سلاح های آتش سوزی و یک پلیس: سوالات پاسخ داده نشده را احاطه کرده N. S. داد و بیداد پروب

تورنتو — جزئیات تقریبا غیر ممکن است به این باور است.

یک 13.5-ساعت داد و بیداد که در سمت چپ 22 نفر مرده.

برخی از قربانیان که می دانستند مهاجم. دیگران که نیست. برخی از کسانی که به ضرب گلوله کشته شدند. دیگران که باقی مانده بودند در حال سوختن ساختمان ها و یا وسایل نقلیه در طول مهاجم 150 کیلومتر مسیر از طریق روستایی نوا اسکوشیا.

یک مهاجم که با پوشیدن معتبر RCMP و رانندگی تقریبا یک کپی دقیق از یک RCMP رزمناو. نهایی روبرو می شوند – این یکی واقعی مربوط به افسران پلیس – که به پایان رسید با 51 ساله مرگ انسان.

هم آنچه به رهبری گابریل Wortman به کشتی سوار در این دنباله از مرگ و نابودی در آخر هفته گذشته را نمی توان یک کار آسان است. پلیس گفت که آنها انتظار محققان به ماه نیاز به بررسی تمام 16 شناخته شده در صحنه جرم و تکمیل آنها شد.

علامت مندلسون سابق پلیس تورنتو قتل کارآگاه گفت: تحقیقات پیچیده است در بخشی به دلیل چهار نوع مختلف از صحنه های جرم و جنایت درگیر: سوخته وسایل نقلیه و خانه است که مجموعه ای در آتش سوزی خانه ها که در آن بودند رفتند اما هیچ آتش سوزی و حمله به محل اقامت خود ،

در صحنه های که در آن وجود دارد آتش سوزی گفت: در CTV خود را صبح و محققان سعی خواهد کرد برای تعیین چگونگی آتش سوزی آغاز شده و این که آیا قربانیان وجود دارد کشته شدند آتش سوزی و یا قبل از آنها تعیین شد. خانه پیچیده تر خواهد بود به دلیل ترس از سقوط از طبقه و یا دیگر نشانه هایی از بی ثباتی ساختاری. پلیس گفته اند که آتش سوزی مربوط به سازه و یا وسایل نقلیه حساب “بیش از پنج” از 16 صحنه های جرم و جنایت.

محققان نیز در تلاش برای تعیین چگونه بسیاری از اسلحه استفاده شد در داد و بیداد و چگونه آنها را به دست آورد و همچنین RCMP یکنواخت تهیه شد و هر چیزی که ممکن است آنها را به سمت یک انگیزه. پلیس نیز برای تعیین دقیق مسیر مهاجم استفاده می شود برای سفر از Portapique, N. S. به Enfield, N. S. و جابجایی آن است.

“آنها به دنبال هر سلاح که ممکن است دور انداخته کردن طرف جاده اما همچنین آنها در حال رفتن به در به دنبال خانه” مندلسون گفت.

چک کردن خانه در طول مسیر خواهد بود به خصوص مهم مندلسون گفت: به دلیل ترکیبی از راه دور و تنظیم و COVID-19 همه گیر به معنی پلیس را مجبور به رد کردن وجود قربانیان بیشتر و بیشتر صحنه های جرم و جنایت است که هنوز کشف نشده بوده اند.

“درها در حال رفتن به باید زدم و در” او گفت:.

پلیس گفته اند که برخی از این 22 نفر کشته می دانستند مهاجم در حالی که دیگران غریبه بودند به او. تمام قربانیان بزرگسالان به جز 17 ساله امیلی پهلو بود که یکی از سه نفر از اعضای خانواده کشته در یک خانه در نزدیکی مهاجم. لیست کامل قربانیان شامل یک مقطع از زندگی در نوا اسکوشیا از جمله یک پرستار و معلم یک RCMP افسر و یک آتش نشان بازنشسته.

بستگان برخی از قربانیان را سوال که چرا پلیس تنها با استفاده از رسانه های اجتماعی برای اطلاع عمومی در مورد داد و بیداد آن را به عنوان آشکار به جای ارسال هشدار به تلفن های تلویزیون و رادیو به عنوان انجام شده است در کودک ربایی و دیگر شرایط اضطراری. پلیس گفت که آنها معتقد بودند رسانه های اجتماعی بهترین راه برای برقراری ارتباط اطلاعات را بلافاصله به وضعیت تکامل یافته است.

صحبت کردن به اخبار CTV اطلس در سه شنبه, Nova Scotia برتر استفان مک نیل گفت که او ترجیح داده اند گسترده تر در ارتباط است.

“من می گویند در بهره مندی از حقیقت آن را باید ابلاغ بیشتر به طور گسترده ای با تعدادی از نمایندگی,” او گفت:.

اخبار CTV آموخته است که مهاجم به اعدام محکوم شد حمله در سال 2002. با توجه به اسناد دادگاه به او دستور داده شد تحت مشاوره برای مدیریت خشم و ممنوع از در اختیار داشتن سلاح گرم و مواد منفجره و هر منع سلاح برای نه ماه. او همچنین دستور داد به پرداخت جریمه و دریافت مشروط تخلیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de