“ما می خواهیم به توجیه’: آفت گذشته آفت در حال حاضر

“این نظریه دارای رخنه کرد به کتاب های تاریخ در طول زمان است. من امیدوارم که اتفاق نمی افتد با ووهان labs.”

طاعون او می گوید: تقریبا همیشه مقصر کسی است. آنفلوآنزای اسپانیایی سرزنش شد در اسپانیایی. مرگ سیاه سرزنش شد برای اولین بار در مغولان و بعد از آن یهودیان – که بسیاری از آنها گرد شده بودند در سراسر اروپا و زنده سوزانده.

“مورخان بسیار هماهنگ به این مفهوم است که زمانی که چیزی بد می آید همراه است که اغلب روشن بر روی یک اقلیت جامعه می گوید:” قهرمان.

در سراسر جهان قرون وسطی مورخان بوده است تبادل ایمیل روزانه, تلاش برای ردیابی آنچه اتفاق افتاده است در آفت گذشته و استفاده از آن برای پیش بینی آنچه که اتفاق می افتد با امروز همه گیر. “تا کنون می گوید:” قهرمان “ما شده اند در سمت راست این پول است.”

آفت هستند یکی از ویژگی های تاریخ بشر – نتیجه نهایی برای ما مقرون به صرفه ساخته شده طولانی در پیش است.

ترین بیماری های همه گیر در حال حیوانات بیماری که پرش به انسان و گسترش یافته است. برای که به اتفاق می افتد شما نیاز به مقدار زیادی از انسان ها زندگی در محله های نزدیک با حیوانات.

شکارچی-جمع زندگی کردن زمین در قبایل; fossilised باقی مانده است نشان می دهد هیچ سابقه ای شدید بیماری های عفونی مانند طاعون.

“این تنها زمانی که آنها اختراع, کشاورزی, هنگامی که آنها یک غذای اضافی به طوری که آنها می تواند زندگی می کنند نزدیک به هم و حیوانات زندگی می کنند در محله های نزدیک که زمانی که بیماری های همه گیر در آمده می گوید:” دانشگاه فلیندرز باستان شناس Dr Ania Kotarba.

آفت رخ می دهد به طور منظم در طول تاریخ: طاعون از آتن وبا امواج از بیماری است که نابود بومی استرالیایی و آمریکایی ها زمانی که مهاجران اروپایی فرود در سواحل خود را.

و در هر طاعون مورخان دیدن الگوهای مشابه.

همواره مردم به نوبه خود به کارشناسان به آنها را ذخیره کنید – هر کس که آنها گمان کسانی که کارشناسان بود.

امروز از آن است که اپیدیولوژی و واکسن محققان. در هنگام مرگ سیاه از آن بود دانشمندان در دانشگاه پاریس که سرزنش سرایت در یک “عجیب و غریب رابطه مشتری و زحل و مریخ که خراب هوا” می گوید: قهرمان.

و جان همیشه خوشحال به پرداخت هزینه برای درمان های معجزه آسا. عمدی خونریزی بود که معمولا استفاده می شود به عنوان یک پیشگیرانه برای مرگ سیاه; در حال حاضر مردم در حال خرید خون است که ادعا می شود با COVID-19 آنتی بادی در بازار سیاه است.

“همواره وجود دارد برخی از شارلاتان وجود دارد گفت: “این کار خواهد کرد’ می گوید:” دکتر جیلیان رایلی GP و پزشکی مورخ.

اجتماعی فاصله یک ویژگی طاعون پاسخ حتی قبل از مردم می دانستند و از وجود ویروس ها. برخی از شهرهای جداره خود را در مرگ سیاه برای جلوگیری از موارد جدید. پاپ کلمنت ششم قفل شده خود را در یک اتاق سنگ آتش خروشان روز و شب. طاعون به ما کلمه قرنطینه که می آید از ایتالیایی quaranta giorni – 40 روز قفل شده دور.

و تقریبا همیشه وجود دارد این است که جستجو برای یک قربانی.

دانشمندان می گویند COVID-19 شد و نتیجه اجتناب ناپذیر از قراردادن انسان و حیوانات به هم نزدیک. به همین دلیل است که توضیح به اندازه کافی خوب نیست برای ما ؟ چرا بسیاری از مردم به دنبال کسی مقصر است ؟

شاید نشان می دهد دانشگاه ملبورن تئوری توطئه محقق Dr رابین Canniford این دلیل است که مغز ما سخت سیمی به تبدیل اطلاعات پیچیده به ساده روایت.

“ما می خواهیم به توجیه و توضیح ناشناخته که باعث می شود ما ترس” او می گوید.

و مجموعه داستان zoonoosis بسیار سخت تر فروش از تصور کسی که راه رفتن این ویروس در خارج از آزمایشگاه.

استرالیا به عنوان منحنی مسطح, بسیاری از در حال حاضر ذهن خود را به آنچه در پیش روست. همه گیر باید به عنوان یک دکمه تنظیم مجدد برخی استدلال کرده اند به ما فرصتی برای بازسازی جامعه است.

دیگر آفت ناشی از شبیه آرزوهای بلندش برای اصلاحات. اما تاریخ نه روشن در مورد اینکه آیا بیماری های همه گیر باعث واقعی در دراز مدت تغییر دهید.

مرگ سیاه برای مثال کشته شدن بسیاری از مردم آن را ناشی از کمبود نیروی کار منجر به دستمزد بالاتر در بعضی از نقاط زمین های ارزان تر, تغییر شرایط زندگی و بیشتر آزادی های فردی برای طبقه پایین.

برخی استدلال می کنند این در نهایت منجر به کلی سقوط از بردگی. و نهادهایی که تا به حال موفق به محافظت از مردم از طاعون مانند کلیسا اعتبار از دست رفته. جدید تمایل به سوال ارتدکسی برخی استدلال می کنند در نهایت منجر به رنسانس بزرگ گل از علم و هنر در غرب است.

او استدلال می کند هیچ مدرکی دال بر مرگ سیاه از قرن 14 به طور مستقیم به پایان رسید فئودالیسم – آن را تحمل کرده تا به قرن 18 در فرانسه ،

“این حوادث اغلب خار تماس های اجتماعی و یا اخلاقی اصلاحات. اما کسانی که خواستار اغلب خیلی موثر است می گوید:” دکتر قهرمان.

“بیماری های همه گیر می تواند باعث تغییر اجتماعی, اما آنها همچنین می تواند تقویت های موجود در ساختارهای اجتماعی. ما باید بسیار با احتیاط.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de