ما به دنبال 300,000 درختان تنها برای پیدا کردن که جنگلهای انبوه در حال از دست دادن قدرت خود را برای کمک به بشریت

جنگل های استوایی توجه به هر یک از ما. آنها می خورد عظیم مقادیر کربن از اتمسفر ارائه حیاتی ترمز در نرخ تغییر آب و هوا. در عین حال تحقیقات جدید ما فقط منتشر شده در طبیعت را نشان می دهد که دست نخورده جنگل های استوایی در حال از بین بردن مراتب کمتر دی اکسید کربن از آنها استفاده می شود.

تغییر متناوب است. در سراسر دهه 1990 دست نخورده جنگل های استوایی – کسانی که بی ریا و با ورود به سیستم و یا آتش سوزی – حذف حدود 46 میلیارد تن دی اکسید کربن از جو است. این کاهش به حدود 25 میلیارد تن در 2010s. را از دست داد نزول ظرفیت 21 میلیارد تن دی اکسید کربن معادل یک دهه از سوخت های فسیلی تولید گازهای گلخانه ای از انگلستان و آلمان و فرانسه و کانادا ترکیب شده است.

چگونه ما رسیدن به چنین هشدار دهنده نتیجه و چگونه است که هیچ کس نمی دانست این قبل از ؟ پاسخ این است که ما همراه با 181 دیگر دانشمندان از 36 کشور – سال ها وقت صرف ردیابی فردی درختان در جهان ميرفتند.

این ایده به اندازه کافی ساده است: ما بروید و شناسایی گونه های درخت و اندازه گیری قطر و ارتفاع هر درخت در یک منطقه از جنگل است. سپس چند سال بعد ما بازگشت به دقیقا همان جنگل و دوباره اندازه گیری تمام درختان دوباره. ما می توانید ببینید که بزرگ شد که فوت کرد و اگر هر درخت رشد کرده اند.

این اندازه گیری به ما اجازه می دهد برای محاسبه چه مقدار کربن ذخیره شده در جنگل و چگونه این تغییرات در طول زمان. با تکرار اندازه گیری زمان به اندازه کافی و به اندازه کافی در مکان های ما می تواند نشان می دهد روند بلند مدت در کربن جذب.

بسیاری از جهان اولیه جنگلهای انبوه مناطق گرمسیری یافت می شوند در آمازون آفریقای مرکزی یا آسیای جنوب شرقی. هانسن/UMD/Google/USGS/ناسا CC BY-SA

این آسان تر است از انجام گفت. ردیابی درختان در جنگل های استوایی و چالش برانگیز است به خصوص در استوایی آفریقا به دومین گستره جنگل های گرمسیری در جهان است. به عنوان ما می خواهید برای نظارت بر جنگل ها هستند که به سیستم وارد شده و یا آسیب دیده توسط آتش ما نیاز به سفر کردن به گذشته جاده به گذشته ایجاد کرد و آخرین راه قبل از ما حتی شروع به اندازه گیری های ما.

اول ما نیاز به همکاری با کارشناسان محلی که درختان و اغلب مسن تر اندازه گیری است که ما می توانید پس از ساخت. سپس ما نیاز به مجوز از سوی دولت به علاوه توافق با روستاییان محلی خود را برای ورود به جنگل ها و کمک های خود را به عنوان راهنما. اندازه گیری درختان حتی در دور افتاده ترین مکان است که یک تیم کار.

این کار می تواند دشوار است. ما صرف یک هفته در یک ستاره شرق قایق رانی برای رسیدن به توطئه در سلنگا پارک ملی در مرکزی, جمهوری دموکراتیک کنگو انجام همه چیز را برای یک ماه در سفر از طریق مرداب برای رسیدن به توطئه در Nouabalé Ndoki پارک ملی در جمهوری کنگو و جرأت به لیبریا آخرین جنگل های پس از جنگ داخلی به پایان رسید. ما dodged فیل ها و گوریل ها و مارها بزرگ, گیر افتاد, ترسناک بیماری های مناطق گرمسیری مانند کنگو تب سرخ و به دقت از دست رفته یک شیوع ابولا.

Wading را از طریق مرداب در Nouabalé Ndoki پارک ملی. آیدا Cuní سانچز, نویسنده ارائه شده

روز شروع اولیه را بیشتر از یک روز در این زمینه است. تا در نور برای اولین بار در خارج از چادر خود را دریافت قهوه در باز کردن آتش. سپس پس از یک پیاده روی به طرح ما با استفاده از آلومینیوم ناخن ها که نمی درختان صدمه دیده است به برچسب آنها را با منحصر به فرد و اعداد و رنگ به علامت دقیقا همان جایی که ما اندازه گیری یک درخت بنابراین ما می توانید آن را در زمان آینده و قابل حمل نردبان به بالای buttresses از درختان بزرگ. به علاوه یک نوار اندازه گیری به درخت قطر و یک لیزر به zap ارتفاع درخت.

محققان در کامرون اندازه گیری 36 متر بالا درخت. Wannes Hubau, نویسنده ارائه شده

گاهی اوقات پس از یک هفته از سفر طول می کشد چهار تا پنج روز برای یک تیم از پنج نفر به اندازه تمام 400 تا 600 درختان بالاتر از 10 سانتی متر قطر متوسط هکتار از جنگل (100 متر × 100 متر). برای مطالعه ما این بود که برای انجام 565 تکه های مختلف از جنگل های گروه بندی شده در دو تحقیق شبکه های جنگل مشاهدات آفریقا و جنگل های استوایی رصدخانه شبکه و جنگل های بارانی آمازون موجودی شبکه.

این کار به معنی ماه به دور است. برای سال های بسیاری از هر یک از ما صرف چندین ماه از سال در زمینه نوشتن قطر اندازه گیری در ویژه ضد آب است. در مجموع ما به دنبال بیش از 300,000 درختان و ساخته شده بیش از 1 میلیون قطر اندازه گیری در 17 کشور جهان است.

مدیریت اطلاعات است که وظیفه عمده. آن همه می رود به وب سایت ما طراحی شده در دانشگاه لیدز ForestPlots.net که اجازه می دهد تا استاندارد, آیا اندازه گیری آمده از کامرون یا کلمبیا.

چندین ماه از تجزیه و تحلیل دقیق و چک کردن اطلاعات پس آیا به عنوان زمان دقیق بنویسید تا ما یافته. ما نیاز به تمرکز بر روی جزئیات از درختان فردی و توطئه در حالی که از دست دادن بینایی از تصویر بزرگ. این یک متعادل کننده عمل می کنند.

یکی از نویسندگان در Rep. کنگو با Noe مدینگو از Marien Ngouabi دانشگاه و دیگر راهنماهای محلی و محققان. آیدا Cuní سانچز, نویسنده ارائه شده

بخش نهایی تجزیه و تحلیل ما نگاه به آینده است. ما با استفاده از یک مدل آماری و برآورد آینده تغییر محیط زیست به تخمین می زنند که تا سال 2030 آفریقایی, جنگل,’ ظرفیت برای حذف کربن را کاهش 14 ٪ در حالی که آمازون جنگل ممکن است برای جلوگیری از از بین بردن دی اکسید کربن در مجموع 2035. دانشمندان از مدت ها می ترسید که یک زمین بزرگ غرق کربن را تبدیل به تبدیل شدن به یک منبع. این فرایند است که متاسفانه آغاز شده است.

کاهش کربن سینک ارائه نتایج بسیار تیره و تار اخبار و نه آنچه که ما می خواهم به گزارش. اما به عنوان دانشمندان ما باید یک کار است که به دنبال اطلاعات در هر کجا که آن را به ما طول می کشد. که می تواند بسیار به جنگلهای کنگو و یا بر روی تلویزیون به مردم بگویید که در مورد کار ما است. آن را حداقل ما می توانیم در آب و هوا اورژانس ما در حال حاضر زندگی می کنند هر چند. همه ما نیاز به بازی نقش مهمی در حل این بحران است.


کلیک برای عضویت اینجا را به ما اقدام آب و هوا در خبرنامه. تغییر آب و هوا اجتناب ناپذیر است. پاسخ ما به آن نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im