من در مورد شما نمی دانم, اما من می تواند انجام دهد با خنده در حال حاضر. از هر فرصتی برای تماشای سرگرم کننده تلویزیونی کمدی نشان می دهد می تواند اثبات تونیک همه ما نیاز دارند. آن را ممکن است یکی از چیزهایی که بسیار مهم برای کمک به ما از طریق یک کار بسیار عجیب و غریب دوره است.

اما یک مشکل وجود دارد. تلویزیون را نشان می دهد و موقعیت های کمدی معمولا پخش در مقابل مخاطبان انبوه و با این شرکت را تکذیب کرد, در حال صندلی خالی و کمبود فضای قصد خراب کردن تجربه است ؟ “خنده کنسرو شده”, تفرقه و اغلب اشتباه گرفته ابزار فقط ممکن است کمک کند.

این Laff جعبه

اصطلاح “خنده کنسرو شده” است که اغلب نسبت به آمریکا مهندس صدا چارلی داگلاس که ابداع این روش در اواخر 50s.

خالق ‘Laff جعبه’, مهندس صدا چارلی داگلاس. ویکیمدیا

مخاطبان غیر قابل پیش بینی هستند آنها اغلب خنده در زمان اشتباه و گاهی اوقات نه در همه. به عنوان نویسنده جنیفر Keishin آرمسترانگ اشاره کرد داگلاس اطراف کردم این از قبل ضبط شده نشان می دهد که با ویرایش و تنظیم ضبط شده خنده و تغییر آن فقط در مکان درست است.

داگلاس بود مشتاق به روش و نیز اعتبار برای ایجاد “Laff جعبه” – یک دستگاه است که اجازه یک مجموعه از ثبت واکنش به دروغ وارد شده را نشان می دهد.

با هر فشار دکمه و پشت سر هم ضبط شده خنده مخاطبان را در خانه احساس عجیبی مجبور به خنده همراه است. سوفی اسکات شناختی و عصب شناسی توضیح می دهد که “اضافه کردن خنده به یک شوخی را افزایش می دهد شوخ طبعی ارزش هر چقدر خنده دار و یا unfunny شوخی است”. اسکات و محققان ایجاد یک آزمایش با استفاده از کنسرو خنده و “پدر و جوک” را به نقطه خود را. معروف بد کنندگان خود را به حتی در آنهایی که بدتر.

در حالی که داگلاس ممکن پیشگام یک دستگاه لطفا به مدیران تلویزیون در سراسر جهان, اما مخاطبان بودند به آرامی تبدیل شدن به آگاه باشید که خنده جعلی بود.

جعلی می خندد

رمان نویس و نمایشنامه نویس Michael J. Buchanan-دان نشان می دهد که اگر چه کنسرو خنده ادامه داد: برای استفاده از طریق 60s و 70s:

خنده کنسرو شده را به اندازه کافی به محدوده اصیل انتقال چنین پیچیده احساسات انسانی, بنابراین, هنگامی که آن را با استفاده از آن فاقد ظرافت, خودانگیختگی ناتورالیسم و اغلب منطق است.

در حالی که اگر درج جعلی خنده به معنای نویسندگان و تولید کنندگان تضمین شده بودند در پاسخ به این مواد آن است که آیا خوب است یا نه.

Buchanan-دان می گوید که خنده کنسرو شده استفاده نمی شود دیگر با وجود بسیاری از (تلویزیون منتقدان شامل) تفکر است که آن را هنوز هم است. 30 دقیقه نمایش کمدی با مخاطبان زنده ساعت طول می کشد به ثبت و مخاطبان است که سخت کار می کرد برای واکنش خود را. اگر چیزی به پایان می رسد تا صدایی غلط این روزها این است که به سادگی به دلیل مخاطبان خستگی. بسیاری از نشان می دهد ثبت “را به عنوان زندگی می کنند”, به کمی ویرایش و honed برای پخش بعد. این می تواند منجر به یک کمی غیر طبیعی با کیفیت در صدای خنده است که شروع و یا قطع در لحظه مناسب با همه خندیدن کاملا هماهنگ است. هدف اصلی از داگلاس با دقیق صدا دستکاری زندگی می کند.

کانال 4, نشان, گذشته, پا, یک کمدی زنده نشان می دهد که جرات پیدا می خندد از هفتگی موضعی حوادث یکی از اولین به شجاع قلمرو جدید از بازی به خالی مخاطبان است. آن را دشوار است برای گرفتن خنده از همه گیر اما گذشته پا به آن بهترین شات خود را و ساخته شده Laff جعبه بسیار قابل مشاهده بخشی از نشان می دهد. با میزبان آدم تپه مسئول یک سری از دکمه های اختصاص داده شده برای خنده, کف زدن ناله و کریکت برای تلفن های موبایل برای هر جوک که سقوط تخت. این احساس مانند کسب و کار به طور معمول با خنده یک مقدار زیادی – حتی زمانی که جوک بود ملاقات با کریکت برای تلفن های موبایل.

همان را نمی توان گفت برای بی بی سی نشان می دهد باید یه خبر برای شما که احساس از دست داد. بدون پری از مشارکت مخاطبان موضعی اخبار مسابقه نشان می دهد می آید در سراسر به عنوان کمی بیش از یک ویدئو کنفرانس. آنها تا به حال کمی چاره ای جز قرار دادن نشان می دهد در انزوا و مهم نیست که چگونه کاریزماتیک میزبان آن می تواند با چیزی اضافی برای کمک به آن را کرایه بهتر است.

اگر ضبط شده خنده است که در واقع رفتن به بازگشت به طور موقت به صفحه نمایش ما آن را unenviable انتخاب رو تولید برنامه های که آیا برای استفاده از آن یا نه. به هر صورت شرایط فعلی چیست ما در حال رفتن به نیاز به سرگرم کننده را نشان می دهد و ما در حال رفتن به نیاز به خنده واقعی و یا کنسرو شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de