به انجمن خوش آمدید, Victoria, روز قیامت دولت

در این unguarded لحظه Sutton شد گفتن ما در مورد خیلی بیشتر از گلف. به هر کسی تعجب, چرا, در, Daniel Andrews’ ویکتوریا بیشتری وجود دارد تمایل به لغو محدودیت در مدرسه تماشاگران و جنبش های اجتماعی در هر سرزمین اصلی دولت بوی پدر سروری سخت است از دست ندهید. با وجود نشان داد تمایل به پیروی اجتماعی فاصله اقدامات ما هنوز در حال محافظت از ما کمتر میکند.

و آن را واقعا اندروز’ ویکتوریا. اگر شما شک این فقط گوش دادن به کسانی که در انجام این کار بالا است. استیو Bracks یک احترام کارگری شکل که هرگز از دست یک انتخابات توصیف اندروز به عنوان ملت را از پیش برجسته رهبر سیاسی و یک دولت را بهترین premiers. “این است که تقریبا به عنوان اگر او برای این ساخته شده,” او می گوید.

جف کنت مشهور برای تخریب ایده ها از طریق پر سر و صدا مخالفان می گوید اندروز فوق العاده متمرکز: “او نیست با توجه به bayings از گروه های ذینفع در طول راه.”

جان Brumby led ویکتوریا از طریق سیاه شنبه bushfire فاجعه و می گوید اندروز’ مدیریت بحران است که کتاب درسی. “قانون شماره یک است که شما باید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با مردم شما نیاز به باز و شفاف, چگونه به خلاص شدن از سیاست و مستقیم در مورد آنچه که ما نیاز به دانستن و آنچه ما باید انجام دهید برای دریافت از طریق این با هم. دانیل به انجام همه چیز را راست و شما شاهد است که در پاسخ از ویکتوریا مردم است.”

حتی برخی از اندروز’ شدیدترین منتقدان تن است که در حال حاضر وجود ندارد و بهتر ارتباط برقرار در سیاست استرالیا. پژمرده خود را در پاسخ به sandbelt شورش های نا امید گلف بازان است که یک مورد در نقطه است.

“بازی گلف است که ارزش کسی زندگی” اعلام کرد اندروز خود را پرشور گلف باز.

این تکرار زبان اندروز به تصویب رسید و صبح روز بعد از ملی کابینه توافق مرحله یک محدودیت مورد نیاز برای سرکوب ویروس. “اگر مردم به سادگی رفتار به صورت عادی در صورتی که اصلا این چیزی که به طور جدی اگر آنها عمل خودخواهانه و سپس مردم خواهد مرد. من نمی توانم آن را به هر واضح تر.”

Daniel Andrews says 'playing golf is not worth someone’s life'.

دانیل اندروز می گوید: “بازی گلف است که ارزش زندگی کسی را’.اعتبار:Julian Kingma

چند سیاستمداران می توانید. در طول COVID بحران اندروز نشان داده است توانایی نادر برای تقطیر مسائل پیچیده به ساده relatable پیام. در عین حال به عنوان موثر به عنوان این است که او تمایل به استبداد – شما هم با من موافق هستند یا بی تفاوت نسبت به زندگی انسان – خیانت چیز دیگری در مورد او رهبری است.

با وجود های ملی کابینه با نخست وزیر اسکات موریسون و رهبران هر ایالت و قلمرو دولت با وجود دریافت همان اتفاق آراء بهداشت عمومی مشاوره بهداشت استرالیا حفاظت اصلی کمیته اندروز معتقد است که در همه زمینه ها از سیاست تضاد رویکرد خود را مناسب است.

وقتی که دانیل اندروز معتقد است که او حق است – به عنوان او در مورد نیاز به نگه داشتن دانش آموزان و معلمان به دور از مدرسه تا حجم بیشتری از تست انجام شده است و ویکتوریا وضعیت اضطراری منقضی on May 11 – آن را بسیار دشوار است برای هر کسی که ذهن خود را تغییر دهید.

کنت می گوید آن است که یک صفت است که قبل از تاریخ همه گیر: “او یک مرد که تبدیل آسان بر روی هر موضوع.”

Not for turning: former premier Jeff Kennett.

نه برای تبدیل: نخست وزیر سابق جف کنت.اعتبار:Wayne Ludbey

رهبر مخالفان مایکل اوبراین می گوید: ما در حال دیدن این “حکم بزرگ” در لیگ برتر در پاسخ به این COVID بحران است. “Daniel Andrews هرگز مسئولیت رسیدگی به یک انتقاد و یا جایگزین انداز خوب,” او می گوید. “مردم در داخل حزب کارگر می گویند که در مورد او و من فکر می کنم افرادی که در برخورد با او در زندگی هم همین را می گویند.”

اندروز’ محکومیت خدمت کرده اند ، Bracks مربی اندروز در سرب تا سال 2014 انتخابات پیروز شود. او می گوید: این یک پیروزی چند در داخل حزب کارگر ممکن است فکر.

“او متقاعد شده بود بیش از هر کس دیگری که کار تا به حال از آمدن در عرض یک اصطلاح است که بسیار غیر معمول در ویکتوریا تاریخ” Bracks می گوید. “که بخشی از آنچه که Daniel Andrews. ما را دیده اند که در پی مسائل او تا به حال برای مقابله با دولت و این یکی از بزرگترین از همه است.”

Brumby ساخته شده اندروز خود وزیر بهداشت ، یکی از مسائل او مواجه شد و همه گیر H1N1 که در استرالیا آلوده بیش از 34000 مردم و کشته شدن 191 – دو برابر تعداد مرگ و میر ثبت شده تا کنون از COVID-19.

Brumby می گوید اندروز شیفته بهداشت عمومی و توسعه یک درک عمیق از سیستم بهداشت و درمان. از آن پس اندروز به رهبری حزب کارگر برای 10 سال حکومت به عنوان نخست وزیر برای شش و تابستان گذشته روبرو دولت طولانی bushfire بحران است.

“شما را مجبور به رفتن به یک راه طولانی برای پیدا کردن هر کسی در دولت است که به خوبی مجموعه ای از مهارت و تجربه برای مقابله با این موضوع به عنوان دانیل” Brumby می گوید. “در معنی است که او تا به حال خیلی واضح و روشنی در مورد آنچه که ما نیاز به انجام برای مقابله با این موضوع است.”

در عین حال در حال حاضر که ویکتوریا وارد کرده در یک به طور چشمگیری متفاوت از هر پیش بینی در اوایل هفته از این بیماری همه گیر است که قدرت اندروز ” محکومیت یک مانع به متناسب تغییر در سیاست ؟

در شروع این بیماری همه گیر اپیدمیولوژیک آماده سازی برای دولت ویکتوریا پیش بینی کرد که در صورت عدم وجود سخت اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات پس از تصویب به عنوان بسیاری از 36,000 نفر می میرند.

Brumby رئیس ملبورن کنوانسیون و نمایشگاه اعتماد نشان می دهد آن را تنها دو هفته پیش که دولت ویکتوریا به طور رسمی کنار گذاشته یک برنامه به بیش از کاورنو ملبورن کنوانسیون و نمایشگاه مرکز در لبه CBD و تبدیل آن به یک 1000-تخت مراقبت های ویژه بیمارستان و سردخانه موقت. “این فقط در مورد یک معامله انجام می شود,” او می گوید. “ما تا به حال سازندگان اندازه گیری همه چیز است.”

Former Victorian premiers Steve Bracks and John Brumby in parliament.

سابق ویکتوریا هنرپیشه ی برجسته ی استیو Bracks و جان Brumby در مجلس.اعتبار:Paul Harris

به جای آن وجود دارد روز جمعه در مجموع از 53 فعال موارد coronavirus در ویکتوریا. دولت بیشترین ارشد, مشاور حقوقی, وکیل کل کریستن واکر QC این هفته گفت: دیوان عالی کشور در مخالفت با یک برنامه کاربردی برای یک زندانی برای رهایی از زندان به دلیل خطر COVID-19 که در هر روز داده شده هر ویکتوریا ایستاده بود بین یک در 200 ، 000 و یک در 500,000 احتمال عفونت است.

آیا این شانس توجیه جلوگیری از ویکتوریا دانش آموزان و معلمان از بازگشت به کلاس به عنوان آنها این هفته در جنوب استرالیا انجام داده اند در غرب استرالیا و شروع به انجام در NSW از مارس 11? آیا آنها حمایت برخی از کاهش های اجتماعی فاصله ما به عنوان شاهد در کوئینزلند و بیشتر به طور چشمگیری در جنوب استرالیا که در آن دولت نشده ثبت COVID مورد برای بیش از یک هفته و برتر استیو مارشال زنگ پایان مستند?

اندروز نشان داده است که آمده مارس 11, همه چیز خواهد شد. در سطوح ارشد ویکتوریا بوروکراسی آموزش و پرورش وجود دارد در حال رشد انتظارات که بچه ها ممکن است بازگشت به کلاس در اوایل ماه ژوئن است. در عین حال در حال حاضر اندروز است budging.

ویکتوریا سکوت به تغییر از آن موقت مدت سه بازگشت-به-مدرسه تاریخ بخشی از دلیل برای فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan مداخله در این هفته که او در آن ارائه شده را به جلو کمک های مالی وعده داده شده در حال حاضر به مستقل و مدارس کاتولیک اگر آنها توافق کردند به پشت در کلاس با شروع ماه ژوئن است.

Federal Education Minister Dan Tehan and Prime Minister Scott Morrison say it is safe for all students to return to class.

فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan و نخست وزیر اسکات موریسون می گویند آن را بی خطر است برای همه دانش آموزان به بازگشت به کلاس.اعتبار:Alex Ellinghausen

در ویکتوریا هدف از مداخله دو برابر; به جلب مدارس مستقل برای بازگشت به کلاس و برای تحت فشار قرار دادن دولت و نظام به دنبال کت و شلوار. در و استرالیای جنوبی و شمالی قلمرو آن را در خدمت یک هدف متفاوت به تشویق مدارس مستقل برای پیوستن به مدارس دولتی در حال حاضر پشت به کلاس و کاهش معلمان اتحادیه فشار مارشال و او و همتای علامت McGowan.

مدارس مستقل بود درخواست شده از اوایل ماه مارس برای کمک های مالی به ارمغان آورد به جلو برای کاهش مشکلات جریان نقدی از مدارس که در خارج از محل کار پدر و مادر دیگر نمی تواند استطاعت به پرداخت هزینه. مدارس مستقل ویکتوریا اجرایی میشل سبز می گوید که حدود 30 ویکتوریا مدارس مشخص شد, به عنوان در معرض خطر فروپاشی مالی بدون بودجه پیشبرد و یا دسترسی به یک دولت-وام امن.

Tehan می گوید در این سن است که به صورت آموزشی و اجتماعی و اقتصادی دلایل کلاس باید برای هر دانش آموز در هر دولت است. “ما همواره معتقد دلیل است که توصیه های داده شده به ما توسط AHPPC حق در سراسر این بیماری همه گیر است که آن را امن برای کودکان در مدرسه و معلمان ما باید در مدرسه با حق پروتکل در محل.”

پیام خود را به اندروز است که در جنوب استرالیا WA و عهد جدید که در آن آنها را سرکوب میزان عفونت در حالی که نگه داشتن خود را در مدارس باز است.

این اندروز موقعیت بر اساس Sutton, مشاوره است که بازگشایی مدارس اجرا می شود بر خلاف افکار عمومی سلامت ضروری است برای نگه داشتن مردم در خانه و اگر انجام شود خیلی زود خواهد افزایش خطر دیگری سنبله در coronavirus موارد است.

اندروز اصرار علم حل و فصل نشده است که آیا کودکان انتقال ویروس و حتی اگر آن را به او نمی ببینید که چگونه تحریم های روزانه در جنبش توده ای مردم برای گرفتن بچه ها به مدرسه است که مطابق با افکار عمومی بهداشت پیام به ماندن در خانه.

او می خواهد برای دیدن نتایج بیشتر از 100,000 coronavirus آزمون برای تعیین بهتر چه میزان از جامعه عفونت است که قبل از اعلام آن امن برای رفتن به مدرسه. تا آن زمان, Sutton مشاوره این است که دانش آموزانی که می توانند یاد بگیرند از خانه باید. این باعث می شود آن را دشوار برای هر مدرسه به انجام در غیر این صورت.

اوبراین می گوید آن هرگز توضیح داد که چرا Sutton مشاوره در مدارس به اندروز نظر می رسد دولت در تقابل با مشاوره از کشورهای مشترک المنافع افسر ارشد پزشکی برندان مورفی و هر عضو دیگر AHPPC. قرار داده راه دیگر: چرا ویکتوریا روز قیامت دولت ؟

در حالی که ویکتوریا باقی مانده یک دور افتاده است برای هر مدرسه به تامل بازگشت به کلاس. به عنوان جرمی استو-ویلانوا اصلی از بیالیک در زالزالک می گوید سن: “من یک تاریخچه و فلسفه ، من یکی به نادیده گرفتن مشاوره از دولت رئیس بهداشت افسر. که می تواند یک جهش از ایمان و عمل بسیار زیاد از تکبر.”

Daniel Andrews’ ویکتوریا قرار گرفته و آن را کبیسه ایمان شاید حتی بدون تحقق آن.

در آوریل 23, ویکتوریا مجلس بود به یاد می آورد از آن همه گیر زنگ تفریح برای یک روز. در یک ماده از ساعت – با اصلاحات محدود بحث و هیچ وقت برای مشاوره عمومی – هر دو مجلس گذشت سه قابل توجهی قطعه از قانون است.

اولین ارائه شده دولت با عرضه است. دوم ارائه دسترسی به $24.5 میلیارد دلار استقراض جدید قرار دادن دولت در یک مسیر به بیش از سه برابر بدهی های دولت از 21.8 میلیارد به ارث برده اندروز به $73.8 میلیارد دلار در پایان سال مالی آینده. سوم سرمایه گذاری یک سطح از قدرت در اندروز خود وزرا و مقامات ارشد دولت بوروکرات هرگز قبلا فکر.

عمیق ترین اندازه گیری در COVID-19 اتوبوس لایحه, مجموعه ای از, موقت, اقدامات اضطراری با تصویب شش ماه غروب بند است و قدرت داده شده به “فرماندار در شورای” یک جلسه به عنوان چند به عنوان دو وزیر به ریاست ویکتوریا فرماندار لیندا دسوا-رسلا به موضوع قوانين مربوط به آن و نادیده گرفتن قانون و در برخی موارد قانون اساسی بیش از یک طیف گسترده ای از سیاست مناطق از جمله اجاره ترتیبات دادگاه و زندان.

اندروز توصیف آن به عنوان یک “لایحه شبیه هیچ دیگر” است که “ما قادر به کمک به سرعت گسترش و صرفه جویی در زندگی می کند”. اوبراین یک نماینده برای 14 سال و سابق خزانه دار دولت موافق آن است که “مثل هیچ چیز من را دیده اند قبل از” – و قبر سوء ظن در مورد آن.

Opposition Leader Michael O'Brien says he has grave misgivings about the extra powers given to government ministers.

رهبر مخالفان مایکل اوبراین می گوید که او قبر سوء ظن در مورد قدرت های اضافی داده شده به وزرای دولت.اعتبار:Simon Schluter

“من هرگز دیده می شود یک وزیر با یک تنظیم قدرت است که می تواند نادیده گرفتن قانون اساسی” او می گوید. “این چیزی است که این لایحه می کند. آن را می دهد وزرای قدرت فوق العاده ای است که به طور معمول تنها با توجه به پارلمان اقدام به عنوان یک کل است.”

اوبراین مانند کنت نیز عمیقا در مورد رکورد بدهی ویکتوریا گرفتن است. کنت اشاره می کند که اضافی استقراض است که تقریبا همان مقدار بدهی او هفت سال و به پرداخت زمانی که دولت او در زمان بیش از ویکتوریا مالی زده کتاب از جان قابیل و جوآن Kirner را دولت.

اوبراین می گوید به اندازه بدهی یک “مشکل بزرگ” و هنوز معلوم نیست آنچه که دولت در نظر دارد به صرف پول در. “اگر فقط بودجه سیاه چاله ها پر شده و پرداخت راجعه مانند هزینه های خدمات عمومی دستمزد از پول قرض گرفته شده است که این جاده به اقتصادی خراب,” او می گوید.

ویکتوریا خزانه دار تیم پالاس می گوید: خیلی زود است که بگوییم چه اثرات اقتصادی از coronavirus خواهد بود و چه همه گیر وسیله ای برای دولت درآمد مالیاتی و آینده GST رسید.

“واضح است که وجود دارد خواهد بود یک ضربه به درآمد” او می گوید. “ما می دانیم که قیمت ملک به کاهش نرخ بیکاری در حال افزایش است و ما شاهد یک کاهش کلی مصرف در بخش های بسیاری از اقتصاد است که تاثیر مضر در GST.”

ویکتوریا همچنین چهره دو whammy به دو تا از بزرگترین صادرات صنایع گردشگری و آموزش و پرورش.

وزارت خزانه داری شرکت ویکتوریا مدیر عامل لایحه Whitford خواهد شد که موضوع AAA-دارای داخلی معیار اوراق قرضه به افزایش بدهی های اضافی می گوید که زمانی که شما در نظر ویکتوریا بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی آن است که در یک “بسیار سودمند و موقعیت” در مقایسه با کشورهای مشترک المنافع و کشورهای دیگر.

“چیزهایی که در حال بیدار نگه داشتن من در این لحظه قطعا نیست من توانایی دسترسی به بازارهای بدهی به خزانه داری نیاز به,” او می گوید.

Whitford موافق با این حال, آن است که هنوز آشکار آنچه دولت در نظر دارد برای انجام با پول است.

در طول همه گیر تصمیم گیری در اندروز دولت متمرکز شده در دست برتر و هفت دست برداشت وزرا که تشکیل کمیته بحران از کابینه. CCC که اندروز صندلی divvies تا مسئولیت تمام COVID سیاست مسائل مربوط به دولت با تجربه ترین وزیران. معمولا جلسات دو بار در هفته از طریق ویدئو کنفرانس و تنزل بقیه کابینه که هنوز هم در دیدار هفتگی به یک نقش ثانویه.

این تمرکز قدرت در نظر گرفته شده است برای ساده کردن این فرآیند از دولت و فعال کردن تصمیم گیری ساخته شده با سرعت بیشتری. از آن گذشته استفاده می شود در طول Black شنبه bushfires زمانی که Brumby بود برتر و اندروز مسئول هماهنگ کننده سلامت پاسخ.

“شما نیاز به ایجاد یک کل بسیاری از تصمیمات بزرگ و شما نیاز به آنها را در موقع راه” Brumby می گوید. “عادی کابینه فرآیندهای نمی دهد که انعطاف پذیری و چابکی. برخی از مردم احساس می کنید کمی از سمت چپ اما آن است که تنها راه آن رو می شود.”

اوبراین هشدار می دهد که با ترک مجلس تا ژوئن 2, امتناع دولت به ایجاد یک نهاد مستقل نظارت مکانیزم به معنی اندروز دولت است که در معرض موشکافی ویکتوریا نیاز دارد. “برتر است و به طور موثر به حالت تعلیق پارلمان و او را کنار کابینه. آن را برای تصمیم گیری سریع? من مطمئن هستم که آن را ندارد. آن را برای تصمیم گیری خوب? من کردم من شک و تردید است.”

Brumby می گوید که مسائل دیگر خواهد بود و وزن در اندروز’ ذهن است.

در 11 سال پس از سیاه روز شنبه هنگامی که 173 نفر کشته شده اند ، Brumby اغلب رفته بر تصمیم گیری های او ساخته شده و هشدارهای او صادر شده و در روزهای منتهی به آن آتش سوزی.

“شما فکر می کنید اگر شما تا به حال شانس خود را دوباره خواهد شما را به انجام کارهای متفاوت است ؟ من فکر می کنم ما همه چیز را ما می تواند همه چیز را ما می دانستیم که در آن زمان اما البته شما متاسفم که وحشتناک از دست دادن زندگی است.

“در اینجا دانیل جلو و مرکز و تفاوت بین 50 مرگ و میر و یا 5000 مرگ و میر و یا 50,000 مرگ و میر است که چه سازی بود و نشان است عمیق. این چیزی است که او احساس خواهد شد. بنابراین او را قرار داده تا با یک بیت از انتقاد در مورد نگه داشتن مدارس بسته شده است. این چیزی است که رهبران انجام دهد.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de