ما صحبت کرد و به صدها نفر از اعضای باند – در اینجا آنچه که آنها در مورد زندگی پشت میله های زندان

ایالات متحده incarcerates نسبت بیشتری از شهروندان خود را از هر کشور توسعه یافته در جهان با حدود 1.5 میلیون نفر در زمان خدمت در زندان است. اما برای هر کسی که کار نمی کند و یا زندگی در یک مرکز زندگی پشت میله های زندان تا حد زیادی با یک راز باقی مانده است. عمومی می شود یک نگاه اجمالی از زندگی در داخل تنها زمانی که وجود دارد شورش اعدام یا رسوایی.

به عنوان criminologists ما نه ماه را صرف مصاحبه با بیش از 800 زندانی در تگزاس در سال 2016. آنها به ما گفت در مورد زندگی خود را قبل و در طول زندان و همچنین قریب الوقوع خود را به بازگشت به جامعه یک سفر مشترک توسط بیش از 600 ، 000 نفر در هر سال.

ما همچنین متوجه شدند در مورد قابل توجهی در زندانها: باندهای.

ما در کتاب جدید خود می کشد و پشت پرده چگونه باندهای رقابت برای کنترل و ساختار زندگی در زندان. باندهای خوب بکار بردن قدرت پشت میله های زندان, اما آنها بیشتر شکسته و کنترل کمتر از مردم بر این باورند.

در خارج

با وجود نسبتا تحقیقات گسترده در باندهای خیابانی وجود دارد که تحقیقات کمی در باندهای در زندان است.

انجام تحقیقات در زندان نادر است چرا که آن سخت است برای به دست آوردن دسترسی. مقامات زندان تمایل به ریسک گریز و نفرت به اجازه خارجی ها در داخل دیوار. حتی اگر محققان داخل وجود دارد این امکان است که زندانیان نمی خواهد شرکت در مصاحبه. زمانی که این موضوع توسط باندهای این مسائل حتی بزرگتر.

که تجربه ما. حدود نیمی از مردم ما مصاحبه وابسته بودند و باندهای. باند و nongang زندانیان به ما گفت: “من می خواهم به جای شما صحبت از نشستن در سلول من.” آنها را دیدم مصاحبه به عنوان مسهل; آنها قادر به “همه چیز خاموش قفسه سینه خود را” به یک بی طرف.

“جنگ ماه’

زندان باندهای منفجر شد و در سراسر ایالات متحده با افزایش جرم حبس در 1980s. تگزاس زندان بودند باند-رایگان تا زمانی که جنگ های خونین را در 1984-85 بین مافیای مکزیکی و تگزاس سندیکا و همچنین Aryan Brotherhood و Mandingo رزمندگان. پنجاه و دو زندانی کشته شدند در 21 ماه دوره است که شناخته شده به عنوان “سال های جنگ.”

بیش از 50 باندهای مختلف نشان داده بودند در مطالعه ما. بسیاری از این باندهای فعال بودند در زندان و در خیابان. تمام 12 “تهدید امنیتی” گروه های یا STGs به عنوان آنها نامیده می شوند توسط مقامات زندان, مناسب, کلاسیک مشاهده از زندان باندهای: سازماندهی توطئه گر و خشونت. باقی مانده باندهای به نام “آمد.” اگر تهدید امنیتی گروه ها مانند جنایی سازمان های دسته هستند یک گروه از مجرمان بدون رهبری مشخص و جهت و یا ساختار.

نژاد و قومیت اهمیت به تمام باندهای. نزدیکی جغرافیایی بزرگ اجتماعی جور برای باندهای خیابانی; از آن است که نژاد و قومیت برای زندان باندهای. تقریبا همه از زندان باندهای تشکیل شده بود از یک نژاد یا قومیت.

مردم ما با صحبت روشن ساخته است که زندان باندهای در تگزاس هستند نه آنچه که آنها استفاده می شود. زندان باندهای بودند به عنوان “آبیاری” دیگر داشتن دندان برای به اجرا درآوردن قوانین به خصوص تهدید امنیتی قرار گرفتند. چند زندانی از جمله اعضای باند اعتقاد بر این است که باندهای نظم آورده به زندان و یا زندان های امن تر, یک ادعای اغلب ساخته شده در مورد زندان باندهای. درک قدرت قوی تر از واقعیت آن است.

دارای حق اعمال قدرت

در حالی که باندهای ممکن آهن شدید کنترل بیش از, زندان, زندگی, این امر می تواند به اشتباه فکر می کنم آنها عدم نفوذ است. اگر اعضای باند سرودن تنها اقلیتی از زندانیان حدود 20% در تگزاس با توجه به تحقیقات ما چگونه آنها خوب بکار بردن قدرت ؟

خشونت است.

باندهای استفاده از خشونت برای حل و فصل اختلافات و انضباط اعضا و حفاظت از منافع خود. داستان از خشونت هستند منتقل سراسر نسل برای اطمینان از حافظه زندگی می کند. “جنگ ماه” رخ داده است بیش از 30 سال پیش و در عین حال هنوز دستگاه های زیادی در ذهن مردم ما مصاحبه.

باندهای آوردن عطر و طعم های مختلف به زندان خشونت است. وجود دارد یک اثر چند برابر. خشونت حادثه مربوط به یک عضو باند گسترش استخر آینده قربانی و مجرم به دلیل جمعی باند هویت. بودن در یک باند یعنی با فرض این بدهی.

پیوستن به باند

برای uninitiated زندان ترسناک است. مردم محروم از هویت خود نقش و وضعیت از خارج است. حدود نیمی از جمعیت زندان محکوم کیفری و جرم. پیوستن به یک باند به نظر می رسد مانند یک تصمیم خوب.

تحقیقات ما نشان می دهد که حدود 10 درصد از زندانیان در تگزاس پیوست یک باند برای اولین بار در زندان در حالی که یکی دیگر از 10 ٪ وارداتی خود را باند وابستگی از خیابان. وضعیت و حفاظت شد دلایل متداول برای پیوستن به یک باند در زندان های زیادی در خیابان. اما ایدئولوژی نیز مهم مانند نژاد برتری یا vigilantism که ما به ندرت مشاهده در باندهای خیابانی.

هنوز هم بسیاری از زندانیان را تا پایان در باندهای. این درست است حتی اگر اجتناب از باندهای سخت تر است در زندان از در خیابان. Nongang اعضای خود وابستگی “چک” و اغلب استخدام در زمانی که آنها بر روی یک واحد. کسانی که می خواهند برای جلوگیری از باندهای استناد خود را با دین و همجنس گرایی و یا حتی وضعیت به عنوان مجرم جنسی – اکثر باندهای بان زندانیان محکوم به جرایم جنسی – به عنوان دلیل برای نه برای پیوستن به.

خون در, خون

آن را یک بار بر این باور است که هنگامی که شما پیوستن به یک باند شما هرگز می تواند ترک. Criminologists باید کنار این افسانه در میان باندهای خیابانی; افراد جوان ترک دار و دستههای منظم و معمولا بدون پیامدهای مانند خشونت است. ما همچنین پیدا کردم این بود که در مورد زندان حتی برای تهدید امنیتی قرار گرفتند.

سرخوردگی پیشرو دلیل برای ترک. اعضای باند در نهایت تحقق بخشیدن به آنها به فروش می رسد لایحه کالا در باندهای. Snitching, قربانی, سلول انفرادی و تاخیر در آزادی مشروط متبلور نارضایتی باند زندگی است.

ترک یک باند سخت تر است در زندان است. پیاده روی به دور است نه یک گزینه معتبر. اعضای باند به دنبال اجازه و یا “به اطلاع” از نیت به ترک و یا ثبت نام در سیستم زندان دو سال خروج از برنامه.

بلوک بر روی رمپ باز کردن رمپ

با وجود دهه تلاش شکستن چنگال باندهای در زندان ناموفق بوده است. به “گلوله نقره ای” به سادگی وجود ندارد.

قرار دادن اعضای باند در سلول انفرادی است که تصور می شود یک راه حل, اما این یک رویکرد مدیریت. این امر به کمک یک گروه به گلوله زخم است که می تواند صدمه دیده بیش از کمک به. و one-size-fits-all رویکردهای توانبخشی نادیده گرفتن چمدان باند وابستگی.

به رقابت برای کنترل باندهای نیاز به شماره به همین دلیل است که با تمرکز بر نقاط ورود و خروج را ارائه می دهد امید برای کاهش قدرت باندهای در جذب اعضای جدید و تشویق اعضای فعلی را ترک کنند.

انجام هیچ چیز تنها اجازه می دهد تا این مشکل به چرک و رشد است. زندانیان امروز در نهایت تبدیل به همسایه ها, مذهبی, عبادت و کارکنان از فردا. ما می خواهیم مردم را به ترک زندان در یک وضعیت بهتر از آنها وارد شده است. که به معنی موثر پاسخ به باندهای.

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im