیدنی و یک مار که نیاز به چرب. هنگامی که ما معتاد به جرم پیگیری و نظارت به صورت عمومی خوب و غیر قابل مقاومت خواهد بود که تلاش به بعد با استفاده از تشخیص چهره. تکنولوژی خواهد بود تبلیغ به عنوان یک روش ساده و ثابت شده و محجوب ابزار برای کمک در مقابله با تروریسم تقلب و سوءاستفاده اسب آنفولانزا. بزرگ با تکنولوژی کمک می کند. ما آن را قبل از استفاده تا ما اجازه استفاده از آن را دوباره. برادر بزرگ از طریق COVID-19?

جان Faine سابق مجری در ABC 774.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de