“ما نیاز به بیمار’: بومی خواستار گفت و گو میان راه آهن محاصره

تورنتو — بومی رهبران در حال تماس با دولت به تعامل با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد در امید پیدا کردن یک پایاپای راه حل برای ادامه راه آهن محاصره است.

“من فکر می کنم ما باید صبور باشید و ببینید چه چیزی گفت و گو خواهد آورد” مجمع از اول ملت ملی رئیس پری بللگرد گفت: صبح روز سه شنبه.

“ما مردم اقدام هستند زیرا آنها می خواهند برای دیدن عمل است. و زمانی که آنها را ببینید مثبت عمل توسط بازیکنان کلیدی هنگامی که آنها را ببینید یک تعهد به گفت و گو برای رسیدگی به این وضعیت دشوار مردم پاسخ خواهد داد در راه مثبت.”

بللگرد ملحق شد توسط چهار نفر دیگر رهبران بومی در یک کنفرانس مطبوعاتی در اتاوا اما گروه تقسیم شد یا نه محاصره باید به پایان رسیده است.

Mohawk شورای Kanesatake Grand رئیس سرژ Otsi سیمون مواجه فوری واکنش پس از او به نام برای محاصره به پایین آمده است.

“راه های بسیاری وجود دارد برای نشان دادن حمایت. وجود دارد بسیاری از راه های اعتراض به چیزی. آن قرار می دهد مقدار زیادی از فشار بر دولت ها و صنعت است. آیا ما در راه آهن راه بندان به عنوان داشتن در خدمت هدف خود را برای در حال حاضر ؟ من به سادگی شفاعت با معترضان که شما نقطه خود را رتبهدهی نشده است ؟ اتحاد دولت و صنعت درک ؟ من فکر می کنم آنها” سیمون گفت.

“در حال حاضر از بین بردن محاصره معنا نیست که شما تسلیم هر چیزی. این فقط بدان معنی است که شما بگویید دولت ما قصد داریم برای نشان دادن حسن نیت است.”

مدت کوتاهی پس از آن نظرات یک گروه کوچک از فعالان خارج سیمون اداری در کبک به صدای نا امیدی با رهبر.

Mohawk شورای Kahnawake Grand رئیس جوزف نورتون نیست تا آنجا که به تماس برای محاصره به پایان و به جای اصرار داشت که وجود دارد چند کلید مراحل قبل از آن اتفاق می افتد.

“در برخی از نقطه در زمان این است برای رسیدن به پایان مسالمت آمیز. اما در عین حال خاصی وجود دارد که تضمین می کند که همه به دنبال آن است که نیاز به در محل قرار داده. همه احزاب باید قادر به کار با هم به اطمینان حاصل شود که اتفاق می افتد. آن را وقت در یک گروه از مردم” نورتون گفت.

“کسانی که مردم در خط مقدم نیاز به اطمینان که صدای خود را شنیده است که این اقدامات است که آنها باید معنی و چیزی مثبت خواهد آمد که. بنابراین وقتی اتفاق می افتد که پس از آن شما در حال رفتن به دیدن یک پشتوانه خاموش و آرام وضوح به این.”

Tyendinaga Mohawk رییس شورای Donald R. Maracle که می آید از Belleville, Ont. جامعه که در آن یکی از عمده محاصره در محل حاضر می گویند که آیا یا نه او فکر می کند این محاصره باید پایین آمده است.

“من نمی خواهم به چیزی می گویند که تنها ملتهب افرادی که معترض هستند نه تنها در جامعه بلکه در سراسر کشور” Maracle گفت.

در عوض, او گفت:, گفتگو نیاز به تمرکز مستقیما بر روی مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و نگرانی های خود را درباره پروژه خط لوله عبور از قلمرو خود را.

“ما نیاز به شنیدن سنتی از سران آنچه در آن است آنها شی و به آنها پیشنهاد را به جدول است که باید در نظر گرفته شود. و این که در آن باید توجه کرد.

هر راه حل ممکن است مدافع سابق شمال منیتوبا grand رئیس شیلا شمالی گفت: باید آن را محلی و نه بللگرد و نه مجلس از سازمان ملل می تواند صدا برای تمام مردم بومی.

“او می تواند کمک و هماهنگی که نیاز به وجود و نشان دادن اهمیت آنچه باید برجسته شده است. اما پس از آن او نیاز به خارج شدن از راه و اجازه دهید که واقعی dialogue اتفاق می افتد” شمالی گفت:.

معترضان در سراسر کانادا در حال مسدود کردن خطوط راه آهن در چه بسیاری از توصیف به عنوان همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که مخالف ساخت و ساز ساحلی GasLink پروژه خط لوله از طریق قلمرو خود را. پروژه تایید شده است با انتخاب گروه شوراها در طول مسیر.

کسانی که به محاصره در آورده اند و ترافیک راه آهن متوقف شد. CN راه آهن گفت: آن را به حال هیچ چاره ای جز انصراف از کل آن شرقی شبکه ریلی و از طریق قطار راه آهن خدمات متوقف شده است در سراسر کشور.

رهبران کسب و کار باید ابراز نا امیدی بیش از محاصره و به نام دولت فدرال را سریع و قوی عمل برای پایان دادن به خاموش کردن.

“آسیب های وارده بر اقتصاد کانادا و در رفاه همه شهروندان ما مانت با هر ساعت است که این غیر قانونی اختلالات مجاز به ادامه” نامه ای به ترودو در روز سه شنبه با رهبران کسب و کار می خواند.

روز سه شنبه نخست وزیر جاستین ترودو خطاب بحران در یک سخنرانی در مجلس عوام خواستار اختلافات یک “لحظه بحرانی” برای کانادا.

“درست مثل ما نیاز به معترضان و رهبران بومی به شرکای ما نیز باید تمام کانادایی ها برای نشان دادن عزم و همکاری” او گفت:. “ما نمی توانیم این مشکلات را حل کند در حاشیه. که نه راه به جلو. من می دانم که مردم صبر در حال اجرا است ، ما نیاز به پیدا کردن یک راه حل است. و ما نیاز به پیدا کردن آن در حال حاضر.”

خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer ناودان نخست وزیر این سخنان خواستار آنها را “ضعیف ترین پاسخ به یک بحران ملی در تاریخ کانادا.”

“ایستاده بین کشور ما و رفاه است که یک گروه کوچک از فعالان رادیکال بسیاری از آنها را کمی به هیچ اتصال به ملل و جوامع است. یک دسته از فعالان سیاسی رادیکال و افراطی که نمی خواهد استراحت تا زمانی که ما در صنعت نفت و گاز است که به طور کامل تعطیل,” Scheer گفت.

در محاصره نزدیک Belleville کارن رندال Blanchet متوقف شده به دست کردن پیتزا و قهوه به معترضان. او به ارمغان آورد او دو فرزند به همراه او برای بازدید.

“من فکر می کنم که بسیاری از مردم بر این باورند که این یک اعتراض های خشونت آمیز و آن را نه. این یک تظاهرات مسالمت آمیز توسط مردم که در حال تلاش برای حفاظت از محیط زیست” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im