ما ممکن است قادر به از بین بردن coronavirus اما ما احتمالا هرگز ریشه کن کردن آن است. در اینجا تفاوت

در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان, استرالیا و نیوزیلند انجام داده اند یک کار استثنایی کنترل COVID-19.

به عنوان از آوریل 7 وجود دارد 794 فعال موارد COVID-19 در استرالیا. تنها 62 شد و در بیمارستان است.

این وضعیت در نیوزیلند است مشابه با 136 فعال موارد تنها دو نفر از آنها در بیمارستان است.

اگر ما در ادامه این مسیر می تواند به ما در از بین بردن COVID-19 از استرالیا و نیوزیلند چقدر است ؟


ادامه مطلب: بله, ما در حال مسطح coronavirus منحنی اما مدل سازی نیاز به اطلاع رسانی چگونه ما شروع به کاهش محدودیت


کنترل –> حذف –> ریشه کنی

به منظور پاسخ به این سوال ما اول نیاز به درک آنچه که به معنی حذف در زمینه بیماری و چگونه آن را متفاوت از کنترل و ریشه کنی.

کنترل بیماری زمانی است که ما شاهد یک کاهش در بروز بیماری و شیوع (موارد جدید و موارد فعلی) به عنوان یک نتیجه از بهداشت عمومی اقدامات است. کاهش معنی نیست که به صفر موارد اما نه به یک سطح قابل قبول.

متاسفانه هیچ اجماع در مورد آنچه قابل قبول است. آن می تواند متفاوت از بیماری به بیماری و از حوزه قضایی به حوزه قضایی است.

به عنوان مثال وجود دارد تنها 81 موارد سرخک گزارش شده در استرالیا در سال 2017. سرخک در نظر گرفته شده است تحت کنترل در استرالیا.

در مقابل سرخک است نه به عنوان کنترل در نیوزیلند که در آن وجود دارد شیوع در 2019. از 1 ژانویه تا سال 2019 به فوریه 21, 2020, نیوزیلند ثبت 2,194 فتح کرد گرفته شد سرخک موارد است.

ما با موفقیت مسطح منحنی. اما چه می آید بعدی ؟ James Ross/AAP

برای حذف بیماریوجود دارد باید صفر در موارد جدید این بیماری در یک منطقه جغرافیایی تعریف شده. هیچ دوره زمانی تعریف شده این نیاز به پایدار – معمولا بستگی به دوره کمون بیماری (زمان بین بودن در معرض ویروس و شروع علائم).

برای مثال در جنوب استرالیا دولت این است که به دنبال برای 28 روز جدید کروناویروس موارد (دو دوره کمون COVID-19) قبل از آنها را در نظر آن حذف شده است.

حتی زمانی که یک بیماری حذف کرده اند ما همچنان مداخله اقدامات مانند مرز کنترل و نظارت تست برای اطمینان از آن نمی گردد.

برای مثال در استرالیا, ما با موفقیت حذف سرخجه (سرخک آلمانی). اما ما حفظ واکسیناسیون فرزندتان برنامه ریزی و نظارت بیماری برنامه.


ادامه مطلب: نیوزیلند coronavirus بین بردن استراتژی ایران یک ملت است. می که وحدت outlast مستند?


در نهایت ریشه کنی بیماری است که در آنجا صفر است بروز در سراسر جهان از بیماری های زیر عمدی تلاش برای خلاص شدن از آن. در این سناریو ما دیگر نیاز به مداخله اندازه گیری شد.

تنها دو بیماری های عفونی اعلام شده است ریشه کن شده توسط سازمان جهانی بهداشت – آبله در سال 1980 و rinderpest (یک بیماری در گاو ناشی از paramyxovirus) در سال 2011.

فلج اطفال است و نزدیک به ریشه کنی فقط با 539 موارد گزارش شده در سراسر جهان در سال 2019.

گینه worm بیماری نیز نزدیک با مجموع فقط 19 موارد انسان از ژانویه تا ژوئن 2019 در سراسر دو کشور آفریقایی.

چه مرحله ما با COVID-19?

در استرالیا و نیوزیلند ما در حال حاضر COVID-19 تحت کنترل است.

نکته مهم در استرالیا و موثر تولید مثل شماره (Reff) نزدیک به صفر است. برآورد Reff آمده از مدل ریاضی که منتشر نشده نیوزیلند اما Reff است به احتمال زیاد نزدیک به صفر در نیوزیلند بیش از حد.

Reff است از متوسط تعداد افراد هر فرد آلوده آلوده. بنابراین Reff از 2 یعنی به طور متوسط هر فرد با COVID-19 آلوده دو نفر دیگر.

اگر Reff بیشتر از 1 اپیدمی همچنان ادامه دارد; اگر Reff برابر با 1 می شود بومی (که آن grumbles همراه بر اساس دائمی); و اگر Reff کمتر از 1 بیماری همه گیر می میرد ،

بنابراین ما می تواند در این راه به از بین بردن.


ادامه مطلب: آنچه که نگهبان نظارت و چگونه ممکن است آن را به کمک در مبارزه با کروناویروس?


در استرالیا و نیوزیلند ما در بر داشت تقریبا تمام وارداتی موارد آنها را قرنطینه و انجام تماس ردیابی. بر اساس جامعه گسترده تست نیز وجود دارد به نظر می رسد تعداد بسیار کمی از جامعه به دست آورد موارد است.

گام بعدی در هر دو کشور خواهد بود نگهبان نظارت تصادفی که در آن آزمایش انجام شده در گروه انتخاب شده. امیدوارم در زمان این نتایج خواهد بود قادر به نشان می دهد ما COVID-19 حذف کرده اند.

توسعه یک واکسن می تواند کمک به کنترل و از بین بردن یک بیماری است. شاتر

آن را بعید است COVID-19 خواهد بود ریشه کن

به ریشه کن یک بیماری نیاز به هر دو قابل پیشگیری و قابل درمان است. در این لحظه ما هیچ چیزی برای جلوگیری از COVID-19 (مانند یک واکسن) و نه هیچ درمان اثبات شده (مانند آنتی ویروسها).

حتی اگر یک واکسن می شوند SARS-CoV-2 (ویروس است که باعث COVID-19) به راحتی جهش ژنتیکی. بنابراین ما می تواند در یک وضعیت مانند ما با آنفلوانزا که در آن ما نیاز به واکسن سالانه با هدف قرار دادن گردش گونه است.

عامل دیگر ساخت COVID-19 بسیار دشوار است اگر نه غیر ممکن است به از بین بردن است و در واقع بسیاری از افراد آلوده باید چند یا بدون علائم و مردم هنوز هم می تواند عفونی و حتی بدون علائم است. این باعث می شود مورد تشخیص بسیار دشوار است.

حداقل با آبله آن را آسان ببینید که آیا کسی آلوده شده به عنوان بدن خود را پوشانده بود و پوسچول (سیالات-حاوی ورم).

بنابراین در حالی که ما ممکن است به خوبی در مسیر حذف در استرالیا و نیوزیلند ریشه کن کردن یک بازی توپ متفاوت است.


ادامه مطلب: چرا یک ترانس تاسمان سفر حباب می سازد بسیاری از حس برای استرالیا و نیوزیلند


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de