در حال حاضر ما ببینید که اتهام آهسته به اعلام اورژانس و آهسته به انتقاد چین است. در حقیقت این بود که طراحی شده به صورت مستقل و یا انتقادی. هدفمند عضویت در سازمان کشورهای عضو با یکدیگر رقابت برای نفوذ در پیشرفت خود و منافع جمعی.

این است که نان و کره از multilateralism نه فاسد و نه خوش خیم; به سادگی سهامداران خود را می گویند در رهبری و استراتژی. دولت-ملت تنه برای بالا شغل و تخصیص منابع.

Donald Trump has halted US funding of the WHO.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است متوقف به ما بودجه است.اعتبار:بلومبرگ

چین استفاده کرده است خود را برتر از نفوذ جهانی جنوبی به جای نامزد خود را در این کار بالا است. ایالات متحده و بریتانیا و بنیاد گیتس استقرار اهرم مالی برای شکل دادن به سیاست اما در حالی که دیگران بزرگ شما ممکن است یک صندلی در پشت میز و سر آن میز می رود به بزرگترین اهدا کننده اما به ملت که صرف آن پول bankrolling و پل ها و جاده ها و سدها در سراسر جهان در حال توسعه.

تا بود Ghebreyesus خیلی آهسته به در تماس با یک “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی”? درخواست کمیته مستقل که “توصیه” Ghebreyesus که در آن هر دو ایالات متحده و چین نشسته است. در ابتدا تقسیم احتمالی آن برای حمایت از چنین تماس محتاط بود. Ghebreyesus اعلام کرد به هر حال.

به فرض این بحث صرفا فنی است ساده لوحانه است. Ghebreyesus بدون شک می یابد خود را در یک به طور مشابه, invidious موقعیت یعنی قدرتهای بزرگ به عنوان بالا به ما سلامت متخصص Anthony Fauci می کند در کاخ سفید است. Fauci هدایت کاخ سفید سیاست به انجام کار درست فقط به عنوان سران چند جانبه موسسات همواره انجام می شود.

بود که مردد برای تماس برای ممنوعیت سفر? کاملا. این بود که سخت سیمی به مذاکرات بین المللی بهداشت, قوانین و مقررات که در زمان 10 سال به حل و فصل. عضو هرگز می خواستم ژنو دخالت در تجارت و یا تحرک در یک بحران است اما در حال حاضر آنها cry عدم عمل است.

Minister for Foreign Affairs Marise Payne has expressed her reservations about the WHO.

وزیر امور خارجه Marise پین است ابراز رزرو در مورد چه کسی است.اعتبار:Alex Ellinghausen

لاستیک در حال حاضر آمار جاده ها و تهمت است که منحرف کردن توجه از خود شکست خورده پاسخ. دیگران در ما نیز درد با که; Ghebreyesus هرگز خود را ، آنها از جنگ با وجود این که بزرگترین کمک کننده.

اما Ghebreyesus است که شاید موثر ترین مدیر کل پس از Gro Harlem Brundtland 20 سال پیش. او prescient در ایجاد یک بخش جدید از آمادگی اضطراری و قبل از این بحران در اوایل سال 2019. و گاو مقدس مانند چرخش کارکنان و شیوه های استخدام نیز خطاب شده است. تخصص مستقر در ژنو اعزام شده است و نزدیک به اکشن و جدید دانشمند ارشد است تقویت ارتباط با دانشگاه.

Ghebreyesus برنده انتخابات عادلانه و مربع و بلافاصله شروع به اصلاحات. در حال حاضر در یک نقطه در تاریخ که در آن رهبری مورد نیاز است شبیه هیچ دیگر او خطر تبدیل شدن به یک پیاده; گروگان به ما سیاست داخلی سوريه شیفت به سمت چین هژمونی و یک بازی عبور از این بحران که به سود هیچ کس نیست.

پین در حال حاضر شرط بندی هر یک از راه تماس برای بررسی در حالی که اشاره کرد که مهم منطقه ای سهم. که هیچ چیز بد; سلامت عمومی جامعه شده است زنگ زنگ زنگ برای سال جهان در حال حاضر می داند که چرا. ارزیابی می تواند منجر به یک قدرت که است که کمتر مرهون داخلی وزارتخانه های بهداشت و بهتر قادر به بالا بردن صدای خود را.

در حال بارگذاری

اما ما نمی توانیم دوباره اماده کار کردن کشتی در سرعت کامل در یک طوفان است. در این مرحله بحران آن همه دست به دست در عرشه. استرالیا منحصر به فرد وابسته آسیا پرجمعیت و آسیب پذیر اقتصاد. جهان نیاز دارد که مانند قبل از هرگز. مناقشات سیاسی بر تغییر کوچک با اقتصاد جهانی در یک وقفه متناوب است حماقت. زمان برای اصلاحات خواهد آمد. در حال حاضر ما در Ghebreyesus منحصر به فرد قادر به رهبر قوی با پشتیبانی جهانی. ما باید پشت سر او و ایجاد همبستگی ما نیاز به آب و این بحران است. آن را برای رفتن به یک مسافت های طولانی.

بن Rolfe است اجرایی این بیماری مسری تهدید ابتکار در سنگاپور و ارشد سابق بهداشت و درمان متخصص در وزارت امور خارجه و تجارت است. او دارای مدرک دکترا در سیاست های بهداشتی و یک شخص از دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو