زمانی که در جنوب دشت بزرگ از ما رنگ باخته با یک سری از خشکسالی در دهه 1930 آن را به حال یک unparalled تاثیر بر کل کشور است. در ترکیب با دهه بیمار توصیه کشاورزی, سیاست, نتیجه گرد و غبار باول. عظیم گرد و غبار آغاز شد و در سال 1931 و ویران کشور عمده حبوبات تولید مناطق. ما گندم و ذرت تولید سقوط کرد توسط 32 درصد در سال 1933 و در ادامه به سقوط برای بقیه از این دهه به عنوان خشکسالی رسید.

1934, 14 میلیون هکتار از زمین های کشاورزی تخریب شد فراتر از استفاده از در حالی که بیشتر از 51 میلیون هکتار (تقریبا سه چهارم حجم تگزاس) به سرعت در حال ریختن آن خاک. میلیون ها نفر از مردم خود را از دست داده معیشت. این مهاجرت که به دنبال آن بود که جاودانه در جان Steinbeck رمان انگور از خشم.

اما چه عواقب خواهد اختلال مانند گرد و غبار باول در حال حاضر زمانی که دشت بزرگ از ما هستند و نه فقط در ناحیه سرسبز از امریکا اما یک تولید کننده عمده اصلی غلات و حبوبات است که صادر شده در سراسر جهان ؟ به عنوان بخشی از یک تیم بین المللی از محققان به ما زد و یک شبیه سازی کامپیوتری برای پیدا کردن.

یک نقشه از ایالات و استان ها بیشتر متاثر از گرد و غبار باول 1935-1938. سرویس حفاظت خاک

بیشتر تخم مرغ در کمتر سبد

امروز بازار جهانی مواد غذایی سیستم متصل تر از همیشه. اختلالات عمده برای تولید در یک منطقه مانند گرد و غبار باول ایجاد می شود می تواند یک اثر موج دار شدن در جهانی عرضه مواد غذایی و قیمت.

تجارت مواد غذایی شده است به سرعت در حال افزایش از اواسط 1900s و 80 درصد از جمعیت جهان در حال حاضر زندگی در کشورهایی که واردات مواد غذایی بیشتر کالری از آنها صادرات است. برای تقریبا نیمی از ما وابستگی وارداتی کالری و پروتئین افزایش یافته است و در طول سه دهه گذشته و در حالی که تقریبا دو سوم از مردم به طور فزاینده ای تکیه وارداتی میوه ها و سبزیجات ضروری پرمصرف است.

بسیاری از کشورها اعم از نسبتا کوچک کشورهایی مثل فنلاند به شدت پرجمعیت چین و هند در حال افزایش اعتماد خود را بر واردات در حالی که کاهش تعداد لینک های تجاری اساسا قرار دادن بیشتر از تخم مرغ های خود را در کمتر سبدهای. در همان زمان چند کشور در حال تبدیل شدن به هاب جهانی تولید مواد غذایی مانند آمریکا و برزیل که تسلط بر صادرات سویا استفاده شده است که عمدتا به عنوان خوراک حیوانات است.

آبشاری شوک

با توجه به اخیر شبیه سازی یک کاهش در ما تولید گندم همان قدر که رخ داده است در طول گرد و غبار باول (حدود 30% بیش از چهار سال متوالی) خواهد نایاب تقریبا تمام ذخایر گندم در آمریکا و کاهش ذخایر جهانی با 31 درصد. از آنجا که ما یکی از بزرگترین صادرکنندگان گندم است و بسیاری از لینک های تجاری, نزدیک به تمام کشورها تحت تاثیر قرار خواهد.

کاهش ذخایر گندم می تواند باعث کمبود محصولات مانند آرد و ماکارونی و نان آنها را بیش از حد گران برای بسیاری از افراد برای خرید به خصوص در کشورهای فقیر. حتی اگر یک کشور نیست تجارت گندم با ما به طور مستقیم آبشاری اثرات تولید شوک احساس می شود می تواند از طریق دیگر شرکای تجاری. کشورها به دنبال نیازهای خود را با عرضه محدود از ما نیاز به افزایش واردات از جاهای دیگر و کاهش صادرات خود را عبور در این اختلال به دیگر شرکای تجاری.

سقوط آمریکا در تولید گندم را جهانی عواقب. Maradon 333/شاتر

به عنوان جهانی ذخایر غذایی کوچک کردن آن برگ جهان و حتی بیشتر در معرض شوک آینده. بدون این بافر محصولات گندم و احتمال جیره بندی به طور مستقیم به افزایش قیمت جهانی مواد غذایی.

گرد و غبار باول شبیه سازی نشان میدهد که چگونه تجارت انتقال می تواند عواقب ناشی از تولید شوک در یک بخش از جهان به کشورهای دور. اما تجارت جهانی یک شمشیر دو لبه است. آن می تواند کمک به غلبه بر موقت کمبود در عرضه محلی و فعال کردن غنی و مغذی در رژیم غذایی. جهانی شدن منتقل شده تولید مواد غذایی به مناطق که در آن آن را کارآمد تر – این که آیا از نظر اقتصادی هزینه و یا منابع مانند زمین و آب است. این کمک به صرفه جویی در ک و آب و اجازه جمعيت رستگار حتی محلی که در آن منابع کمیاب هستند.

ساختمان انعطاف پذیری

این COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر منجر به برخی از کشورها محدود کردن صادرات مواد غذایی با پتانسیل برای کمبود. اما خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی باعث شوک در تولید مواد غذایی هستند بلندی بیش از حد.

گرم شدن آب و هوا تشدید شدید آب و هوا مانند خشکسالی و سیل و طوفان و خطر همزمان شکست محصول در سراسر جهان است. در شروع سال 2020 غیر منتظره ای, مرطوب, آب و هوا کمک نژاد کنیا بدترین ملخ شیوع بیش از 70 سال که دارای پتانسیل است که به مصرف گسترده هکتار از محصولات زراعی است.

اما حتی با خیلی قطعیت و ریسک آن را سخت به تصور کنید که مردم از دست دادن مزایای جهانی مواد غذایی سیستم. آیا هر یک از ما واقعا می خواهید برای رفتن به عقب به زمانی که ما می تواند لذت بردن از مواد غذایی از نقاط دوردست و آب و هوای مختلف در هر زمان از سال است ؟

یک کشاورز مبارزه با ملخ نزولی در محصول ذرت در Enziu کنیا. دای KUROKAWA/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE

ادامه مطلب: آب و هوا ما این است که مانند بی پروا بانکی قبل از تصادف – از آن زمان به بحث در مورد کوتاه مدت سقوط


اما شاید ما باید سوال تمایل برای بهره وری است که محور این سیستم در حال حاضر و به جای هدف به ساخت یکی است که می تواند مقاومت در برابر شوک.

کشاورزان در مقیاس کوچک گیاه مختلف محصولات برای اطمینان از شکست یکی نیست یک فاجعه است. همان اصل را می توان در یک مقیاس بسیار بزرگتر به بازار جهانی مواد غذایی سیستم. تهیه طیف متنوعی از غذاهای اصلی و منابع برای رشد آنها می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که شکست یکی از مولفه – این که آیا آن را یک منبع پروتئین یا یک شریک تجاری رو به رشد آن می تواند جبران می شود دیگر.

مدرن گرد و غبار باول شبیه سازی می تواند کمک به روشن کردن برخی از خطرات سیستمیک در بازار جهانی مواد غذایی سیستم اما COVID-19 همه گیر است بهتر تظاهرات چگونه شکننده ما hyperconnected جهان است. به جای سعی کنید به بازگشت به راه چیزهایی که قبل از بحران در کشور باید این فرصت را به تبدیل این سیستم به چیزی بیشتر انعطاف پذیر به طوری که زمانی که بعد از عمده اختلال بازدید ما آماده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im