“ما ساخته شده یک زن اشتباه’: خرده فروش Shein معذرت خواهی برای فروش گردنبند صلیب شکسته

تورنتو — مد آنلاین, خرده فروش Shein است عذرخواهی کرد پس از آمدن زیر آتش اوایل این هفته برای فروش یک گردنبند صلیب شکسته.

چینی خرده فروش منتشر شد بیانیه ای در روز جمعه توضیح داد که طلا و جواهر طراحی شده بود پس از بودایی صلیب شکسته و طراحی مورد استفاده در نازی نماد.

“ما ذکر شده است بودایی صلیب شکسته گردنبند برای فروش. وجود دارد به سادگی هیچ بهانه ای برای عدم حساسیت در انجام این کار” بیانیه منتشر شده در توییتر به عنوان خوانده شده در بخش.

این شرکت می گوید این گردنبند از آنجا حذف شده است.

“ما ساخته شده یک زن اشتباه با فروش یک محصول است که آزار دهنده و توهین آمیز به بسیاری از شما و ما خیلی متاسفم” این شرکت اعلام کرد.

“تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که فراوان عذرخواهی می کنیم و به شما اطمینان بدهم که ما در حال ساخت عمده تغییرات داخلی پس این اتفاق نمی افتد دوباره” Shein در بیانیه ای گفت:. “اما باور بفرمایید که ما به هیچ وجه در حمایت و یا چشم پوشی نژادی و فرهنگی و مذهبی تعصب یا نفرت. ما از همه شما و امیدوارم که شما با ما بماند.”

یک کاربر در Instagram تحت نام “hereforthetea2” برای اولین بار با اشاره به این گردنبند در رسانه های اجتماعی به دلیل خرده فروش و محبوبیت در میان یوتیوب جامعه است.

“Shein یک شرکت است که تبدیل شدن به محبوب برای یوتیوب ‘سعی کنید در hauls,’ به نظر می رسد فروش گردنبند صلیب شکسته?!!! من بیزارند” کاربر گفت: در یک پست.

یک مد تاثیر گذار در Instagram ادعای او رسیده به این برند پس از دیدن گردنبند در وب سایت خود را و می گوید که این شرکت موفق به “حساس” به دیگر فرهنگ ها و ادیان.

“عدم روشن و مختصر برچسب زدن باعث می شود این نه تنها یک موضوع از تخصیص, اما همچنین بر عدم فرهنگی و مذهبی حساسیت” Nabela نور گفت: در Instagram.

با توجه به ایالات متحده در موزه یادبود هولوکاست صلیب شکسته بوده است و برای اولین بار مورد استفاده در اوراسیا 7000 سال پیش به نمایندگی از خورشید و نماد موفق باشید و موفقیت است. امروز هر دو سمت چپ و راست رو به صلیب شکسته استفاده می شود در بودیسم و هندوئیسم به نشان دهنده همان معنی است.

حزب نازی اختصاص صلیب شکسته در سال 1920 به عنوان نمادی از “هویت آریایی” و غرور ملی موزه متحده است.

این اولین بار نیست که شرکت آمده است در زیر آتش برای انتخاب آن در محصولات.

فقط یک هفته پیش خرده فروش بود و تحت بررسی برای فروش “حاشیه برش فرش” که یکی Instagram کاربر گفت شبیه یک مسلمان حصیر نماز.

خدیجه رضوی در توصیف این مورد به عنوان “بسیار توهین آمیز” به جامعه مسلمان.

“این است که به شدت توهین آمیز نه تنها آن را بی احترامی اما آنها یک بار دیگر تغییر نام داد و به سرقت برده اعتباری از کل ایمان در این زمان با عدم به برچسب آن را به عنوان یک مسلمان نماز حصیر; که اجازه می دهد تا مردم را به استفاده از این معمولی به عنوان یک تزئینی حصیر” کاربر نوشت: در یک Instagram post.

 

 

به روز رسانی: @sheinofficial در حال حاضر حذف بسیاری از این موارد را از وب سایت خود را که همان چیزی است که ما می خواستیم با این حال شده است وجود دارد هیچ اذعان بیانیه و یا عذرخواهی از آنها. . من بیزارند. من کبود. @sheinofficial نیز بهره muslim prayer تشک (janemaz/sajadah) با فروش آنها به عنوان “حاشیه برش فرش’ برای مردم برای استفاده معمولی در اطراف خانه. چند ركعت چاپ بر روی آنها. این است که به شدت توهین آمیز نه تنها آن را بی احترامی اما آنها یک بار دیگر تغییر نام داد و به سرقت برده اعتباری از کل ایمان در این زمان با عدم به برچسب آن را به عنوان یک مسلمان نماز حصیر; که اجازه می دهد تا مردم را به استفاده از این معمولی به عنوان یک تزئینی mat. *یک حصیر نماز مهم قطعه ای از پارچه مورد استفاده مسلمانان قرار داده شده بین زمین و ملک خود را در طول پنج نماز روزانه. آن است که فرش و باید با احترام رفتار شود و شما نمی همیشه پوشیدن کفش در آن است. این برای ما مهم است به اذعان بی احترامی که متعهد است در اینجا و در عمل باید گرفته شود که برای حذف این محصول از خط خود را. شرکت ها, سازمان ها می تواند مشکل را, اما شما می توانید کمی خود را با: -تحریم آنها -افزایش رسانه های اجتماعی آگاهی (واقعا می تواند تفاوت) – ارسال ایمیل . آنها یک شرکت مستقر در چین که باعث می شود آن را مشکل تر به برخی اقدامات بنابراین برچسب زدن و بالا بردن سطح آگاهی را قادر خواهد ساخت که مردم را به تحریم آنها راه رو به جلو تا زمانی که آنها را مورد اذعان و عذرخواهی می کنیم. اگر کسی هر ایده از آنچه بیشتر ما می توانید انجام دهید DM من. . با تشکر از @toobzz__ برای آوردن من با توجه به این. . #shein #sheinofficial #مسلمان #prayermat #culturalappropriation #اسلام #چین

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط خدیجه رضوی (@s.خدیجه.r) در

همان کاربر با اشاره به روز جمعه است که این شرکت تا به حال یک مجموعه گردنبند با آویز است که تا به حال عربی کلمه “خدا” به معنی خدا است.

“پس از گردنبند صلیب شکسته دیروز قطعا وجود داشته باشد که ما پیدا کنید. ما در ابتدا پذیرفته عذرخواهی خود را و نگاه به آینده مثبت اما تعهد به تغییر شده است را تایید کرد. من پیشنهاد می کنم شما را پایین بکشد سایت خود را تا زمانی که شما به طور کامل بررسی تمام اقلام خود را برای جلوگیری از تمسخر فرهنگ ها و ادیان بیشتر” رضوی گفت: در یک جداگانه Instagram post.

در حالی که این شرکت نه به طور مستقیم اذعان به “خدا” گردنبند در بیانیه خود گفتند آنها تاسیس یک کمیته برای بررسی محصولات قبل از آنها به فروش و وعده داده شده برای توقف فروش تمام اقلام مذهبی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de