دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف استیضاح شاهد سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman از کاخ سفید و مداخله در دوست خود راجر سنگ صدور حکم باید باعث نگرانی است که رئیس جمهور تبرئه او در اخیر استیضاح دادگاه ممکن است او را تشویق به بیشتر گسترش قدرت اجرایی در حالی که اجتناب از پاسخگویی.

اما نتیجه گیری از محاکمه در سنا باید به هیچ وجه پایان کنگره نظارت قوه مجریه.

به عنوان به عنوان محقق و دانشمند علوم سیاسی, من می دانم که سالم و پایدار دموکراسی بر مردم دانستن آنچه خود دولت انجام شده است به طوری که آنها می توانید نگه دارید مقامات منتخب و پاسخگو از طریق انتخابات. ما قانون اساسی در سیستم تضمین شفافیت و پاسخگویی با اجازه قوه مقننه نظارت و اجرایی.

این مهم است که در حال حاضر پس از اولین انتخابات ریاست جمهوری استیضاح محاکمه را بدون شهادت شهود و یا یک تحقیق کامل از حقایق است.

نظارت یک راه برای اطمینان از شفافیت دولت. قانون اساسی اجازه کنگره به اعمال نظارت به عنوان بخشی از دقت گردد تعادل قدرت میان سه شاخه های دولت است.

استیضاح مهمی است که در بررسی قدرت ریاست جمهوری. اما, آن است که اغلب به ندرت به استفاده از چندین ابزار کنگره به نقد و بررسی مانیتور و نظارت بر قوه مجریه و اجرای سیاست های عمومی.

کنگره همچنین می توانید ورزش نظارت از طریق قدرت از کیف پول است که اجازه می دهد تا آن را به خودداری و یا محدود کردن بودجه است. و آن را می توانید با استفاده از قدرت خود را به سازماندهی اجرایی که با استفاده از آن برای ایجاد و لغو آژانس های فدرال.

علاوه بر این کنگره باعث می شود قوانین را تایید مقامات و انجام تحقیقات.

درخشان نور

ابزار کنگره است که به احتمال زیاد به استفاده از – تحقیقات – نیز به احتمال زیاد به تحت تاثیر این استیضاح محاکمه. تحقیقات می تواند یک مکانیزم موثر برای تضمین دولتی شفافیت زیرا آنها به اطلاع عموم چه سازمان های دولتی اند یا نه انجام شده است.

هر دو مجلس سنا و مجلس باید گسترده تحقیقی قدرت ضمنی در قانون اساسی که استفاده شده است برای بررسی شاخه های اجرایی و بخش خصوصی در طول سال.

هر اتاق دارای قدرت های گسترده ای را در تنظیم پارامترها و انتظار می رود نتایج یک پرس و جو. هر دو مجلس یا سنا می توانید مستقیم به کارکنان برای به دست آوردن اسناد و مدارک و مصاحبه با شاهدان بالقوه. این تلاش معمولا اوج در جلسات کمیته و گزارش ساخته شده در دسترس عموم است.

کنگره تحقیقات موثر تابیده نور در سوال مجریه انجام در گذشته است. آنها در معرض دولت ریگان را انحراف از بودجه را از فروش سلاح به ایران برای کمک به نیکاراگوئه کنترا, جورج دبلیو بوش را به ارائه اطلاعات نادرست از هوش برای توجیه جنگ عراق و رئیس جمهور نیکسون تلاش برای سرپوش گذاشتن بر رسوایی واترگیت.

آنها همچنین نشان داد اتلاف و سوء استفاده توسط آژانس های فدرال از جمله فساد مربوط به اف بی آی با استفاده از محرمانه خبرچینان و سوء مدیریت و رهبری در وزارت دادگستری در محیطی جنایات برنامه.

در علاوه بر این به پرورش شفافیت دولتی و پاسخگویی و تحقیقات و هشدار کنگره به شکاف در قانون است. برای مثال سنا دائمی فرعی در تحقیقات’ تحقیق در سال 2008 بحران مالی منجر به بیشتر حمایت از مصرف کننده و تنظیم از بخش بانکی در Dodd-Frank عمل می کنند.

موجود نظارت تحقیقات به تهمت و سیاست های او شخصا خود ادامه خواهد داد. خانه کمیته فرعی نظارت و اصلاحات حداقل دو نفر در حال بررسی و تحقیقات است. یکی این است که به دنبال به وزارت آموزش و پرورش را از سیاست های فدرال وام دانشجویی پردیس آزار و اذیت جنسی و حمایت از دانشجویان در صورت سود کالج. یکی دیگر در حال بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به اضافه کردن یک تابعیت سوال سرشماری.

در ضمن تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن استقراض بانکی و شیوه های قبل از تبدیل شدن به رئیس جمهور ادامه خواهد داد. بنابراین تلاش برای وادار وزارت خزانه داری به انتشار مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی.

استیضاح را سایه ؟

اما به عنوان استیضاح دادگاه نشان می دهد که رئیس جمهور می تواند stonewall تلاش به دست اطلاعات. در حال حاضر دادگاه های فدرال در حال شنیدن متعدد دادگاه در موارد که در آن خانه کمیته ها به دنبال اطلاعات از یا در مورد رئیس جمهور.

بیشتر اختلافات بین کنگره و قوه مجریه به احتمال زیاد. به تازگی خانه کمیته نظارت و اصلاحات تهدید به حکم وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos پس از او حاضر به شرکت در یک جلسه عمومی. و دادستان کل ویلیام بر توافق به شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس در مورد وزارت دادگستری را در برگشت از آن صدور حکم توصیه برای راجر سنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه ممکن است تشویق او به ادامه در استدلال خود را به صورت مطلق ایمنی و reassert آنها را به عنوان مثال اگر DeVos است subpoenaed یا بر شهادت. اما در نهایت دادگاه ممکن است تاثیر بیشتری در آینده نظارت از استیضاح دادگاه به عنوان آنها را از قدرت به منظور افشای اطلاعات.

در تاریکی چپ

کنگره نه محدود به تحقیقات وقتی که می آید به نگه داشتن جمهور پاسخگو باشد. کنگره همچنان ادامه دارد در تلاش خود را برای استفاده از آن در جنگ قدرت را محدود و مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات در ایران. مجلس به تازگی تصویب یک اندازه گیری که نیاز به کنگره قبل از تصویب قبل از هر گونه پول صرف شده در حمله به ایران و رای به لغو 17 ساله مجوز برای جنگ عراق که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده می شود برای توجیه ترور مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی. و سنا قطعنامه ای برای محدود کردن رئیس جمهور تهمت توانایی به استفاده از زور علیه ایران است.

کنگره دارای چندین مکانیسم های دیگر برای اعمال نظارت. آن را می توانید پال خواستار قطع بودجه دولت تغییر مسیر و یا حتی از بین بردن سازمان های فدرال و حاضر به تایید ریاست جمهوری قرار ملاقات. اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا آن را ادامه خواهد داد به دنبال نظارت شدید. قریب الوقوع انتخابات می تواند منحرف کردن و یا جلوگیری از دموکرات ها که می خواهید به تمرکز خود را در خط حمله در مغلوب ساختن پیشی جستن با ابراز مخالفت با رکورد خود در اقتصاد است. در همین حال جمهوری خواهان که از ترس پیامدهای انتخابات اگر آنها بیگانه جمهور, پایگاه بعید است که به دنبال نظارت بیشتر.

بدون نظارت مردم در تاریکی چپ در مورد آنچه خود دولت انجام شده است. و گمراه و یا ناآگاهانه عمومی ضعیف تنها دیگر مکانیزم های موجود برای برگزاری مجریه پاسخگو: انتخابات.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید برجسته ما هر آخر هفته.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو