ما خرید اینترنتی انتظار می رود همچنان به عنوان نمایندگان مجلس به دنبال اطلاعات بیشتر شاهد

OTTAWA — ما بحث شده است که در فارسی لیبرال ها است که انتظار می رود همچنان به دنبال نخست وزیر جاستین ترودو و دولت او پس از ترودو ظاهر قبل از مجلس عوام کمیته پنج شنبه.

مخالفت نمایندگان مجلس عوام کمیته مالی در حال حاضر هل دادن به شنیدن از کاربر بیشتر کارکنان در دفتر نخست وزیر و خواستار دسترسی به کابینه اسناد و مدارک.

آنها می خواهند بیشتر پاسخ های دقیق در مورد اینکه چرا ما موسسه خیریه آغاز به کار کرد و از تحمیل هزینه های در حال حاضر رها شده دانشجو-داوطلبانه برنامه در مارس 5, هنگامی که آن را به حال هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط کابینه.

ترودو رئیس ستاد کتی Telford گفت: این کمیته که یکی دیگر از ترودو مشاور صحبت کردیم به ما که همان روز هر چند او گفت که او اشاره ما به خدمات عمومی به بحث در مورد هر چیزی که قابل توجه است.

ما را کریگ و مارک african scholar باید گفت: کسانی که دائم گفته اند ما آن را می تواند متحمل هزینه های قبل از اهدا توافق.

آنها گفتند که می خواستم برای دریافت این برنامه به سرعت شروع به کار دانستن آنها می تواند در از دست دادن پول اگر کابینه گفت: هیچ.

در انظار عمومی ظاهر توسط نخست وزیر در این کمیته پنج شنبه, ترودو گفت: او در ابتدا به عقب رانده زمانی که او آموخته خدمات عمومی انتخاب کرده ما خیریه برای اجرای دانشجویی در کانادا خدمات گرانت در اوایل ممکن است.

او گفت که او می دانست که خود و خانواده اش دیرینه روابط ما با سازمان می تواند به کاهش موشکافی و می خواستم برای اطمینان از تمام سعی و کوشش به دلیل انجام شد.

نخست وزیر شهادت داد که او نمی یاد ما انتخاب شده بود که توسط خدمات عمومی برای اجرای برنامه تا زمانی که ممکن است 8 بود که تنها چند ساعت قبل از ترتیب بود که گرفته شده و به دولت برای تصویب.

که در زمانی که ترودو گفت: او قرار دادن ترمز در معامله.

“ما می دانستیم که انتخاب ما خیریه خواهد بود از نزدیک مورد بررسی قرار. ما می خواستیم تا مطمئن شوید که این فرایند و تصمیم گیری شد به بهترین شکل ممکن در شرایط, بنابراین من تصمیم گرفتم به جلو CSSG پیشنهاد از کابینه دستور کار برای 8 مارس به طوری که بیشتر کار می تواند انجام شود” ترودو گفت: کمیته.

“ما کشیده آیتم از برنامه به طوری که ما می تواند انجام درست راه است.”

خدمات عمومی بعد آمد در مارس 21 به تصریح و توصیه آن است که ما تنها سازمانی که می تواند اجرای دانشجو-داوطلب برنامه ترودو گفت.

Telford شهادت داد که کارمندان دولت ارائه شده آن را به عنوان یک “انتخاب دودویی” — یا معبودی با ما موسسه خیریه برای ارائه برنامه و یا آنها نمی خواهد بروید با آن در همه.

ترودو اذعان خانواده اش در درگیری با ما: او برادر و شرکت کرده اند و صحبت ما در حوادث و پرداخت شده است صدها هزار دلار در هزینه ها و هزینه های, اگر چه او شهادت مقدار قبلا شناخته شده به او.

او تاکید کرد که او نمی باید هر گونه گفتگو با african scholar برادران در این زمان و این که ما صدقه نمی دریافت هر گونه درمان ترجیحی توسط او و یا هر کس دیگری در دولت است.

او همچنین می گوید او صحبت نمی به کارکنان خود را درباره ما موسسه خیریه و یا پیشنهاد خود را دخالت در کار داوطلبانه برنامه تا مارس 8, اگر چه او از آموخته سیاست ستاد در دفتر خود مشغول به کار بود با شورای خبرگان و دیگر ادارات و آنها می دانستند که ما خیریه تحت نظر برای اجرای این تلاش است.

نخست وزیر و Telford همچنین هر دو اشاره کرد که سوفی Gregoire ترودو کار با ما از جمله یک پادکست در سلامتی روحی شده و پرداخت نشده به جز هزینه های تحت پوشش این سازمان همه از آن پاکسازی شده بود و با اخلاق کمیسر.

محافظه کاران و حزب دموکراتیک ملی به نام در فدرال اخلاق ناظر ماریو Dion به گسترش خود پروب ترودو شامل این هزینه ها.

دیون است که در حال حاضر بررسی ترودو و وزیر دارایی لایحه Morneau برای نقض احتمالی تضاد منافع عمل می کنند نه recusing خود را در کابینه بحث و گفتگو در مورد مقابله کنیم.

در ضمن کانادا دانشجو خدمات گرانت در حال حاضر بعید به نظر می رسد بخشی از $9 میلیارد کمک های دانشجویی برنامه اتاوا است نورد از این تابستان ترودو گفت:, و اضافه کرد که او تاسف چگونه تمام امور است آشکار.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید ژوئیه 31 سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de